3:7
    Michal JANÍČEK
    (Vachta)

SKP České Budějovice - TJ Sokol Chýnov 3:7
branky: 19. Michal Zamlinský, 22. Martin Widla, 44. Jakub Konrád - 5. Marek Janovský, 7. Tomáš Menšík, 14. Tomáš Menšík, 36. Tomáš Klouda, 38. Tomáš Klouda, 43. Otto Strakatý, 45. Michal Janíček; rozhodčí: Lukáš Teska - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ladislav Dvořák ? - Jiří Menšík ?, Filip Zadražil ?; po třetinách: 0:3, 2:0, 1:4
44:49 GÓL TJ Sokol Chýnov! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #75 Michal Janíček, asistoval #39 Ondřej Vachta (3:7)
44:47 je radost pozorovat s jakým přehledem hraje Mike i v jeho 65 letech
44:14 Vyloučen hráč #16 Ondřej Blažek družstva SKP České Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
43:12 GÓL SKP České Budějovice! 3:6
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #19 Jakub Konrád, asistoval #16 Ondřej Blažek (3:6)
42:37 GÓL TJ Sokol Chýnov! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #2 Otto Strakatý, asistoval #7 Tomáš Kučera (2:6)
40:48 tak Strakatý své prvotní zaváhání napravil av v souboji na velkém brankovišti propasoval míček do sítě
40:47 velkou šanci Chýnova teď zahodil Otto Strakatý
37:56 Klouďas to vzal na sebe a přiblížil Chýnov k vítězství
37:55 GÓL TJ Sokol Chýnov! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #13 Tomáš Klouda bez asistence (2:5)
37:33 teď Filipovi pomohla v brance tyčka, chystá se standartka SKP , ktera končí ve zdi
35:11 Chýnov z protiútoku odskakuje na dvě branky
35:10 GÓL TJ Sokol Chýnov! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #13 Tomáš Klouda, asistoval #75 Michal Janíček (2:4)
34:55 golman Chýnova doslava čaruje v bráně
34:20 pozorujrme velký tlak SKP
33:10 velký důraz ve velkém brankovišti Chýnova nepřineslo tížené vyrovnání
29:59 nakonec branka nepadla a druhou třetinu vyhráli kluci z SKP
28:50 obrana SKP je teď pod velkým tlakem. Bude z toho něco?
26:43 Ondra Blažků, teď podstoupil několik generačních soubojů s Brůžou. Viděli jsme zkušenosti v obraně Chýnova
21:22 Tykadlo se tak zamotal do míčku před brankou až z toho byla krásná klička, která končí brankou
21:21 GÓL SKP České Budějovice! 2:3
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #27 Martin Widla, asistoval #24 Ondřej Skok (2:3)
18:15 Michal Zmalinský při vlastním oslabení objel několik hráčů a zakončil nechytatelnou střelou
18:12 GÓL SKP České Budějovice! 1:3
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #31 Michal Zamlinský bez asistence (1:3)
17:18 Vyloučen hráč #4 Miroslav Liška družstva SKP České Budějovice na 2 minuty za sekání
14:59 Vyloučen hráč #16 Ondřej Blažek družstva SKP České Budějovice na 2 minuty za sekání
14:59 Vyloučen hráč #25 Marek Janovský družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za bránění ve hře
14:45 Praži našel krásnou přihrávkou Kubu Konráda, ten nezakončil dle svých představ
13:41 GÓL TJ Sokol Chýnov! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #9 Tomáš Menšík, asistoval #13 Tomáš Klouda (0:3)
10:12 Klouďasova jedovka končí těsně nad horní tyčkou
09:33 hra je často přerušována drobnými fauly na obou stranách
06:45 obrana SKP byla pěkně rozhozená a máme tu další branku
06:44 GÓL TJ Sokol Chýnov! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #9 Tomáš Menšík, asistoval #39 Ondřej Vachta (0:2)
04:30 první lepší střela na branku od Kevina končí v síti
04:15 GÓL TJ Sokol Chýnov! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #25 Marek Janovský, asistoval #39 Ondřej Vachta (0:1)
03:47 začátek utkání se nesetkává s krásným florbalem, na obou stranách dochází k nepřesnostem