45
  • 45 44:42
    2

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - TJ Šumavan Vimperk 4:6
branky: 19. Michal Krňák, 26. Tomáš Havel, 40. Petr Bláha, 44. Tomáš Havel - 20. Dominik Konopa, 20. Michal Gabauer, 23. Petr Křešnička, 23. Vladimír Pešl, 29. Vladimír Pešl, 39. Dominik Konopa; rozhodčí: Lukáš Teska - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Doležal ?, Jan Vališ ? - Ladislav Sippl ?; po třetinách: 0:0, 2:5, 2:1
44:42 Vyloučen hráč #22 Vladimír Pešl družstva TJ Šumavan Vimperk na 2 minuty za sekání
43:45 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 4:6
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #11 Tomáš Havel, asistoval #25 Jakub Malecha (4:6)
43:02 Petr Piskorz, bude mít nejspíš fotbalový talent, ale jeho gól nohou samozrejmě neplatí
40:46 FA je ve velkém tlaku, Vimperk pouze odkopává a odpaluje balenek
39:36 Bláha napravuje a stahuje skóre, polsední pětiminutovka bude ještě napínavá
39:31 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 3:6
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #97 Petr Bláha bez asistence (3:6)
38:00 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 2:6
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #8 Dominik Konopa bez asistence (2:6)
37:39 Bláha sám před golmanem! bohužel svou šanci neproměnil
35:36 FA bojuje s obraným blokem Vimperka, lítá na branku spousta střel s větší vzdálenosti, ale většinou mimo tři tyče
32:02 zatím nejzajímavější situace byla, když Vláďa Pešl starší, zachytil míček částí těla, kterou určitě nastavit nechtěl.
31:20 začátek je velmi vlažný
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Jan Vališ družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
28:05 Vláďa Pešl ml. šikovnou střelou po zemi zvyšuje náskok
28:04 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 2:5
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #22 Vladimír Pešl, asistoval #8 Dominik Konopa (2:5)
25:37 Vimperk v přesilové hře podává velmi vlažný výkon a dočkal se potrestání
25:36 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 2:4
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #11 Tomáš Havel bez asistence (2:4)
24:26 Vyloučen hráč #98 Tomáš Troják družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
24:26 tohle bylo na kriminál
22:27 Timeout TJ Šumavan Vimperk
22:27 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 1:4
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #22 Vladimír Pešl, asistoval #10 Vladimír Pešl (1:4)
22:27 Vláďa na Vláďu, aneb táta na syna a je to o tři branky
22:02 Legenda se vrací, Stoupa využil závaru před brankou a Vimperk odskakuje soupeři
22:01 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 1:3
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #4 Petr Křešnička, asistoval #8 Dominik Konopa (1:3)
19:51 a rázem Vimperk vede . Michal Gebauer z rychlého brejku zakončil krásnou střelou na zadní tyč
19:50 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 1:2
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #3 Michal Gabauer bez asistence (1:2)
19:34 a máme vyrovnáo! Dominik Konopa zastavil útok FA a nekomromisně zakončil
19:29 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 1:1
18:01 je tu první branka utkání , Michal Krňák se dostal k odraženému balonku a nekompromisně zakončil
18:00 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #41 Michal Krňák, asistoval #7 Radek Vobr (1:0)
16:30 Vláďa Pešl ml. neprostřelil golmana z úniku v oslabení
15:01 druhou třetinu začneme přesilovkou FA
14:41 po vyloučení jsme viděli opakování , ve kterém Radek Vobr nepropálil zeď
14:40 Vyloučen hráč #13 Šimon Pek družstva TJ Šumavan Vimperk na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
14:39 uvidíme zajímavou standartní situaci pro FA
11:44 Furmiho střelo končí těsně nad horní tyčkou
08:57 střelu Vládi Pešla mladšího zastavila až tyčka!
07:16 Petr Piskorz si nepohlídal nohy a zakončení do prázdné branky provedl z malého brankoviště
05:55 Jakub Malecha trefuje horní tyčku!!
03:20 první velká šance ve které se objevil Dominik Konopa , neskončila pro Vimperk brankou
00:01 za tým Vimperka nastoupil jihočeská legenda Petr Křešnička alias Stoupa. budeme se těšit na jeho florbalové umění