14:3
    Radek VOBR
    ()

TJ Sokol Chýnov - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 14:3
branky: 2. Tomáš Klouda, 3. Tomáš Klouda, 3. Tomáš Klouda, 5. Tomáš Klouda, 6. Otto Strakatý, 8. Viktor Voborský, 10. Tomáš Kučera, 15. Otto Strakatý, 15. Marek Janovský, 20. Martin Zeman, 23. Ondřej Vachta, 26. Michal Janíček, 28. Marek Janovský, 33. Marek Janovský - 2. Tomáš Douda, 35. Petr Bláha, 45. Radek Vobr; rozhodčí: Lukáš Teska - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:0 + Tomáš Douda 5 + TT; využití: 4:1; zásahy brankářů: Jiří Menšík ?, Filip Zadražil ? - Jan Vališ ?, Jan Doležal ?; po třetinách: 9:1, 4:0, 1:2
44:39 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 14:3
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #7 Radek Vobr bez asistence (14:3)
34:21 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 14:2
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #97 Petr Bláha, asistoval #16 Michal Mojžíš (14:2)
33:39 Vyloučen hráč #39 Ondřej Vachta družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
32:00 GÓL TJ Sokol Chýnov! 14:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #25 Marek Janovský bez asistence (14:1)
29:56 Vyloučen hráč #25 Marek Janovský družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za sekání
27:39 GÓL TJ Sokol Chýnov! 13:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #25 Marek Janovský, asistoval #69 Viktor Voborský (13:1)
25:31 GÓL TJ Sokol Chýnov! 12:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #75 Michal Janíček, asistoval #25 Marek Janovský (12:1)
22:38 GÓL TJ Sokol Chýnov! 11:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #39 Ondřej Vachta bez asistence (11:1)
22:38 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Doležal družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
19:14 GÓL TJ Sokol Chýnov! 10:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #15 Martin Zeman, asistoval #25 Marek Janovský (10:1)
14:59 GÓL TJ Sokol Chýnov! 9:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #25 Marek Janovský, asistoval #39 Ondřej Vachta (9:1)
14:43 GÓL TJ Sokol Chýnov! 8:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #2 Otto Strakatý, asistoval #13 Tomáš Klouda (8:1)
14:15 Trestné střílení družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice neproměnil #8 Pavel Formánek.
09:44 GÓL TJ Sokol Chýnov! 7:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #7 Tomáš Kučera, asistoval #69 Viktor Voborský (7:1)
07:32 GÓL TJ Sokol Chýnov! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #69 Viktor Voborský bez asistence (6:1)
05:16 GÓL TJ Sokol Chýnov! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #2 Otto Strakatý, asistoval #27 Petr Brůžek (5:1)
04:08 GÓL TJ Sokol Chýnov! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #13 Tomáš Klouda, asistoval #25 Marek Janovský (4:1)
02:25 GÓL TJ Sokol Chýnov! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #13 Tomáš Klouda z trestného střílení (3:1)
02:05 GÓL TJ Sokol Chýnov! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #13 Tomáš Klouda, asistoval #69 Viktor Voborský (2:1)
01:30 GÓL TJ Sokol Chýnov! 1:1
01:09 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #4 Tomáš Douda bez asistence (0:1)
01:09 Vyloučen hráč #4 Tomáš Douda družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice do konce utkání - technický trest
01:09 Vyloučen hráč #4 Tomáš Douda družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 5 minuty za neuvedení v sestavě