45
  • 45 44:00
    Štíři

FbC Písek - FBC Štíři Č. Budějovice 4:3
branky: 5. Kateřina Zobalová, 21. Klára Bayernheimerová, 26. Lucie Vlachová, 34. Eliška Strnadová - 16. Nikola Malátová, 22. Tereza Tröschelová, 35. Eva Stehlíková; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Anežka Dudáčková ? - Veronika Šedivá ?; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:1
44:59 Je to doma!! Písek vyhrává 4:3!
44:40 ČB v šesti.
44:00 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
42:30 Klobouk trefil bránu! Sice nedala gol, ale aspoň něco že jo.
38:55 Písek má šanci na využití přesilovky a zvýšení rozdílu, uvidíme, co nám přesilovka přinese.
38:41 Vyloučen hráč #17 Nikola Malátová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou
34:28 Tohle je přestřelka jak fík dámy a pánové!
34:07 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #20 Eva Stehlíková, asistoval #17 Nikola Malátová (4:3)
33:42 GÓL FbC Písek! 4:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #97 Eliška Strnadová bez asistence (4:2)
32:00 Klobouk zase přestřelil! Legenda jak Martin Fenin tahle holka!
28:18 Přesilovku Písek přežil bez újmy.
25:13 Vyloučen hráč #83 Irena Skalová družstva FbC Písek na 2 minuty za hra rukou
25:13 Tady se toho děje tolik, že ani zapisovatel nestíhá psát. Po píseckém golu přichází rovnou vyloučení a Budějovice mají příležitost v rámci přesilovky.
25:04 GÓL FbC Písek! 3:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #22 Lucie Vlachová, asistoval #97 Eliška Strnadová (3:2)
23:00 ČB ve čtyrech, uvidíme jak s tím Písek naloží.
22:35 Vyloučen hráč #41 Tereza Tröschelová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
21:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #41 Tereza Tröschelová, asistoval #7 Michaela Sýkorová (2:2)
21:35 Tak to bylo rychlý! Budějky záhy srovnávají a stav je tedy 2:2.
20:36 GÓL FbC Písek! 2:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #2 Klára Bayernheimerová bez asistence (2:1)
20:36 Sid střílí a dává gol! To byla akce! Halou už zní tony Vydrýska.
16:48 Písek ale nezůstává otřesen z golové variace Budějek a střílí dál!
15:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Nikola Malátová bez asistence (1:1)
15:57 Ajajaj! Hosté zvyšují tempo a otevírají tak své golové konto.
15:01 Vítáme vás v druhé třetině, pojďte si jí užít spolu s námi sledováním našeho onlinu.
14:59 První třetina zůstává ve stavu 1:0 pro domácí a my jsme napjatí, jak se tento zápas bude vyvíjet dál.
10:30 Střela jak bejk od Zobala! Hezky pěkně!
06:23 Z mrazivého prostředí písecké haly zdravíme trenéra domácích Martina H. a doufáme, že bedlivě sleduje náš dnešní online.
04:36 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #10 Kateřina Zobalová, asistoval #97 Eliška Strnadová (1:0)
04:36 Máme tu první domácí gol a to od klasického píseckého dua Zobalová-Strnadová.
03:55 Hra se přelévá ze strany na stranu, střely létají jako zběsilé.
00:25 Cililink! Máme tu první tyčku ze strany Písku.