• 45 44:23
    6:3
    (Strnadová)

FA Č. Budějovice - FbC Písek 6:3
branky: 8. Barbora Holmanová, 15. Lada Tancerová, 31. Petra Kovariková, 37. Lada Tancerová, 41. Barbora Holmanová, 42. Barbora Holmanová - 16. Eliška Strnadová, 35. Kateřina Zobalová, 45. Kateřina Zobalová; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Lucie Drozdová ? - Anežka Dudáčková ?; po třetinách: 2:0, 0:1, 4:2
44:59 Děkujeme za sledování dnešního onlinu, Písku to bohužel nevyšlo, ale příště už to půjde!
44:23 GÓL FbC Písek! 6:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #10 Kateřina Zobalová, asistoval #97 Eliška Strnadová (6:3)
44:23 A zase duo Strnad Zobal a Písek hraje v šesti!
41:48 GÓL FA Č. Budějovice! 6:2
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #6 Barbora Holmanová, asistoval #79 Adéla Štenclová (6:2)
40:20 GÓL FA Č. Budějovice! 5:2
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #6 Barbora Holmanová, asistoval #99 Eva Vobrová (5:2)
36:38 Timeout FbC Písek
36:38 GÓL FA Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #12 Lada Tancerová, asistoval #66 Pavla Vlčková (4:2)
36:38 FA zvyšuje náskok.
35:27 3:2! Furt je to hratelný!!!!
34:57 GÓL FbC Písek! 3:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #10 Kateřina Zobalová, asistoval #22 Lucie Vlachová (3:2)
30:08 GÓL FA Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #93 Petra Kovariková, asistoval #12 Lada Tancerová (3:1)
30:08 Tak jestli něco Vojta Šanda nečekal, tak to byl takhle rychlej golik. Písek se nějak nemůže dostat do tempíčka.
26:38 Písek má poměrně dost střel na bránu, bohužel ale bez úspěšné koncovky
22:06 Aněžka v bráně skvěle podržela domácí tým
21:38 Klobouk vlítnul do hřiště z trestný a rovnou klasicky přestřelila!
18:38 Vyloučen hráč #77 Nikol Kloboučníková družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:38 Tak Klobouk nepřestřelil, ale fauloval, tak jí tu máme u stolku
15:15 GÓL FbC Písek! 2:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #97 Eliška Strnadová, asistoval #74 Lucie Predajňová (2:1)
15:15 Tak to opět ani Vojta Šanda nečekal! Písek snižuje rozdíl!!!!!
14:59 Ende šlus!
14:10 GÓL FA Č. Budějovice! 2:0
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #12 Lada Tancerová bez asistence (2:0)
14:10 No jeeeeje, to jsme opravdu nečekali, ani Vojta Šanda to nečekal, FA zvýšilo náskok...
12:52 Rádi bychom psali online, ale na hřišti se moc nic neděje.
08:45 Zobal si udělal šanci na střelu, ale bohužel z toho nic nebylo.
07:08 GÓL FA Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #6 Barbora Holmanová, asistoval #66 Pavla Vlčková (1:0)
03:34 Na hřišti se zatím moc nic neděje, ale u pořadatelského stolku se hoduje, Kuli si užívá svůj borůvkový jogurt. Přejeme dobrou chuť.
00:34 Začal poslední zápas dnešního turnaje, doufáme, že ho prožijete s námi a díky našemu onlinu načepáte napjatou energii z písecké haly.