2
    Davaajav CHULUUNTSETSEG
    zvedání florbalky

FBC LETOHRAD Orel Orlice - TJ Sokol Jaroměř 0:5
branky: 7. Miroslav Nepraš, 27. Jiří Lhotský, 34. Jiří Lhotský, 40. Martin Jakl, 41. Jiří Lhotský; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Šimon Škarupa 15 - Jakub Kučera 9; po třetinách: 0:1, 0:1, 0:3
44:59 Komentář trenéra hostí: První polovina zápasu byla celkově ospalá. Sem rád, že ve třetí třetině došlo ke zlepšení a zaslouženě jsme vyhráli. Děkuji soupeři za férový zápas.
44:59 Komentář trenéra domácích: Dvě třetiny se nám dařilo tabulkově silnějšího soupeře bránit, bohužel bez vstřelené branky nelze vyhrát zápas. Děkujeme soupřei za zápas.
43:58 Vyloučen hráč #11 Davaajav Chuluuntsetseg družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za zvedání florbalky
41:13 Vyloučen hráč #14 Michal Lerch družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
40:20 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Jiří Lhotský, asistoval #15 Tadeáš Bahník (0:5)
39:45 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Martin Jakl bez asistence (0:4)
37:47 Vyloučen hráč #6 Adam Průša družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
36:36 Vyloučen hráč #7 Eliáš Malý družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
33:23 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:3
26:17 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Jiří Lhotský, asistoval #13 Pavel Hroch (0:2)
06:53 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Miroslav Nepraš, asistoval #21 Matěj Schőniger (0:1)