• 45 44:16
    7:7
    (Macháček)

FTC Vysoké Mýto - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:7
branky: 5. Vojtěch Novák, 7. David Špaček, 18. Tomáš Macháček, 18. Tomáš Macháček, 28. Petr Jeřábek, 35. Tomáš Macháček, 45. Vojtěch Novák - 3. Adam Vejrek, 13. Šimon Vacek, 15. Šimon Vacek, 16. Šimon Vacek, 28. Šimon Vacek, 30. Kamil Hebelka, 42. Adam Vejrek; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Lukáš Jansa; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Doležal 12 - Vojtěch Petera 23; po třetinách: 2:3, 3:3, 2:1
44:59 Komentář trenéra hostí: Jednoznačně nejtěžší zápas.Výsoké Mýto má vyrovnaný kádr a pro nás to je důležitý bod. Děkuji soupeři a hráčům.
44:59 Komentář trenéra domácích: Vyrovnané utkání, vedené v ryhlosti. Zasloužená dělba bodů. Děkujeme soupeři.
44:16 GÓL FTC Vysoké Mýto! 7:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Vojtěch Novák, asistoval #15 Tomáš Macháček (7:7)
41:44 Timeout FTC Vysoké Mýto
41:44 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #94 Šimon Vacek (6:7)
34:45 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Tomáš Macháček, asistoval #16 Vojtěch Novák (6:6)
33:27 Vyloučen hráč #25 Kamil Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:46 Vyloučen hráč #24 Tomáš Nývlt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
29:59 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
29:38 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #25 Kamil Hebelka, asistoval #14 Adam Vejrek (5:6)
27:41 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Jeřábek, asistoval #17 Michael Drahoš (5:5)
27:29 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (4:5)
26:17 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
17:54 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Tomáš Macháček, asistoval #23 David Špaček (4:4)
17:06 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:4
16:57 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Křeček družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání
15:43 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:4
14:37 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #24 Tomáš Nývlt (2:3)
12:49 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:2
06:56 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 David Špaček, asistoval #15 Tomáš Macháček (2:1)
04:42 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Vojtěch Novák, asistoval #13 Jakub Poláček (1:1)
02:22 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek bez asistence (0:1)