60
  • 60 59:30
    Sparta

ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice  5:7
branky: 3. Josef Juha, 15. Mikuláš Krbec, 21. Radim Křenek, 33. Matěj Čermák, 56. Matěj Pruner - 17. Marek Matejčík, 24. Jan Šebesta, 35. Jiří Besta, 35. Jan Šebesta, 39. Jan Šebesta, 41. Jiří Besta, 55. Matyáš Šindler; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Beneš 15 - Lukáš Souček 24; po třetinách: 2:1, 2:4, 1:2
60:00 Střely celkem: Sparta-29, Vítkovice- 22.
60:00 Střely po třetí třetině: Sparta- 9, Vítkovice- 7. Rozhovory po utkání ZDE
59:56 Sparta zkouší v posledních vteřinách zaútočit, ale neúspěšně.
59:40 Sparta se vrací do hry v šesti.
59:30 Timeout ACEMA Sparta Praha
59:16 Vítkovická nahrávka letí lobem přes celé hřiště
58:40 Sparta se dží na míčku a na útočné polovině, avšak Vítkovice jim dobře brání, tudíž nemají možnost střely.
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:39 Velmi nebezbpečné souboje u brány domácích, která je dočasně prázdná.
55:54 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #95 Matěj Pruner, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (5:7)
55:12 Sparta hraje v šesti.
54:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #86 Marek Matejčík (4:7)
54:04 Vítkovice získávají míček a běží do útoku.
53:59 Dlouhá Čermákova nahrávka na Juhu v rohu posouvá Spartu blíže na útočnou polovinu.
52:57 Oba týmy hrají v plném počtu.
52:11 Vítkovice vyjíždí, avšak namíčku zůstává Sparta.
51:30 Sparta si zavírá Vítkovice na jejich polovině.
50:57 Vyloučen hráč #72 Adam Delong družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra na zemi
50:27 Pruner vraží do protihráče trochu více než by chtěl a ten boří domácí bránu.
49:44 Nahrávku před bránou kazí Spartě golman, který míček odráží nohou pryč.
48:16 Vítkovice na míčku a Sparta zpět v pěti.
47:21 Sparta má po nepovedeném zákroku vítkovické obrany výhodnou situaci před bránou a zároveň zkouší hru v šesti.
45:57 Vítkovice na míčku a na své polovně hledají mezeru v obraně Sparty.
45:22 Sparta získává míček a bojuje o šanci střely na útočné polovině.
43:53 Střelu volného Delonga kazí Pruner, ketrý míček odráží.
42:15 V uplynutých dvou minutách bylo dohormady více pádu,  než v předešlých dvou třetinách.
40:34 Hráči nastoupily do třetí třetiny velmi aktivně až  agresivně.
40:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #72 Adam Delong (4:6)
40:06 Střela téměř z poloviny hřiště dává Vítkovicím šestý gól.
40:00 Střely po druhé třetině: Sparta- 10, Vítkovice 9.
39:46 V posledních vteřinách Sparta získává míček azkouší hru v šesti.
39:00 Právě probíhá poslendí minuta druhé třtiny.
38:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #13 Rostislav Gattnar (4:5)
38:09 Nahrávka na druhou a střela z první se stávají pro Spartu osudovými.
37:35 Sparta i přes oslabení útočí, ale halou se ozývá pouze zvuk tyče.
37:07 Vyloučen hráč #29 Radim Křenek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za zdržování hry
35:47 Sparta si drží míček, ale vítkovičtí jim nedávají možnost k útoku.
34:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #43 Marek Švajný (4:4)
34:41 Šebestova střela, letící těsně pod tyč sparťanské brány, vyrovnává.
34:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #25 Matyáš Šindler (4:3)
33:47 Střelu z výhodné situace Sparta ubránila vlastním tělem.
32:26 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (4:2)
32:25 Čistá nahrávka na úplně volného Čermáka, který následně zvyšuje.
31:18 Krbocva nahrávka na druhou, před bránou hostů, je překažena obranou.
30:20 Pruner běží se získaným míčkem přes celé hřiště až za bránu hostů, kde však nemá možnost přihrávky, a tak je mu míček sebrán.
29:14 Oba týmy hrají v plném počtu.
28:01 Sparta získává míček a vyjíždí, avšak na útočné polovině jim je míček sebrán.
27:25 Vítkovičtí zatlačili Spartu na jejich hrací polovinu.
27:14 Vyloučen hráč #14 Marek Zouzal družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání
26:52 Marvánkovu střelu mezi nohami protihráče golman odráží.
23:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #72 Adam Delong (3:2)
23:43 Šebesta, na středu nepovšimnut před bránou, dostává nahrávku a střílí.
22:57 Nepovšimnutý hráč Vítkovic na středu přímo před brankou nedostává svou šanci, kvůli přerušené hře.
21:23 Prudká, avšak překažená střela Kolstrunka, se ozývá i o florbalku protihráče.
20:31 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (3:1)
20:30 Dvě rychlé nahrávky a střela zvyšují na 3:1.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vahrála Sparta.
20:00 Střely po první třetině: Sparta- 10, Vítkovice- 6.
19:53 Sparta zkouší v přesilovce hru v šesti.
19:10 Vyloučen hráč #23 Martin Nehera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
18:50 Oba týmy hrají velmi rychle a aktivně.
18:05 Dorážka skáče přes branku hostů pryč.
16:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík bez asistence (2:1)
16:57 Matejčík získal míček a následující střela hýbe sítí.
14:46 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #28 Michal Zeman (2:0)
14:45 Krbcova střela ze zátahu zvyšuje.
14:09 Krbec získává míček, ale použitou kličku obránci pokazili.
13:32 Zouzal velmi kativní.
11:.5 Delong získává nahrávku protihráčů po mantinelu.
10:22 Bräuerovi před bránou sjel míček z čepele, čímž přidal Spartě čas na obranu.
09:35 Nahrávku na střed kazí Spartě Gattnar.
07:36 Vítkovičtí jsou dost vyjetí na polovině Sparty, která drží míček.
07:09 Marvánek odráží Hájkovu prudkou střelu.
06:35 Sparta získává míček a běží na bránu, kde však střela letí, naštěstí pro Vítkovice, mimo hrací pole.
06:24 Vítkovice se drží na útočné polovině.
05:28 Míček se bez povšimnutí všech odráží od hráče a skáče před bránou.
04:15 Vítkovičtí útočí, ale závěrečná střela se odráží od obrany Sparty pryč od brány.
02:03 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #14 Marek Zouzal (1:0)
02:02 Zouzal získal špatnou nahrávku hostů a Juha doráží jeho střelu přímo do brány, čímž otevírá dešní skóre.
01:49 Ze nepovedeného střídání získává Kolstrunk míček, ale backhandová střela letí mimo bránu.
00:44 Vítkovice získávají výhodu na útočné polovině, ale Sparta je hned tlačí zpět na tu jejich.
00:31 Sparta zatahuje získaný míček na svou polovinu a nahrávkami hledá možnost k útoku.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrála Sparta.