Lenka FALTUSOVÁ
  • 59 58:21
    Židenice

Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice 3:1
branky: 6. Kateřina Seemannová, 22. Mariana Býčková, 59. Veronika Kopecká - 51. Andrea Dernerová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 18 - Lenka Remešová 25; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:1
70:00 Komentář trenérky domácích
70:00 Komentář nejlepší hráčky domácích
70:00 Komentář trenéra hostí
70:00 Komentář nejlepší hráčky hostí
60:01 Ode mě je to pro dnešek vše. Opět se setkáme zítra, stejný čas, stejné místo. Budu se těšit napočtenou.
60:00 Celkové počet střel: Tatran 28 - Židenice 19
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Tatran 10 - Židenice 9
59:59 Hosté už nedokázali nic dalšího vymyslet. Gólově vyrovnaná třetina nemění nic na tom, že dnešní utkání ovládnul Tatran v poměru 3:1 a ujímá se vedení v sérii 1:0.
59:44 Poslední vteřiny jsou obzvláště vypjaté.
59:16 Boční síť branky Drbalové.
58:51 Vyloučen hráč #86 Lenka Faltusová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
58:51 Faltusová hodila protihráčku přes mantinel. Tím dává Židenicím šanci přesilovky, navíc bez gólmanky rovnou 6 na 4.
58:39 Remešová utíká na střídačku, Židenice v šesti.
58:21 Timeout K1 Florbal Židenice
58:21 GÓL Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #15 Vendula Beránková (3:1)
58:21 Třetí gól Tatranu přinutil Židenice vybrat si svůj timeout.
58:16 Seemannová si málem dala vlastňáka, když ji střela Dernerové zasáhla do nohou.
57:48 Faltusová vybojovala pro svůj tým míček po nedovolených zákrocích.
56:55 Dernerová sebrala balonek Želízkové.
56:07 Býčková ve složité situaci netrefuje hřiště.
55:50 Kopecká dostává kázání od rozhodčího, který ji upozorňuje na hru kolenem.
53:55 Drbalová zalehla balonek.
53:11 Krosová přihrávka na Beránkovou byla až příliš silná.
52:17 Odvážným, ale přesto důležitým vyjetím proti míčku se prosadila také gólmanka Tatranu.
51:50 Remešová zmenšila střelecký úhel Seemannové, která ji nepřekonala.
50:22 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #88 Andrea Dernerová, asistoval #11 Eva Smutná (2:1)
50:22 Hosté se ale nakonec v přesilovce díky zesílenému důrazu dokázali prosadit! Dernerová vykřesává jiskru naděje Židenicím a stahuje náskok Tatranu na 2:1.
49:40 L. Romančáková pohrdla úplně prázdnou brankou po vyjetí Drbalové a trefila boční síť. Bohužel pro Židenice z vnější strany.
48:49 Vyloučen hráč #29 Lucie Želízková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
48:49 Opět jedno velmi krátké odložené vyloučení, Želízková nedovoleně bránila ve hře.
48:43 Střela Dernerové zamířila po teči do autu, Židenice mají míček z rohu.
48:09 Nahození Košvancové chytá u země Remešová.
47:32 Obě střídačky hlasitě podporují a dirigují své svěřenkyně na hřišti.
46:59 Beránková s tečí střílela do autu.
46:07 Pisárová nasadila jesle Janečkové, míček ale skončil v rohu hřiště.
45:52 Smutná v zakleknutí brání střele v dalším pokračování.
44:47 L. Romančáková dostala přihrávku na paty, míček sebral Tatran.
43:55 Drbalová schytala nějakou menší sekeru přes prsty, rozhodčí ale přerušili hru už kvůli dříve zahrané vysoké hokejce.
43:08 Smutná splnila svou roli obránce skvěle.
42:28 Tyčka zvoní za zády Remešové.
42:07 Judová po zákroku Indrové skončila na zemi.
41:04 Želízková vypálila do zámezí.
40:01 Buly poslední třetiny standardní hrací doby, opět po kolotoči na středovém kříži, vybojovaly domácí hráčky.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: Tatran 9 - Židenice 6
39:59 I ve druhé třetině jsme byli svědky jednoho gólu v podání Tatranu, který tak zatím vede 2:0. Uvidíme, zda hosté změní do poslední třetiny strategii.
39:40 Remešová ničí obě střely Seemannové.
39:21 Tatran přežil druhé oslabení bez úhony.
38:43 Židenice tráví většinu přesilovky snahou získat míček, Drbalová je téměř bez práce.
37:44 Tatran střádá vteřiny z vlastního oslabení na polovině soupeře.
37:21 Vyloučen hráč #42 Eliška Machková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
37:21 Zhruba dvě vteřiny strávila Remešová na střídačce při odloženém vyloučení. Machková je na dvě minuty za katrem za sekeru.
36:39 Pravcová pomohla své gólmance s likvidací střely.
36:15 Kopecké přeskočil balonek čepel.
35:49 Neposedný míček zklidňuje Remešová.
35:13 Beránková zablokovala střelu Sedláčkové, o míček se pak definitivně postarala Drbalová.
33:38 Hermannová se opřela do střely, která po teči Nečasové skončila až téměř na patře Stodoly.
33:09 Kopecká netrefila zařízení.
31:57 Jahodová vyhrála sprinterský souboj o míček.
31:19 Smutná tečovala míček mimo branku Drbalové.
30:10 Urbášková teď vysoce znepříjemňuje život na hřišti domácímu týmu.
29:24 Remešová vytáhla krásný zákrok proti střele, kterou vypíchla pryč do bezpečí.
29:03 Judová namířila střelu do bot Moravcové.
28:18 Želízková, stíhaná dvěma protihráčkami, minula branku a při brždění nabourala do mantinelu.
27:13 Košvancová to zkusila z boku, míček našel zeď a následně odskákal do autu.
26:47 Domácí lavička oslavuje krádež míčku.
25:20 Sedláčková téměř skórovala, Drbalová se stihla rychle přesunout proti krosové přihrávce a následné střele k tyčce.
23:55 Signál Tatranu skončil nejprve na čepelích Židenic, a pak na střídačce hostů.
23:16 L. Romančáková prověřila pozornost Drbalové.
22:39 Drbalová si lehce akrobatickým zákrokem dokázala poradit se žabičkou a tečí od Rybníčkové.
22:17 Brankářka Židenic teď lapá míček.
21:28 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #24 Mariana Býčková, asistoval #86 Lenka Faltusová (2:0)
21:28 Po závaru před brankou Židenic už už rozhodčí zdvihali ruku k odloženému vyloučení, ale Býčková dokázala lobem přemoct Remešovou. Tatran odskakuje do dvoubrankového vedení.
21:01 Drbalová chytá nepříliš prudkou střelu.
20:21 Vysoký nához Beránkové po odskočení míčku chytá Remešová.
20:01 Druhé buly na začátek třetiny vybojovaly po menším kolotoči hosté.
20:00 Počet střel v první třetině: Tatran 9 - Židenice 4
19:52 Nahození Košvancové likviduje Remešová.
19:05 Drbalová třímala míček, Rybníčková nedobrzdila běh a obě hráčky se lehce střetly.
17:55 Dernerová po souboji skončila na zemi, hra ale pokračuje dál.
17:20 Pisárová zkosila protihráčku.
16:25 Střela Urbáškové byla poslední akcí Židenic v přesilové hře, mezitím už naskočila trestaná Kopecká.
15:52 Seemannová nedokázala zakončit při samostatném úniku.
15:15 Sedláčková tancovala kolem dotírající Machkové, rozhodčí přisuzují míček Tatranu.
14:21 Vyloučen hráč #23 Veronika Kopecká družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
14:21 Tatran se zmocnil míčku, což přerušuje odložené vyloučení. Kopecká hrála až příliš tvrdě a posedí si dvě minuty na trestné.
13:48 Odložené vyloučení na straně Tatranu, Remešová na střídačce.
13:28 Pro nahození L. Romančákové si došla Drbalová.
12:31 Judová se nedokázala vymotat před brankou Remešové, ta míček chytá a posílá své spoluhráčky do dalšího dobývání branky Tatranu.
10:51 Rybníčkové utekl míček, Drbalová lapá.
09:29 Tatran po volném úderu presuje soupeře.
07:39 Drbalová drží bližší tyčku nedobytnou.
05:48 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #94 Michaela Mechlová (1:0)
05:48 Střelu Seemannové už ale vykrýt nedokázala. Tatran střílí premiérový gól v letošním play-off Extraligy žen a otevírá stav 1:0
05:35 Remešová drží svůj tým.
05:08 L. Romančáková přesprintovala celé hřiště a téměř zakončovala.
04:40 Vyloučen hráč #32 Kateřina Rybníčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání
04:40 Střídačka hostů si nepohlídala střídání lajn, čímž dopřává domácím možnost přesilovky.
04:20 Míček přeskočil čepel Staňkové, která by jinak měla šanci zakončit do prázdné.
03:54 Oba týmy vlétly do zápasu naplno, zatím však vidíme jen bloky a nepřesné akce.
02:01 Souboj rameno na rameno vyhrála Indrová.
01:00 Také Drbalová byla pozorná.
00:40 Střela Hermannové končí v rukách Remešové.
00:27 Domácí hráčky jsou na zápas vedle florbalek vybaveny též černým a červeným proužkem na tváři.
00:01 Úvodní buly série patří domácím.
00:00 Pohledem do základní části vidíme, že Tatran vyhrál oba vzájemné duely (z pohledu Tatranu 10:5 na půdě Židenic, 2:1 doma). Jak se ale říká, "play-off je jiná soutěž", a tak může snadno dojít k překvapení na jedné či druhé straně. Uvidíme, jak týmy vyladily formu na vrchol této nelehké sezóny.
00:00 Po základní části obsadil domácí celek čtvrté místo, když v posledním zápase nedokázal v přímém souboji o třetí místo přehrát Ostravu. Při výběru soupeřů tak musel Tatran čekat, kdo na ně zbyde.  Židenice zakončily sezónu na sedmém místě.
00:00 Krásné odpoledne ze střešovické STODOLA Arény! Dovolte mi vás pozvat k prvnímu utkání čtvrtfinále play-off florbalové Extraligy žen mezi týmy Tatran Střešovice a K1 Florbal Židenice. Zápas si můžete jako již tradičně užít buď v online formě nebo videopřenosem.