58
  • 58 57:47
    Židenice

Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice 3:2
branky: 20. Veronika Kopecká, 47. Lucie Želízková, 48. Kateřina Seemannová - 8. Eva Nečasová, 26. Lucie Krýslová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 15 - Lenka Remešová 19; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:0
70:00 Komentář trenérky domácích
70:00 Komentář nejlepší hráčky domácích
70:00 Komentář nejlepší hráčky hostí
70:00 Komentář trenéra hostí
60:01 Zápasová série se příští víkend přesune do Židenic, kam si Tatran poveze náskok 2:0 na zápasy. Oba zápasy ve Stodole ale ukazují, že tato série bude extrémně vyrovnaná. Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji všem za pozornost a u některého dalšího utkání se budu těšit opět napočtenou.
60:00 Celkový počet střel: Tatran 22 - Židenice 17
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Tatran 4 - Židenice 4
59:59 Vteřinu před koncem měly Židenice příležitost volného úderu, ale stav nesrovnaly. Naopak domácí mohou být více než rádi za vydřenou těsnou výhru 3:2.
59:40 Drama by se dalo krájet.
58:50 Tatran naskakuje do "oslabení" 5 na 6.
58:37 Domácí střídačka bouřlivě oslavuje všechny bloky.
58:07 Dernerová do boční sítě Drbalové.
57:47 Timeout K1 Florbal Židenice
57:47 Remešová na střídačce.
57:47 Přerušená hra dává šanci hostům vybrat si timeout a rozmyslet strategii do konce zápasu.
57:33 Urbášková trefuje dlaň Drbalové.
57:21 Drbalová proti střele Dernerové měla zavřeno.
56:50 Vyloučen hráč #94 Michaela Mechlová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
56:50 Mechlová ve frustraci odhodila hokejku Drápalové, čímž se provinila nesportovním chováním.
55:34 Drbalová vyjela a ve stylu Tomáše Kafky vykopla míček utíkající Dernerové.
55:04 Drbalová si došla pro míček daleko od své branky.
54:55 Střela Býčkové zamířila do zámezí.
54:20 Drbalová zlikvidovala střelu Indrové.
53:35 Drbalová teď nemohla zasáhnout proti míčku, protože byl naposledy zahrán jejími spoluhráčkami.
51:49 Smutná se po střetu s Nádeníkovou projela po zádech.
51:17 Býčková se s bolestivou grimasou zvedala ze země.
50:30 Janečková neměla seřízená mířidla.
49:47 Drbalová zamezila míčku, aby se dostal do branky.
49:02 Nyní se odehrávají souboje zejména na mantinelu na polovině Židenic.
47:23 GÓL Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #15 Vendula Beránková (3:2)
47:23 Seemannová posílá v početní výhodě Tatran poprvé v dnešním zápase do vedení. 3:2
46:46 Vyloučen hráč #39 Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře
46:46 Indrová nedovoleně bránila, čímž oslabí svůj tým.
46:26 GÓL Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (2:2)
46:26 Želízková si kousek od středového křížku přiklekla do nápřahu ke střele a propálila všechno před sebou, včetně brankářky. Tatran srovnává krok.
45:12 Jeden uteklý míček Pisárové, a co to na hřišti nadělá zmatků a zásahů na hraně pravidel.
44:46 Urbášková v poslední vteřině přesilovky nepropálila domácí obranu.
44:00 Býčková zabrala a dokázala vybojovat míček.
42:47 Vyloučen hráč #27 Barbora Břešťálová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
42:47 Po deseti vteřinách ubráněné "přesilovky" si jde sednout na trestnou Břešťálová za sekeru.
42:37 Odložené vyloučení.
41:42 Hermannová se drží za obličej po zásahu nejspíše florbalkou.
41:21 Spíše nahození než střelu Sedláčkové loví Drbalová z vnějšku boční sítě.
41:04 Podobně končí akce Moravcové na druhé straně.
40:46 Mechlová ze středu trefuje blok.
40:01 Poslední buly na úvod třetiny základní hrací části získaly hráčky Tatranu.
40:00 Střely ve druhé třetině: Tatran 13 - Židenice 3
39:59 Třetina, ve které se 1x prosadily jen Židenice, nám končí. Uvidíme, jak na nepříznivý stav 1:2 zareaguje domácí lavička.
39:52 Nádeníková o pár čísel netrefila branku Remešové.
39:23 Smutná v zápalu hry povalila svou gólmanku Remešovou, která mezitím stihla chytit míček do rukou.
38:26 Želízková si spílá, jak mohla zahodit gólovou šanci v přečíslení 3 na 2.
37:52 Seemannová byla překvapena, že se k ní míček dostal, jinak by střelou z první mohla potrápit Remešovou.
36:59 Pravcová se nakonec ke střele dostala, jenom gólová radost chyběla.
36:22 Urbáškové u mantinelu odskočil míček do autu.
35:40 Faltusová opřela míček do první stojící hráčky před sebou.
34:45 Dělovka Mechlové mířila někam do prostoru branky, kde Remešová chvíli o míčku nevěděla.
33:42 Kopecká se marně natahovala po přihrávce od Seemannové.
32:48 Prontekerová namazala Jahodové, která o pár vteřin později zakončovala na Drbalovou.
31:40 Židenice své oslabení přestály beze ztráty.
31:04 Míček vyražen kolenem Remešové.
30:39 Kopecká prověřila pozornost podavače v rohu hřiště.
30:18 Sekera ze strany domácích ukradne pár vteřin z jejich přesilovky.
29:40 Vyloučen hráč #37 Eva Nečasová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
29:40 Zablokovaná střela Tatranu, která vypadala poměrně nebezpečně, končí odložené vyloučení a mění jej na standardní. Nečasová sekla do florbalky, za což stráví dvě minuty na trestné.
28:55 Odložené vyloučení, Drbalová na střídačce.
27:55 Kopecká se napřáhla a o několik čísel přestřelila branku hostů.
27:46 Želízková rozduněla chrániče a helmu Remešové.
27:15 Tatran oslabení ustál.
27:06 L. Romančáková povalila kousek od mantinelu Prontekerovou, která téměř skončila v kotoulu vzad.
26:41 Skoro vlastňák po teči bránící hráčky Tatranu by neuhasila Drbalová, která byla změnou trajektorie míčku zaskočena. Naštěstí pro domácí byl oblouček vysoký a míček zakotvil v autu.
25:56 Tatran ušetřil pár vteřin ze svého oslabení.
25:15 Vyloučen hráč #94 Michaela Mechlová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:15 Záchrannou brzdu zatáhla Mechlová a za to si posedí dvě minuty na trestné.
25:08 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #17 Lucie Krýslová, asistoval #39 Martina Indrová (1:2)
25:08 Duo Indrová - L. Romančáková využilo přečíslení a zavěšuje za Drbalovou. Židenice si berou zpět náskok, stav 1:2
24:35 Prontekerová nevyzrála na Remešovou.
24:06 Židenice se pomocí nedovolených zákroků na své hráčky drží na dostřel branky Tatranu.
22:33 Prontekerová škrtla balonkem o stehna Remešové.
21:57 Zblokovaná střela Dernerové zamotala hlavu Drbalové.
21:27 Lavička Židenic oslavuje zákrok své gólmanky.
21:14 Střela Staňkové skončila na zádech Hermannové.
20:22 Seemannová chtěla obtočit míček kolem tyčky Remešové, ta ale mezeru utěsnila a slyšeli jsme pouze úder čepele do tyče.
20:01 Buly druhé třetiny náleží Tatranu.
20:00 Počet střel v první třetině: Tatran 5 - Židenice 10
19:57 Nastřelená hlavička jedné hráčky Židenic rozlítila domácí lavičku.
19:11 GÓL Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #29 Lucie Želízková (1:1)
19:11 Tatran dokázal využít početní výhodu, Kopecká necelou minutu před koncem srovnává stav utkání na 1:1
19:05 Seemannová těsně netrefuje branku.
18:50 Smutná šetří svému týmu vteřiny z oslabení.
18:02 Vyloučen hráč #22 Barbora Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra rukou
18:02 Sedláčková v zápalu hry neuhlídala ruku a dovoluje Tatranu vyzkoušet si přesilovku.
17:54 Při Drbalové stojí všichni svatí.
16:51 Kvasková netrefuje otevřenou kasu.
15:52 Beránková po závaru v blízkosti vlastní branky radši odpálila míček do autu.
15:03 Remešová si připisuje další zákrok po střelbě Břešťálové.
14:10 Mechlová hbitě střídala směry, aby odehnala dotírající hráčku Židenic.
13:27 Mechlová to zkusila ze střední vzdálenosti, Remešová v brankářském postoji blokuje.
12:25 Faltusová střílela na připravenou Remešovou, míček skončil na boční síťce.
11:58 Střela Pravcové mířila na hruď Drbalové.
10:41 Faltusová z malého úhlu netrefuje zařízení.
09:53 Zřejmě po sekeře na Drbalovou rozhodčí kontrolují její stav. Vše se zdá v pořádku a Tatran může rozehrát z velkého brankoviště.
09:34 Tatran se snaží odpovědět, ale zatím veškeré snahy končí na čepelích hostů.
07:54 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Eva Nečasová, asistoval #43 Jitka Drápalová (0:1)
07:54 Nečasová vymetla pavučiny v rohu branky Drbalové a hosté jdou do vedení 1:0 ze svého pohledu.
07:20 L. Romančáková trefuje koleno Drbalové.
06:32 Sedláčková bez bloku mířila na vytrčenou dlaň Drbalové.
06:05 Faltusová se odrazila od blokující Rybníčkové.
05:24 Dernerové míček sklouznul z čepele, za což se omlouvá svým spoluhráčkám.
04:44 Remešová zavřela bližší tyčku.
04:08 Kvasková se nedokázala obtočit kolem L. Romančákové.
02:34 Drbalová poprvé v akci.
02:24 Pisárová si vynutila nedovolený zákrok, míček ale vzápětí patří hostům kvůli špatné rozehrávce Tatranu.
01:36 První nebezpečnější šance Židenic skončila nepřesnou přihrávkou na Jahodovou.
00:29 Smutná fotbalově odkopává zablokovanou střelu Beránkové.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu po kolotoči na středovém křížku ovládly domácí hráčky.
00:00 Včerejší úvodní zápas této čtvrtfinálové série vyšel o něco lépe domácímu Tatranu, když dokázal porazit svého soupeře poměrem 3:1 a zatím vede v sérii 1:0. Na výsledek se ale docela nadřel, což jen ukazuje, že Židenice nebudou snadný soupeř.
00:00 Krásné odpoledne ze střešovické STODOLA Arény, kde se již za několik minut opět střetne čtvrtfinálová play-off dvojice Tatran Střešovice a K1 Florbal Židenice. Zápas si můžete již tradičně užít v textové či video podobě.