59
  • 59 58:59
    5

K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice 5:4
branky: 14. Natálie Janečková, 48. Eva Urbášková, 53. Eva Filipová, 55. Barbora Sedláčková, 57. Lucie Krýslová - 10. Katka Nádeníková, 12. Markéta Prontekerová, 23. Mariana Býčková, 56. Lucie Želízková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0 + Lucie Krýslová 5:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lenka Remešová 16 - Eliška Drbalová 27; po třetinách: 1:2, 0:1, 4:1
60:00 Sestřih zápasu
60:00 Pozápasové rozhovory hosté Pozápasové rozhovory domácí
59:59 Střely po třetí třetině: Domácí - 14      Hosté - 7   Střely celkem: Domácí - 32   Hosté - 20
59:59 Je hotovo!! Židenice dnešní utkání vyhrávají v poměru 5:4 a snižují tak stav série na 1:3.
59:38 Remešová vykryla dorážky na malém brankovišti.
59:00 Pětiminutový trest pro Romančákovou Tatran určitě jestě vyburcuje k vyrovnání.
58:59 Vyloučen hráč #17 Lucie Krýslová družstva K1 Florbal Židenice na 5 minuty za sekání
58:18 Velká šance Tatranu, mířidla hráčky však selhala.
56:21 Domácí si berou vedení zpět na svoji stranu! Romančáková přízemní střelou vrací svému týmu jednobrankový náskok.
56:20 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #17 Lucie Krýslová, asistoval #39 Martina Indrová (5:4)
55:53 Vyrovnáno 4:4.
55:52 GÓL Tatran Střešovice! 4:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (4:4)
54:38 Tak toto je obrat jak se sluší a patří. Sedláčková poslala svoji střelu do levého horního rohu a Židenice se poprvé v utkání ujímají vedení.
54:37 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #22 Barbora Sedláčková, asistoval #39 Martina Indrová (4:3)
52:50 Máme vyrovnáno!! Jahodová přihrála na druhou Filipové a ta tak nekompromisně zavěsila.
52:49 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #73 Eva Filipová, asistoval #16 Klára Jahodová (3:3)
49:15 První přesilovka utkání a Židenice mají obrovskou šanci na vyrovnání.
49:14 Vyloučen hráč #23 Veronika Kopecká družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
48:54 Židenice se po snížení dál tlačí do branky.
47:35 Máme tu snížení Židenic, tlak do brány se vyplácí a jsou opět na dostřel.
47:34 Timeout Tatran Střešovice
47:34 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #15 Šárka Staňková (2:3)
47:00 Židenice se tláčí do střely defacto z každé pozice.
46:42 Střela z pravého mantinelu ze strany Židenic, brankářka maskou vyráží.
44:59 Za brankářkou hostí zvoní tyč!!
43:34 Tatran má teď slibnou standartku před brankou domácích.
42:21 Prontekerová backhandem daleko od brány.
40:10 Židenice hned po buly napadají a chtějí získat míček.
39:59 Střely po druhé třetině: Domácí - 7    Hosté - 7
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:01 Pravcová vybojovala standartku na polovině Tatranu.
37:20 Oba celky posledních pár minut rychle točí své formace.
35:58 Střela pravcové z levého mantinelu skončila za mantinelem, Tatran rozehrává.
35:20 Zápas si od začátku třetiny drží stále vysoké tempo.
32:30 ​Po zahrání balónku vysokou holí budou domácí rozehrávat na útočné polovině.
30:37 Židenice se snaží snížit stav utkání, zatím se jim to příliš nedaří.
28:22 Kopecká běžela po pravém mantinelu a vypustila z hole střelu, ta ale místo v síti nenašla.
26:44 Remešová vytáhla další ukázkový zákrok ze své sbírky.
26:14 Po faulu Filipové bude Tatran rozehrávat v útočném rohu.
24:10 Želízková se snažila dorazit míček za brankovou čáru, brankářka domácích byla proti.
22:41 Býčková natáhla z bezprostřední blízkosti brankářky Remešové a navyšuje stav utkání.
22:40 GÓL Tatran Střešovice! 1:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #24 Mariana Býčková, asistoval #22 Kateřina Vachudová (1:3)
20:34 První akci a střelu druhé třetiny si připusí Židenice.
19:59 Střely po rpvní třetině: Domácí - 11    Hosté - 6
19:11 Dvě velké šance Židenic v poslední minutě první třetiny.
16:22 Tatran se usadil v útočném pásmu.
13:54 Janečková dostala nahrávku od Jahodové z rohu a ta s ledovým klidem snižuje na 1:2.
13:53 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #21 Monika Jahodová (1:2)
13:06 Právě jsme mohli vidět nejnebezpečnější akci utkání ze strany domácích.
11:51 Druhý gól přes kopírák jako ten první... střela z výběhu a je to 0:2.
11:50 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #89 Kateřina Pisárová (0:2)
09:36 Nádeníková z výběhu otevírá skóre tohoto klání.
09:35 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #79 Katka Nádeníková, asistoval #8 Markéta Prontekerová (0:1)
08:22 Seemannová střela, záhy hned Kopecká, brankářka domácích však chytá.
06:22 Domácí se usadili v utočné třetině a snaží se kombinovat.
04:17 Na balónku zatím více domácí celek.
02:00 Romančáková v dobré šanci z voleje trefuje pouze brankářku hostí.
00:49 Domací do utkání vstoupili velmi agresivně.
00:01 Úvodní buly čtvrtého čtvrtfinálé pro Tatran.