2

3

5.

K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice 4:5pn
branky: 8. Eva Nečasová, 9. Barbora Sedláčková, 15. Eva Urbášková, 42. Eva Smutná - 11. Kateřina Seemannová, 54. Veronika Kopecká, 59. Michaela Mechlová, 60. Kateřina Seemannová, N Veronika Kopecká; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lenka Remešová 28 - Markéta Antalová 21; po třetinách: 3:1, 0:0, 1:3, 0:0
70:00 Sestřih zápasu
70:00 Pozápasové rozhovory hosté Pozápasové rozhovory domácí
5 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč #23 Veronika Kopecká a vstřelil rozhodující gól (4:5).
5 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #10 Michaela Hřebíčková , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč #94 Michaela Mechlová a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #24 Eva Urbášková a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč #29 Lucie Želízková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #43 Jitka Drápalová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč #10 Kateřina Seemannová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #11 Eva Smutná a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč #86 Lenka Faltusová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #15 Šárka Staňková , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely po prodloužení: Domácí - 4    Hosté - 2
70:00 Ukončení prodloužení
69:11 Dernerová ve velké šanci netrefuje branku.
65:00 2:1 ze strany Židenic, brankářka hostí předvedla zákrok utkání.
63:27 Romančáková dostala nabídku od Staňkové, střela šla mimo.
61:37 Oba týmy hrají opatrně.
60:20 Mámé tu prodloužení, na míčku Židenice
60:00 Střely po třetí třetině: Domácí - 3   Hosté - 12
59:27 Vyrovnáno 4:4.
59:26 GÓL Tatran Střešovice! 4:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #23 Veronika Kopecká (4:4)
58:31 GÓL Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #24 Mariana Býčková (4:3)
58:31 4:3
58:07 Domácí málem usměrnili balón do odkryté klece.
57:00 Tatran v šesti.
55:59 Timeout Tatran Střešovice
53:38 Hosté snižují na 4:2.
53:37 GÓL Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #29 Lucie Želízková (4:2)
51:16 Hosté se tlačí untenzivně do střely, domácí ale obstojně odolávají.
49:03 Remešová podporuje svůj tým dobrými zákroky.
47:00 Seemanová pouze do boční síťky.
45:48 Dobrý blok domácí obrany proti střele Faltusové.
45:21 Střela hráčky Tatranu pouze do tyčky.
43:05 Střela Prontekerové vysoko nad.
41:15 Smutná zavěsila backhandem jak Alex Rudd a dostává svůj tým do vedení 4:1.
41:14 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #37 Eva Nečasová (4:1)
40:20 Tatran hned vlítl do třetí třetiny po buly na půlku domácích.
40:00 Střely po druhé třetině: Domácí - 10    Hosté - 7
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:55 Bylo nařízeno buly v rohu hostí.
37:01 Urbášková vybojovala útočný faul.
34:46 Tlak Židenic na malém brankovišti málem přinesl vedení 4:1.
32:49 Ani druhá početní výhoda utkání nebyla zužitkována.
32:10 Romančáková z velkého brankoviště netrefuje branku.
30:49 Početní výhodu dostává i domací celek.
30:48 Vyloučen hráč #8 Markéta Prontekerová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za zdržování hry
30:22 Domácí úspěšně ubrnánili oslabení.
28:39 První přesilovku utkání si zahraje Tatran.
28:38 Vyloučen hráč #21 Monika Jahodová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
27:48 Remešová předvedla dva zákroky v rychlém sledu.
27:23 Obranný faul Tatranu, Židenice na balónku.
26:30 Střela Staňkové od půlky vytvořila závar před brankou hostí.
23:35 Kopecká lobo třelou přestřeluje Remešovou.
21:01 Backhandová střela Faltusové zapotila brankářku domácích.
20:01 Tatran hned po buly aktivně prošel do utočné třetiny.
20:00 Střely po první třetině: Domácí - 8     Hosté - 11
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:44 Poprvé v utkání můžeme vidět klidnějsí pasáž.
14:33 Židenice si zpět berou dvoubrankový náskok. Urbášková se nemýlila a svojí střelou zvyšuje na 3:1.
14:32 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #22 Barbora Sedláčková (3:1)
14:05 Hosté se po vstřeleném gólu tlačí víc a víc do branky.
12:00 Tatran teď sevřel a odstřeloval obranu domácích.
11:33 Kopecká jen do tyče.
10:18 Tatran snižuje stav utkání, Seemannová natáhla a trefuje přesně.
10:17 GÓL Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (2:1)
09:10 Střelu Dernerové tatranská obrana blokuje.
08:12 Domácí zvyšují na 2:0!!
08:11 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #22 Barbora Sedláčková, asistoval #15 Šárka Staňková (2:0)
07:18 Židenice se ujímají vedení. Nečasová se vytočila do střely a vzorově vymetla levý roh branky.
07:17 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Eva Nečasová bez asistence (1:0)
06:17 Po faulu jedné hráčky hostí budou domácí rozehrávat na půlce Tatranu.
03:57 První souvislý tlak domácích, domácí brankářka odolává.
02:55 Hra má hned od začatku velké tempo, jde vidět, že oba týmy chtějí jít za vítězstvím.
01:06 První střela Tatranu nenašla cíl mezi tyčemi.
00:01 Uvodní vhazování šestého utkání pro Tatran.