59
  • 59 58:41
    Ml. Boleslav

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec 9:8
branky: 20. Jakub Šourek, 21. Ondřej Pužman, 23. Jakub Šourek, 26. Jakub Seibert, 30. Ondřej Pužman, 31. Jakub Seibert, 35. Ondřej Pužman, 47. Jakub Šourek, 55. Marek Korych - 11. Daniel Sedláček, 13. Vojtěch Janeček, 16. Vojtěch Janeček, 21. Vojtěch Janeček, 23. Jonáš Rais, 27. Vojtěch Janeček, 28. Filip Kapitán, 51. Šimon Stránský; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 9 - Mikuláš Futschik 16; po třetinách: 1:3, 6:4, 2:1
60:00 Komentář trenéra hostí: S lehkostí jsme hráli pouze do půle druhé třetiny. V době, kdy jsme vedli o 3 branky  jsme se bohužel nechali strhnout k hektické hře a úplně zapoměli na své defenzivní povinnosti.  Bolka ze 3 brejků srovnala a kluci se dostali do nějakého psychobloku a branky přestali padat. V závěru jsme neproměnili řadu přílržitostí a tím pádem zaslouženě prohráli. Věřím ale, že následujících zápasech zabereme.
60:00 Komentář trenéra domácích: Do zápasu jsme vstoupili hodně nesebevědomě a dělali jsme velké množství chyb, které kvalitní soupeř trestal. Naštěstí se nám dařilo držet gólově celkem krok a díky tomu jsme zůstali v zápase. Kluci zaslouží pochvalu za zvládnutý závěr ve fyzicky náročném utkání. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely po třetí třetině: Boleslav - 6; Liberec - 5
59:04 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:41 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
57:50 Liberec v šesti.
57:30 Timeout FBC Liberec
57:00 Hra začíná být možná až zbytečně vyhrocená.
55:52 Tomšík teď podržel svůj tým - Bolka 4 minuty před koncem stále ve vedení.
54:39 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 9:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #39 Jan Zoufalý (9:8)
54:39 Rozházenou hru, která se přelévala z jedné strany na druhou, přerušuje devátou brankou Korych.
50:43 GÓL FBC Liberec! 8:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Šimon Stránský, asistoval #5 Filip Kapitán (8:8)
50:43 A je opět vyrovnáno.
46:40 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek bez asistence (8:7)
46:40 Boleslav jde poprvé v zápase do vedení.
46:12 Přesilovka se Bolce vůbec nevyvedla a Liberec opět v plném počtu.
44:12 Vyloučen hráč #3 Milan Sucharda družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
43:40 Rozhodčí zvedají ruce nad hlavu - Boleslav má výhodu.
41:56 Dvojice Korych, Zoufalý na úvod poslední třetiny potrápili obranu hostí.
40:00 Střely po druhé třetině: Boleslav - 12; Liberec - 7
39:20 Bolka zatím nepustila hosty k balonku a spíše to vypadá, že přesilovku hrají domácí.
38:37 Vyloučen hráč #32 Tomáš Volovik družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
38:37 Liberec si zahraje přesilovku.
34:44 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #13 Jakub Seibert (7:7)
34:44 Bolka nakonec využívá přesilovku 11 sekund před jejím koncem.
32:55 Vyloučen hráč #8 Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
32:55 Boleslav si zahraje hru 5 proti 3, Smutného na trestné doplnil Stránský.
31:55 Vyloučen hráč #22 Filip Smutný družstva FBC Liberec na 2 minuty za opakované přestupky
31:55 Máme tu první vyloučení dnešního zápasu - Boleslav si zahraje přesilovku.
30:24 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert bez asistence (6:7)
29:55 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman bez asistence (5:7)
29:55 Pužman v krásné individuální akci vyvezl balonek, stejně jako před chvílí Korych, a je z toho 5. gól domácích.
29:24 Korych vyvezl míček sám až na útočnou polovinu, bohužel branku přestřeluje.
27:26 GÓL FBC Liberec! 4:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #29 Tomáš Urban (4:7)
27:26 Liberec dnes zatím v koncovce téměř 100%.
26:22 GÓL FBC Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček, asistoval #73 Vojtěch Wiener (4:6)
26:22 V hale jsme momentálně svědky jednoho gólu za druhým.
25:50 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #3 Jonáš Kudrna (4:5)
25:50 Seibert po nahrávce Kudrny teď v krásné akci vymetl branku soupeře.
25:17 Zmatlík nezazmatkoval před vlastní brankou a zachraňuje situaci.
22:46 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Jonáš Rais bez asistence (3:5)
22:46 Už to vypadalo nadějně, jenže Rais opět posílá svůj tým do dvoubrankového vedení.
22:42 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #76 Ondřej Pužman (3:4)
22:42 Boleslav vstoupila do druhé třetiny mnohem lépe a přidává další gól.
21:56 Korych před brankou se snažil dotlačit míček za záda brankáře, z otočky trefil jen horní tyčku.
20:34 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #82 Martin Feigl (2:4)
20:34 Boleslav však nenechává nic náhodě a v zápětí odpovídá a snižuje náskok Liberce opět jen na 2 branky.
20:19 GÓL FBC Liberec! 1:4
20:19 První akce druhé třetiny a hned je z toho navýšení vedení.
20:00 Buly pro Liberec.
20:00 Střely po první třetině: Boleslav - 7; Liberec - 4
19:31 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:3
19:31 Mezitím, co je Fišera ošetřován mimo hrací pole, Boleslav střílí první gól.
19:02 Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:23 Fišera se Stránským se teď střetli a hra musela být přerušena.
16:43 Boleslav teď neproměnila obrovskou šanci, hosty opět podržel brankář.
15:34 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček, asistoval #8 Šimon Stránský (0:3)
15:34 Na druhé straně je to ovšem jiná, Liberec v koncovce téměř nechybuje a přidává již 3.dnešní gól.
13:50 Domácí jsou sice velmi často na míčku, bohužel koncovka lehce vázne a Futschik se zdá prozatím nepřekonatelný.
12:44 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček, asistoval #22 Filip Smutný (0:2)
12:44 Domácí inkasují druhý gól během 2 minut.
10:36 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #80 Daniel Sedláček, asistoval #66 Lukáš Macháč (0:1)
10:36 Liberec jde zásluhou Sedláčka do vedení.
08:00 Domácím se daři dusit Liberec na jejich obranné polovině.
06:31 Rozhodčí zatím musí velmi často přerušovat, protože můžeme vidět spoustu zbytečných chyb na hřišti.
04:05 Korych teď běžel sám na branku a měl obrovskou šanci dostat domácí do vedení. Futschik však zatím bezchybný.
01:45 Oba týmy vstoupily do zápasu ve vysokém tempu a snaží se každé tažení na branku zakončit střelou. Zatím však obě družstva úspěšně míří mimo ní.
00:00 Krásné sobotní odpoledne, vítejte u online přenosu zápasu CE soutěže juniorů, která znovu startuje po roční pauze. Mezi sebou se dnes utkají domácí hráči Mladé Boleslavi a hráči Liberce. Zápas začne za necelých 30 minut.