3:7
    Jakub LOSKOT
    (Lípa)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - PSN Tatran Střešovice 3:7
branky: 8. Daniel Dolejš, 22. Daniel Dolejš, 60. Jakub Loskot - 6. Vojtěch Panuška, 16. Vojtěch Panuška, 23. Vít Hrbáček, 31. Jakub Pluhař, 35. Tomáš Rosa, 41. Marek Hozman, 47. Marek Jurkulák; rozhodčí: Přemysl Bališ - Jan Brejcha; vyloučení: 2 + Jan Keyzlar OS:1; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Petr Šimák 29 - Jan Buzík 14; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:2
60:00 Komentář trenéra hostů:  Nervózní první utkání sezóny. Zápas po dlouhé době a pro spoustu kluků premiéra. Jsem rád, že jsme ho zvládli s vítězným koncem. Děkujeme soupeři za utkání a přeji hodně štěstí do dalších bojů.  .
60:00 Komentář trenéra domácích:Kluci dnes provedli zodpovědný výkon, dodrželi taktické pokyny, které jsme si řekli. Nebýt drobných individuální chyb, tak jsme odehráli vyrovnaný zápas se silným soupeřem. Děkuji všem za předvedený výkon a těším se na další zápas.
59:34 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #48 Jiří Lípa (3:7)
47:07 Domácí tým je pod velkým tlakem hostů.
46:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #46 Marek Jurkulák, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (2:7)
42:30 Hra byla přerušena kvůli seknutí domacího brankaře do ruky.
41:26 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO - osobní trest
41:26 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování
41:26 Hráč domácího týmu dostal osobní trest na 10 min za nesportovní chování.
40:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman bez asistence (2:6)
40:00 Oba týmy do toho davají vše ale dosud se jim nepovedlo dostat míček do branky.
40:00 Je to vyhrocené utkání.
40:00 Začala nám poslední třetína dnešního utkání.
40:00 Střely domácí: 7 Střely hosté: 15
34:48 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #24 Tomáš Rosa, asistoval #91 Jakub Hejzlar (2:5)
34:30 Domací tým se ubránil v oslabení a nyní hrají v plném počtu.
32:22 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
30:26 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #21 Jakub Pluhař z trestného střílení (2:4)
30:26 Nyní jsme mohli vidět trestné střílení od týmu hostů.
29:44 Domácí tým je pod tlakem hostů a zatím se mu daří odolávat.
22:02 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #68 Vojtěch Panuška (2:3)
22:02 Přichází rychlá odpověď od týmu hostů.
21:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #15 Lukáš Trojáček (2:2)
21:06 Domací dorovnávají v přesilové hře.
20:00 Vcházíme do 2.třetiny tohoto utkaní
20:00 Střely domací: 5 Střely hosté: 9
19:44 Vyloučen hráč #66 Vojtěch Kún družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
15:12 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #26 Martin Krejčí (1:2)
15:12 Tým hostů se dostava do vedení o jednu branku po pěkné akci.
15:01 Mame tady přerušení hry kvůli sražce dvou hračů. Hráč domacího týmu zustal ležet na hřišti.
13:00 Hra se přelévá z jedne strany hřiště na druhou stranu hřistě
07:31 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (1:1)
07:31 Mame tady dorovnávací gol od domacího týmu.
05:27 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #31 Vít Hrbáček (0:1)
05:27 Máme tady první gol utkaní od hostů
00:00 Dobrý den, važení divaci, vítame vás u dnešního utkání v Milevsku. Za chvilku začíname.