• 52 51:50
    5:3
    ()

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBS Olomouc 5:3
branky: 24. Daniel Chatrný, 40. Lukáš Pobořil, 42. Filip Šubert, 43. Adam Choma, 49. Filip Šubert - 11. Antonín Mikulík, 36. Vojtěch Waic, 52. Antonín Mikulík; rozhodčí: Ondřej Vašíček - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 9 - Jiří Kvapil 24; po třetinách: 0:1, 2:1, 3:1
60:00 Komentář k utkání domácího trenéra Tomáše Svačinky: Do zápasu jsme se na rozdíl od soupeře dostávali hodně těžko, bez pohybu, střelby a z toho pramenily naše chyby, které soupeř měl možnost trestat. Asi od poloviny zápasu jsme zlepšily pohyb a ve třetí třetině jsme měli zápas pod kontrolou. Bylo vidět, že je to první zápas po dlouhé době a kluci byli zbytečně nervozní, ale i tak bych jim chtěl poděkovat, že zápas zvládli. Taky dík soupeři, rozhodčím a divákům za zápas
60:00 Komentář trenéra hostí Lukáše Kočiříka: Vzhledem k sestavám obou týmů jsme s výsledkem i výkonem našeho týmu spokojeni. Hráči zaslouží pochvalu až na některé pasáže, kde jsme si opět nedokázali dát přihrávku. Děkujeme soupeři za férový zápas.
58:04 Zmatky v olomoucké defenzivě vedly k úniku pobořila vstříc hostující brance, do níž se ještě stihl vrátit Kvapil. Pobořil mířil krásně na zadní tyčku, ale ke vší smůle pro Ostravu zamířil přesně do ní.
57:55 Olomouc se odhodlala do hry bez brankáře.
53:50 Baláš napřáhl a vyslal pumelici z půlky. Střela měla krásné parametry, bývala by skončila v levém horním rohu Kvapilovy branky, to by však právě Kvapil nesměl přesně do tohoto místa vyhodit své dlaně.
51:50 GÓL FBS Olomouc! 5:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Antonín Mikulík bez asistence (5:3)
51:50 Závar na ostravském velkém brankovišti předcházel gólu v domácí brance. Olomouc snižuje na 5:3.
51:15 Nepříjemný střej Chatrného s Bernardem vyústil do polohy v leže prvního jmenovaného.
49:00 Kolem ostravské obrany se prodral Jelínek, jeho zakončení však chyběla přesnost.
48:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #35 Filip Šubert bez asistence (5:2)
45:59 Na konci přesilové hry si paradoxně Ostrava vytvořila 100% šanci, Kvapil však dnes předvádí neskutečný výkon.
44:40 Z přesilové hry Olomouce se zatím nevyklubala výraznější příležitost.
43:58 Vyloučen hráč #99 Tomáš Elbl družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #28 Adam Choma bez asistence (4:2)
41:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #35 Filip Šubert, asistoval #28 Adam Choma (3:2)
41:18 Ostrava se poprvé dostavá v tomto zápase do vedení, to když Šubert nátahl a svou střelu umístil krásně dvacet nad led k pravé tyčce olomouckého brankáře.
40:30 Pobořil ze středu hřiště vyloženě trefil Kvapila.
40:00 Střely ve 3. třetině: Ostrava - 13, Olomouc - 4
40:00 Střely ve 2. třetině: Ostrava - 10, Olomouc - 4
39:51 Vyloučen hráč #31 František Kužel družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
39:51 V samotném závěru druhé třetiny si jde odskočit na trestnou lavici Kužel. Ostrava tak vstoupí do třetí části s výhodou přesilové hry.
39:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #87 Matěj Sedláček (2:2)
39:03 Necelou minutu před koncem vyrovnává utkání Pobořil, poté co jej přesně našel Matěj Sedláček.
37:01 Chatrný se řítil 2 na 1 osamoceného beka. Zvolil střelu a se zlou se potázal. Kvapil opět výborně.
35:31 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Vojtěch Waic, asistoval #6 Jan Mádr (1:2)
35:31 Rychlý protiútok po ose Mádr - Waic zakončuje druhý jmenovaný přesně pod horní tyč ostravské svatyně.
34:39 Zpoza branky se vytočil Choma až k zakončení. Jeho průnik končí střelou do tyče.
33:46 Máme tu přerušení hry. Vše už ale vypadá, že se vrací do starých kolejí. U rozehrávky Ostrava.
30:20 Kvapil dnes chytá fantasticky. Z levého mantinelu ostře pálil Chatrný, Kvapil ale vytasil bravůrní zákrok.
28:43 Vyloučen hráč #50 Václav Vybíral družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
27:38 Další odložené vyloučení a pokud jej Ostrava nepromění, zahraje si přesilovou hru.
26:23 Ostrava po ztrátě míčku se snaží okamžitě soupeře dostat pod tlak. Daří se jí to velmi dobře, ale šance, které z toho má, nedokáže naplno využít.
23:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #69 Daniel Chatrný z trestného střílení (1:1)
23:42 Chatrný s klidnou hlavou srovnává utkání na 1:1.
22:11 Domácí tým obléhal branku hostí, ale ani jeden pokus ne a ne se uchytit.
21:04 Ke dvěma vážnejším šancím se v přesilové hře Ostravy dostal Martin Sedláček. Oba jeho pokusy kryje Kvapil.
20:20 Druhá třetina začíná odlouženým vyloučením.
20:00 Střely v 1. třetině: Ostrava - 6, Olomouc - 4
19:58 Matěj Sedláček vybídl ke střele na středu zcela osamoceného Pobořila, ten však vyloženou šancí pohrdl. Stav utkání tak zůstává stále 0:1.
19:26 Elbl nepříjemnou střelou vyzkoušel pozornost Kvapila.
17:04 Do střely se dostal Jelínek a vyslal přesný projektil do "desítky" domácího brankáře.
16:48 Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #10 David Kotek.
14:31 Ostravě se stále nedaří ohrozit soupeřovu branku. Její střely buďto končí vedle brány nebo na tělech hráčů z hané.
13:12 Hráči Olomouce jsou zatím perfektně připraveni v blocích proti střelám domácí Ostravy.
10:05 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Antonín Mikulík, asistoval #32 Jan Kopecký (0:1)
10:05 Míč se dostal k Mikulíkovi a ten od půlící čáry našel skulinku u pravé tyče italského hřebce Antoniaziho.
08:23 Vyloučen hráč #85 Lukáš Pobořil družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
08:23 Při pokusu zastavit rychlý protiútok Olomouce si Pobořil počínal nedovoleně a klidným pohybem se pomalu přemisťuje na trestnou lavici.
06:50 Po levém mantinelu se prosmýkl Pum a mírně tečovanou střelou ohrozil Kvapila.
06:02 Olomouc se zatáhla na svou obranou polovinu a v pevném bloku čelí ostravské postupné rozehrávce.
03:45 3. ostravská formace se poukouší kombinovat na soupěřově polovině, ale jejich snaha vede pouze ke střele do prvního připraveného bloku.
02:11 Nacvičený signál Olomouce z útočného rohu končí střelou Kužele těsně vedle levé tyče ostravské branky.
01:30 Výraznější šanci jsme zatím neviděli. Hra se odehrává v pomyslném středním pásmu.
00:00 Po skoro roční odmlce nám startuje juniroská liga a je mi tou ctí komentovat dnešní juniorský zápas pro dnešek domácí FBC Ostravy a hostujícího celku FBS Olomouc. Dobře se bavte.