• 57 56:37
    2:7
    ()

FBC Česká Lípa - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:7
branky: 33. Ondřej Kopič, 38. Jakub Horák - 10. Jan Zoufalý, 12. Tomáš Červinka, 30. Tomáš Červinka, 32. Marek Korych, 40. Ondřej Pužman, 45. Ondřej Pužman, 57. Ondřej Pužman; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 68; zásahy brankářů: Daniel Jukl 32 - Dominik Hanuš 20; po třetinách: 0:2, 2:3, 0:2
70:00 Vyjádření trenéra hostí, pana Martina Šáchy: „Dnes jsme chtěli odehrát zápas, ve kterém budeme mít kvalitní obranu a dobrou hrou na míčku budeme kontrolovat hru. Myslím, že se nám to celkem dařilo a kluci za tento zápas zaslouží pochvalu. Díky soupeři za férové utkání.“
70:00 Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „Jedníé, co mohu našemu týmu vytknout je to, že nedáváme góly. Proti Chomutovu v některých věcech velké zlepšení, takže je vidět, že jsme na dobré cestě a  věřím, že se budeme dále zlepšovat. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům za podporu.“
60:00 Střely po třetí třetině: 6 - 7.
58:24 Hlavní pořadatel si připisuje první zákrok utkání, zastavil nebezpečně letící balonek.
56:37 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman bez asistence (2:7)
56:10 Domácí po timeoutu začínají v šesti v poli.
56:09 Timeout FBC Česká Lípa
54:04 Balonek končí za mantinelem a rozehrávat budou hosté.
51:27 Zápas se začíná mírně vyostřovat, domácí se ženou za dalším gólem.
49:43 Daniel Jukl teď předvedl skvělý zákrok proti samostatně unikajícímu Feiglovi!
49:11 Kopič se snažil projít do dvojice boleslavských útočníků, Horák musel uklidňovat situaci.
47:28 Osamocená čtveřice hráčů zůstala teď před Juklem, všichni domácí se odebrali střídat.
44:49 Hosté odskakují již na rozdíl čtyř branek, tentokrát zásluhou Pužmana.
44:05 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #17 Tomáš Červinka (2:6)
43:32 Vyloučen hráč #29 Ondřej Kopič družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
42:28 Stárek teď k balonu přišel úplnou náhodou.
41:58 Kopičova střela zblokovaná obranou.
40:01 Třetí třetina začíná volným úderem domácích, Červinka se provinil špatným postavením na buly.
40:00 Střely po druhé třetině: 10 - 12.
39:22 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #39 Jan Zoufalý (2:5)
39:01 Do poslední minuty vstupují hosté kombinací od půlky.
37:23 GÓL FBC Česká Lípa! 2:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #20 Antonín Stárek (2:4)
37:01 Domácí si zahrají svou první přesilovku.
36:57 Vyloučen hráč #11 Radim Zeman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře
36:08 Rozhodčí signalizují odložené vyloučení.
33:28 Na čtvrtou branku hostí dobře zareagovala první domácí pětka, když Pekárek vyslal Kopiče do útoku a domácí kapitán z levého křídla mířil přesně!
32:29 GÓL FBC Česká Lípa! 1:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #5 Ladislav Pekárek (1:4)
31:57 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #39 Jan Zoufalý (0:4)
31:24 Vorel si nejprve dobře pokryl balonek, pak už byl Pekárek úspěšnější.
30:47 Kopičova střela z půlky hřiště nebyla dobře zacílená.
29:21 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Tomáš Červinka, asistoval #39 Jan Zoufalý (0:3)
28:32 Hanušovi vypadla střela z rukou, Pekárek doráží neúspěšně.
24:50 Mladá Boleslav se teď s velkou vervou pouští do útoku a domácí obrana bude mít plné ruce práce.
22:00 Náročné oslabení přezili domácí bez újmy a už hrají opět v plném počtu.
21:24 Domácí hrají ve čtyřech.
20:01 Domácí začnou druhou třetinu ve třech hráčích v poli, tým se provinil pozdním nastoupením do třetiny.
20:00 Vyloučen hráč #71 Ondřej Hudík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely po první třetině: 6 - 20.
19:24 Vyloučen hráč #29 Ondřej Kopič družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
19:24 Kopič se pouští do souboje podobným způsobem, jako předtím Pešír a od rozhodčích inkasuje 2 minuty.
16:03 Pekárek přihrává Stárkovi, Hanuš proti němu podruhé úspěšný.
15:40 Pešír si na půlce počkal na Seiberta, rozhodčí jej důrazně upozorňují, aby se podobných pokusů už zdržel.
14:38 Stárek teď úplně sám před Hanušem, gólman hostí předvedl perfektní zákrok helmou.
13:53 Moravík před střídačkou hostí chybuje a ztrácí balonek.
11:30 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Tomáš Červinka, asistoval #76 Ondřej Pužman (0:2)
11:29 Červinka se objevil na pravém křídle a po přihrávce Pužmana v početní výhodě zvyšuje na 0:2.
10:46 Vyloučen hráč #88 Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
10:46 Petrák se ohnal hokejkou a ve slibné pozici přerušil kombinaci hostí.
09:03 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #76 Ondřej Pužman (0:1)
09:02 Pužman našel neobsazeného Zoufalého před bránou a ten z dobré pozice neměl problém zakončit.
07:48 Brodský si v souboji s Kudrnou počínal nedovoleně.
07:04 Seibert si pohlídal volného Stárka před bránou.
06:11 Červinka teď tvrdý souboj Petříčkovi oplácí.
03:32 Domácí by rádi do útoku, ale Mladá Boleslav je drží zkrátka a technicky je zatím lepším týmem.
03:11 Brodský dobře našel unikajícího Stárka, ten ale raději zasekává a volí návrat.
02:25 Petříček po tvrdém souboji získává pro domácí balon.
01:13 Kopičův pokus o průnik zastavuje Plášil.
00:04 Do útoku se sice po úvodním hvizdu dostali domácí, boleslavští ale záhy získávají balon na své polovině hřiště.
00:00 Krásné nedělní odpoledne z českolipské sportovní haly! Na hrací ploše se připravují junioři na svůj první domácí zápas sezony, ve kterém se postaví proti týmu Mladé Boleslavi.