• 58 57:15
    7:14
    (Petrák)

FAT PIPE Start98 Kunratice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:14
branky: 9. Aleš Weigner, 16. Albert Kulík, 20. Albert Kulík, 29. Filip Bezpalec, 48. Tomáš Kuzma, 54. Tomáš Kuzma, 57. Tomáš Kuzma - 5. Karel Petrák, 5. Peter Steller, 12. Matěj Vosátka, 15. Karel Petrák, 23. Matěj Vosátka, 25. Karel Petrák, 29. David Veleba, 40. Šimon Taraba, 40. Sebastian Rod, 42. Sebastian Rod, 43. Ondřej Valenta, 46. Sebastian Rod, 49. Ondřej Valenta, 58. Peter Steller; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek ? - Miroslav Kovařík ?; po třetinách: 3:4, 1:5, 3:5
60:00 Komentář trenéra domácích: Polovinu zápasu jsme se soupeřem, díky naší bojovnosti, byli schopni držet krok. Poté jsme celkově odpadli. Věřím, že se v dalších zápasech poučíme a budeme lepší.
60:00 Komentář trenér hostí:dnes lepší nasazení a pojetí  hry jako včera. Děkujeme soupeři  za zápas.
57:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #12 Karel Petrák (7:14)
56:25 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 7:13
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #49 Tomáš Kuzma, asistoval #45 Kilián Hejtmánek (7:13)
53:14 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 6:13
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #49 Tomáš Kuzma, asistoval #96 Ondřej Peterka (6:13)
48:07 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #90 Ondřej Valenta, asistoval #60 Sebastian Rod (5:13)
47:14 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 5:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #49 Tomáš Kuzma, asistoval #27 Albert Kulík (5:12)
45:48 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #60 Sebastian Rod, asistoval #90 Ondřej Valenta (4:12)
43:39 Vyloučen hráč #12 Karel Petrák družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
43:19 Vyloučen hráč #72 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hra rukou
42:42 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:11
41:01 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #60 Sebastian Rod, asistoval #12 Karel Petrák (4:10)
39:53 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:9
39:20 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Šimon Taraba, asistoval #37 Adam Balík (4:8)
28:51 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 4:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #72 Filip Bezpalec, asistoval #45 Kilián Hejtmánek (4:7)
28:04 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 David Veleba, asistoval #21 Lukáš Vašíček (3:7)
24:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #18 Peter Steller (3:6)
22:29 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka bez asistence (3:5)
19:45 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #27 Albert Kulík, asistoval #49 Tomáš Kuzma (3:4)
15:48 Vyloučen hráč #72 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
15:24 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 2:4
14:08 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #20 David Veleba (1:4)
11:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #86 Štěpán Straka (1:3)
08:35 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #95 Aleš Weigner, asistoval #27 Albert Kulík (1:2)
08:23 Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Kunratice neproměnil #27 Albert Kulík.
04:25 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #50 Šimon Batkovič (0:2)
04:04 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #90 Ondřej Valenta (0:1)