Tomáš JANEK
  • 52 51:56
    2

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:7
branky: 8. Tomáš Abík, 31. Jáchym Kuběna, 47. Jan Slaběňák - 6. Dalibor Baláš, 13. Lukáš Pobořil, 24. Lukáš Pobořil, 29. Lukáš Pobořil, 36. Martin Sedláček, 37. Martin Sedláček, 46. Lukáš Pobořil; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala 20 - Patrik Antoniazi 14; po třetinách: 1:2, 1:4, 1:1
60:00 Vyjádření trenéra hostů Tomáše Svačinky: Dneska ospalý pomalý zápas, oba týmy si byly vědomy důležitosti utkání a z toho se odvíjelo tempo. Z naší strany dobrá obrana a proměňování šancí. Díky klukům za přístup k utkání, sooupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Vyjádření trenéra  domácích Jaromíra Veselého: Už to vypadalo, že to dopadne nějkým tím směrem, ale dopadlo to takhle. Měli jsme pasáže kdy jsme sooupeře přehráli, ale bohužel ve většině případů jsme byli pomalejší, ze soubojů vypadávali bez míčku a netrefujem zařízení. Na kvalitě musíme pracovat do dalších zápasů možná ještě intenzivněji než jsem psal včera.
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice: 20 Jáchym Kuběna, FBC: 85 Lukáš Pobořil.
60:00 Střely ve 3. třetině 5:9, celkem, 17:27
59:59 Závěr byl tochu hektický a zběsilý, nicméně bezgólový
58:29 Přindiš přišel o míček a Vinárek prověřil Antoniaziho
55:48 Vinárek pálí nad
55:07 Domácí zase v náporu
54:00 4 na 4 taky žádná sláva, akorát jedna vítkovická střela mimo.
51:56 Vyloučen hráč #44 Martin Sedláček družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
51:56 Vyloučen hráč #37 Tomáš Janek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
51:56 Hráči dělají na hřišti blbosti, tak je z toho dvojka na obě strany
48:33 Matěj Sedláček teď přestřelil to, co ani podle mě přestřelit nešlo..
46:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #20 Jáchym Kuběna (3:7)
46:29 Slaběňák procpal míček do kasy pod pravou rukou gólmana
45:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #87 Matěj Sedláček (2:7)
45:46 Osvědčená spolupráce Sedláček - Pobořil a další gól FBC
43:54 Vyloučen hráč #2 Šimon Bartoš družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
37:26 Přeska pro Vítky ale Svoboda zatím pálí vedle
37:01 Vyloučen hráč #19 Petr Vítovec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #44 Martin Sedláček z trestného střílení (2:6)
36:10 Martin Sedláček se prosazuje bekhendovou kličkou
35:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #44 Martin Sedláček, asistoval #19 Petr Vítovec (2:5)
34:26 Vizváry vybojoval míček, Kuběna střílí, Antoniazi chytá
31:48 Domácí začínají přebírat aktivitu, Svoboda zatím pálí vedle..
30:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #22 Nikolas Vizváry (2:4)
30:21 Jáša po přihrávce Vizyho snižuje
28:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:4
28:42 Sedláček pěkně uvolnil na křídle Pobořila a ten už neměl problém zakončit
26:54 Na brankovišti se neúspěšně zkoušel prosadit Vizváry
24:47 Mikoláš pozdravil Bazalu propagační střelou
23:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #44 Martin Sedláček (1:3)
23:14 Přeska skončila ale FBC ještě využilo situace na hřišti a Pobořil zvyšuje na 3:1
22:10 Vítky se zatím brání s přehledem
21:09 Vyloučen hráč #63 Ondřej Svoboda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
20:56 Pěkná kombinace domácích, bohužel pak místo střely přišlo dalších 78 přihrávek.
20:00 Střely v 1. třetině 5:8
19:40 Pár pološancí na obou stranách
18:21 Domácí přebírají aktivitu
17:44 Kuběna se na křídle pěkně uvolnil a pak vystřelil vedle
15:07 Vítky si teď přehazují míček jak horký brambor
12:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil z trestného střílení (1:2)
12:33 Pobořil ho forhendovou kličkou využívá
12:32 Faul na brankovišti a hosté mají výhodu trestného střílení.
09:28 Vítky se pokoušely o kombinaci z první ale neúspěšně
07:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Tomáš Abík bez asistence (1:1)
07:47 Ale po chvilce už se individuálně prosazuje Abík
07:33 Janek zdrhnul po křídle ale k nebezpečnému zakončení už se nedostal
05:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #47 Dalibor Baláš bez asistence (0:1)
05:30 Baláš z levého křídla trefuje přesně na zadní tyč
03:28 Aktivnější jsou zatím hosté
01:01 Znovu Pobořil a tentokrát už zasahoval Bazala
00:22 Pobořil se odhodlal ke střele, domácí blokují.
00:00 Dobrý den! po loňské, asi čtyřzápasové sezóně se nám opět rozjíždí nejvyšší soutěž juniorů.