59
  • 59 58:08
    Kunratice

BLACK ANGELS - FAT PIPE Start98 Kunratice 7:5
branky: 4. Štěpán Kostrhún, 7. Vilém Doležal, 11. Jan Michálek, 17. Matyáš Metoděj Krahulec, 26. Lukáš Sůva, 42. Jan Michálek, 55. Ondřej Diepolt - 5. Jakub Kýr, 27. Jakub Kuzma, 33. Matěj Duda, 48. Matěj Duda, 51. Matěj Duda; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Kryštof Ivan Kasha 20 - Ondřej Hnátek 21; po třetinách: 4:1, 1:2, 2:2
59:59 Komentář trenéra domácích p. Leoše Tučka: Opět se opakovala situace z posledního zápasu, kdy jsme dobře rozehrané utkání zbytečně zkomplikovali změnou herního stylu. Nechali jsme se strhnout do přehnaného útočení a dostali góly z brejkových situací. Bohužel nás dnes srážela i malá produktivita střelby. Takového výkonu se musíme již vyvarovat. Děkujeme divákům za podporu.
59:59 Komentář trenéra hostí p.Martina Jirky: Další z řady zápasů proti florbalově lepšímu týmu, který dnes kluci zvládli se ctí. Díky vysokému nasazení a chuti dokázat porazit lepší tým předvedli výborný výkon, který byl podpořen skvělým výkonem brankáře Hnátka. Díky za zápas soupeřům a mnoho úspěchů v dalších kolech.
59:59 Domácí tým vítězí
58:08 Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
57:30 Štyler fauluje a dostává tým do dobré standartky.
56:00 Krahulec jen do golmana
54:29 GÓL BLACK ANGELS! 7:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Ondřej Diepolt, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (7:5)
54:29 Neuvěřitelný moment Ondřej Diepolt dává gól
53:51 Vyloučen hráč #13 Jakub Kýr družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za vysoká florbalka
53:10 Domácí tým si začíná komplikovat svými chybami tento zápas
52:00 Domácí tým si v přesilové hře nic nevytvořil
50:03 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 6:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #26 Matěj Duda bez asistence (6:5)
50:03 Duda dává gól po chybě domácího týmu
50:00 Posledních deset minut
49:49 Vyloučen hráč #46 Adam Rychlý družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za opakované přestupky
47:17 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 6:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #26 Matěj Duda, asistoval #88 Ondřej Hnátek (6:4)
47:17 Zbytečná chyba Doňara.
46:23 Hosté jsou nervózní a ztrácí balonky.
45:18 Doležal se hnal hned do šance bohužel Hnátek.
44:37 Domácí tým odehrál oslabení opravdu skvěle
42:40 Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za držení
41:32 GÓL BLACK ANGELS! 6:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #48 Jan Michálek, asistoval #47 Filip Penc (6:3)
40:01 Úvodní buly pro domácí
39:59 Střely ve druhé třetině 8:10 pro Start 98
38:39 Krahulcovu střelu zblokoval Kýr
38:02 Domácí se snaží odskočit do vedení, o tři góly.
36:33 Je až nepochopitelné, jak Doňar neumí nahrávat.
34:21 Domácí hrají jak kdyby byli v komediálním filmu. Srovnat první a druhou třetinu je opravdu rozdíl.
33:00 Start je v tuto dobu lepším týmem
32:37 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 5:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #26 Matěj Duda, asistoval #95 Aleš Weigner (5:3)
32:37 Kashovi propadla střela.
31:55 Domácí skvěle ubránili oslabení
31:25 Start si v přesilovce nedokáže vytvořit žádnou loženku.
29:47 Vyloučen hráč #88 Adam Štyler družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi
29:12 Utkání je v tempu.
26:31 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 5:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #44 Jakub Kuzma, asistoval #68 Lukáš Hamerník (5:2)
26:20 Doležal jen do obránce
25:45 GÓL BLACK ANGELS! 5:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (5:1)
25:45 Sůva dává páty gól domácích
24:28 Start je ve druhé třetině lepším týmem.
20:01 Úvodní buly pro Start
19:59 Střely v první třetině 17:11 pro BA
19:59 Sůva nezpracoval nahrávku Kocourka.
19:20 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:46 Teď měl Slosiarik spíše nahrát, na druhou stranu, kde byl osamocený Horák než střílet.
18:21 Doležal po přihrávce Krahulce těsně mimo.
18:00 Kashovi málem propadla malá domu.
17:08 Bělík by příště měl zvolit lepší palební mířidlo.
16:31 GÓL BLACK ANGELS! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #18 Vilém Doležal (4:1)
16:15 Opravdu Hnátek prožívá skvělou třetinu i přes obdržené tři góly zatím drží hostující tým.
15:38 Dorostenecká spolupráce Doležal,Slosiarik bohužel končí na brankáři Hnátkovi.
14:55 Nutno podotknout, že Start si krom prvních minut, zatím nevypracoval žádnou vyloženou šanci, ke snížení .
13:31 Penc skvěle presoval vypracoval šanci Horákovi, ale Horáka zastavil čistě obránce Kunratic.
12:40 Pencovu střelu chytá Hnátek.
10:37 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
10:37 Penc při standartce Michálkovi a ten vymetá prázdnou polovinu branky.
10:36 Michálkova střela jen nad branku.
09:37 Slosiarik přihrál na hůl Kuzmy, ale ten vzápětí ztrácí.
09:00 Kýr chyboval v rozehrávce, ale Štyler při střele jen do gólmana.
08:37 Weigner naposlední chvíli zastavil Sůvu
08:11 Kostrhún jen do golmana.
06:52 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (2:1)
06:52 Krahulec nahrál při standartce Doležalovi a ten do pravého vikýře
06:30 Kostrhún nahrál Sůvovi, ale bohužel Hnátek skvělým zákrokem chytá.
05:54 Start je v úvodu utkání lepším týmem.
04:43 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #13 Jakub Kýr, asistoval #49 Tomáš Kuzma (1:1)
04:43 Moc dlouho to netrvalo a Start odpovídá
03:47 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún bez asistence (1:0)
03:47 První gól dává Kostrhún po špatné rozehrávce hostů
02:20 V první šanci také hosté kdy střelu Kýra vytahuje Kasha.
01:13 V první šanci Kostrhún bohužel jen do golmana.
00:01 Domácí vyhráli úvodní buly zápasu