2
    Max KUŠTAN
    zvedání florbalky

FbC Hradec Králové - PANTHERS OTROKOVICE 11:4
branky: 1. Michal Martinek, 3. Mikuláš Ryba, 4. Filip Nerad, 5. Michal Martinek, 14. Michal Martinek, 22. Michal Rolín, 27. Michal Martinek, 32. Mikuláš Ryba, 33. Prokop Hanzlík, 50. Lukáš Ranný, 59. Michal Kunart - 32. Jakub Nevařil, 47. Kryštof Nerušil, 48. Alexandr Pujin, 57. Kryštof Nerušil; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Filip Školník 13 - Filip Doležal 31; po třetinách: 5:0, 4:1, 2:3
60:01 Komentář trenéra Davida Hegera: první dvě třetiny jednoznačný výkon ve třetí třetině ztráta koncentrace. Děkujeme soupeři za utkání.
60:01 Hráči Otrokovic hodnotí utkání : sešli jsme se jestě v menším počtu než včera s Brnem. Ve třetí třetině jsme podali sympatický výkon.
58:48 Vyloučen hráč #8 Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky
58:01 GÓL FbC Hradec Králové ! 11:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #68 Michal Kunart, asistoval #44 Lukáš Ranný (11:4)
57:40 Schlapplova střela míří těsně mimo branku
56:39 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 10:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Kryštof Nerušil, asistoval #91 Adam Štourač (10:4)
56:08 Timeout PANTHERS OTROKOVICE
52:50 Vyloučen hráč #47 Lukáš Mrňka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká florbalka
51:50 Vyloučen hráč #41 Alexandr Pujin družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání
49:31 GÓL FbC Hradec Králové ! 10:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Lukáš Ranný, asistoval #37 Filip Nerad (10:3)
48:31 Vyloučen hráč #34 Jakub Ondrůšek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře
47:05 Timeout FbC Hradec Králové
47:05 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 9:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #41 Alexandr Pujin, asistoval #91 Adam Štourač (9:3)
47:05 Školník obdržel dvě rychlé branky a trenér domácích Heger si bere timeout
46:14 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 9:2
43:02 Rolín se vrací do hry
43:01 Hradec zkouší přesilovku 6 na 3
43:01 Hradec odvolal brankáře a hraje přesilovku 6 na 3
41:02 Vyloučen hráč #24 Michal Rolín družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za vražení zády
41:02 Rolín je nespokojen s verdiktem rozhodčích
39:59 Hlavní trenér Otrokovic opustil utkání
39:59 Střely po druhé třetině  domácí:16  hosté:6
32:14 GÓL FbC Hradec Králové ! 9:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #3 Prokop Hanzlík, asistoval #15 Martin Brejtr (9:1)
31:59 GÓL FbC Hradec Králové ! 8:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #30 Štěpán Heger (8:1)
31:19 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 7:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #74 Jakub Nevařil, asistoval #34 Jakub Ondrůšek (7:1)
31:16 Vyloučen hráč #86 Patrik Strejcius družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
30:06 Školník teď předvedl fantastický zákrok
29:20 Martínek našel Rybu před bránou ale ten nabídku nevyužil
26:35 GÓL FbC Hradec Králové ! 7:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #24 Michal Rolín (7:0)
25:25 Krásnou střelu vyslal Ranný ale mířila těsně vedle pravého horního růžku
21:27 GÓL FbC Hradec Králové ! 6:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #76 Mikuláš Ryba (6:0)
21:27 Krásnou brankou upravuje stav utkání na 6:0 Michal Rolín
19:59 Střely po první třetině  domácí:15  hosté:3
18:51 Hráči Hradce jsou téměř celé utkání na míčku a nedávají soupeři moc šancí vystřelit na Školníkovu bránu
13:34 Vyloučen hráč #3 Prokop Hanzlík družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
13:08 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #30 Štěpán Heger (5:0)
10:54 Vyloučen hráč #47 Lukáš Mrňka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vražení zády
07:14 Vyloučen hráč #45 Martin Malůš družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
07:14 Vyloučen hráč Otrokovic číslo 45 za sekání
04:12 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:0
04:12 Branku Hradce vstřelil hráč číslo 81 asistence hráč číslo 24
03:52 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #37 Filip Nerad, asistoval #44 Lukáš Ranný (3:0)
03:52 Branku Hradce vstřelil hráč číslo 37 asistence hráč číslo 44
02:38 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #91 Dominik Schlappl (2:0)
02:38 Branku Hradce vstřelil hráč číslo 76 asistence hráč číslo 91
00:54 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #76 Mikuláš Ryba (1:0)
00:54 Branku Hradce vsřelil hráč číslo 81 asistence hráč číslo 76
00:00 Za tým Otrokovic nastoupí v první formaci Kahoun Ondřej, Nerušil Kryštov, Nevařil Jakub, Ondrůšek Jakub, Malůš Martin a v brance Doležal Filip.
00:00 Za tým Hradce nastoupí v první formaci Ryba Mikuláš, Martínek Michal, Heger Štěpán, Schlappl Dominik, Rolín Michal a v brance Filip Školník.
00:00 Vítáme vás při sledování utkání mezi FbC Hradec Králové a PANTHERS OTROKOVICE.