• 59 58:18
    2
    Matěj SEDLÁČEK

FBS Olomouc - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:12
branky: 5. Martin Ambrož, 38. Antonín Mikulík - 3. Tomáš Elbl, 6. Lukáš Pobořil, 12. Lukáš Pobořil, 14. Ondřej Murín, 15. Tomáš Elbl, 18. Marek Tomanec, 24. Petr Sova, 27. Lukáš Pobořil, 46. Matěj Přindiš, 46. Petr Vítovec, 47. Tomáš Elbl, 57. Ondřej Murín; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Vojtěch Koutný 14, Jiří Kvapil 5 - Patrik Antoniazi 9, Šimon Hadwiger 15; po třetinách: 1:6, 1:2, 0:4
60:00 Komentář trenéra hostů pana Tomáše Svačinky: Dneska zápas v klidu, i proto že soupeř chtěl hrát a nezaparkoval autobus před brankou jako minulý týden u nás doma a tím pádem jsme hráli do otevřené brány, v útočném pásmu jsme měli dobrý pohyb, chodil míček a kluci měli hlad po gólech, za což mají ode mě velkou pochvalu. V týdnu se připravíme na rozhodující utkání kvalifikace a jedeme dál. Děkuji soupeři a divákům za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Hrušky: Dneska to bylo prostě strašný. Děkuji soupeři za férové utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Střely na branku celkem: FBS Olomouc - 26, FBC Ostrava - 31
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 12, FBC Ostrava - 10
58:18 Vyloučen hráč #69 Matěj Sedláček družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
58:00 Máme zde výhodu pro Olomouc.
56:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #36 Ondřej Murín, asistoval #20 Adam Mikoláš (2:12)
54:10 Hra ve vysokém tempu.
50:45 Hra se přelévá ze strany na stranu.
48:20 Slibná šance Olomouce končí v rohu.
46:27 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Tomáš Elbl, asistoval #27 Marek Tomanec (2:11)
46:27 Střídání brankáře. Nový brankář #97 Jiří Kvapil družstva FBS Olomouc
45:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #19 Petr Vítovec, asistoval #85 Lukáš Pobořil (2:10)
45:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Matěj Přindiš, asistoval #20 Adam Mikoláš (2:9)
45:10 Přindiš ladnou střelou k tyčce domácích zvyšuje náskok.
41:39 Vybíral tvrdě u branky domácích.
40:10 Vítovec opět do břevna.
40:00 Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 9 , FBC Ostrava - 6
39:50 U dobrého signálu z rohu Ostravských nebyl při zakončení úspěšný Jelínek.
37:26 GÓL FBS Olomouc! 2:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Antonín Mikulík, asistoval #10 David Kotek (2:8)
37:26 Mikulík nám právě předvedl neskutečnou střelu od modré.
37:09 Vyloučen hráč #99 Tomáš Elbl družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou
36:40 Florbal ve vysokém tempu.
32:47 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Šimon Hadwiger družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
31:40 Nához Ostravských končí u Koutného.
28:11 Vyloučen hráč #18 Richard Pum družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou
28:00 Vítovec brutální střelou příklepem do břevna.
26:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #44 Martin Sedláček (1:8)
26:10 Pobořil sám před brankou.
24:28 Pecha tvrdě na Sedláčka ve vlastním rohu.
23:38 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #40 Petr Sova, asistoval #27 Marek Tomanec (1:7)
23:16 Vachutka do spojnice hostů a při dorážení neúspěšně Jelínek.
22:24 Hra se přelévá ze strany na stranu.
20:40 Vachutka před brankou Ostravských neúspěšně.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: FBS Olomouc - 5, FBC Ostrava - 15
17:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #27 Marek Tomanec, asistoval #40 Petr Sova (1:6)
17:37 Situaci 2 na 1 Ostravští proměňují.
17:10 Sedláček netrefuje bránu.
14:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:5
14:53 Krásným obtočením kolem branky Ostravští zvyšují náskok.
13:04 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #36 Ondřej Murín, asistoval #19 Petr Vítovec (1:4)
12:20 Šance domácích končí v Antoniaziho rukou.
11:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #69 Matěj Sedláček (1:3)
10:40 Olomouc v útoku.
09:29 Olomouc stále pod tlakem.
08:09 Koutný vyráží.
06:30 Hostí na míčku.
05:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #19 Petr Vítovec (1:2)
04:20 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož bez asistence (1:1)
02:55 Volný hráč hostí před brankou nekompromisně zakončuje.
02:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Tomáš Elbl, asistoval #85 Lukáš Pobořil (0:1)
02:29 Domácí  v plném počtu.
00:29 Vyloučen hráč #50 Václav Vybíral družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání