60
  • 60 59:15
    Bohemians

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FAT PIPE Start98 Kunratice 3:4
branky: 34. Peter Steller, 39. Peter Steller, 40. Šimon Batkovič - 10. Aleš Weigner, 16. Petr Šimon, 27. Matěj Duda, 55. Matěj Duda; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 4 + Peter Steller OS:3; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 16 - Ondřej Hnátek 19; po třetinách: 0:2, 3:1, 0:1
60:00 Komentář trenéra domácích: První třetina nebyla z naší starny vůbec ideální, chybělo nasazení, v každém souboji jsme byli druzí. Od druhé třetiny jsme začali mít navrch, dokonce se nám podařilo utkání srovnat. Bohužel spousta vyloučení během zápasu a na jeho konci nám nedovolila se dostat do takového tlaku, jak bychom chtěli. Zítra musíme být disciplinovanější a hrát celých 60 minut. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů, Tomáše Matoulka: Mám ohromnou radost, že se nám povedlo získat první 3 body do tabulky. Těch jsme dosáhli kvůli výbornému důrazu našich obránců, kteří pomohli bloky našemu výbornému golmanovi. Zároveň nutno říci, že jsme měli ještě další šance, které kdybych proměnili, mohlo být utkání v poklidnější atmosféře. Díky soupeři za zápas a zítra si jdeme pro 6 bodů.
60:00 Nejlepším hráčem domácích se stal #71 Miroslav Kovařík, který i přes vychytání nájezdu nedokázal odvrátit porážku svého týmu.
60:00 Hráčem utkání se stal #88 Ondřej Hnátek za skělou práci v bráně, kdy za svoje záda pustil pouze 3 góly.
60:00 Počet střel třetí třetiny 8:9
59:15 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
59:15 Kouč volí variantu bez brankáře.
59:15 Domácí si berou půl minutu oddechu, schválně co trenér vykouzlí pro své svěřence.
59:00 Běží poslední minuta základní hrací doby.
57:44 Vyloučen hráč #4 Jakub Lamberk družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování florbalky
57:44 Domácí si komplikují záver zápasu, namísto útoků teď budou muset řešit další oslabení.
56:10 Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Kunratice neproměnil #27 Albert Kulík.
56:10 Hosté dostali také možnost zahrát nájezd. Domácí zachránila tyč.
54:47 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #26 Matěj Duda, asistoval #92 David Vondra (3:4)
54:47 Hosté odvrátili protiútok a ve třech čelili jen jednomu obránci. Ke konci zápasu si tak berou šanci na body na svojí stranu.
53:10 Znovu jsme v plném počtu a stále nám na tabuli svítí skóre 3:3.
50:59 Vyloučen hráč #37 Adam Balík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
50:59 Poněkud překvapeně se hráč domácích blíží k trestné lavici. Toto početní omezení by mohlo vyústit v další změnu skóre.
48:30 Dlouhých třicet vteřin se nedalo říct, kdo má zrovna míček pod kontrolou. Hráči se u míče co vteřinu střídali, ale nikdo si ho opravdu pod kontrolu nezískal.
46:22 Zatímco konec druhé třetiny nabídla dramata v podobě osobního trestu, nájezdu i vyrovnání, první minuty třetí třetiny se hrají v divokém ale pro oko diváka nepěkně drsném stylu.
41:24 Hra byl z důvodu organizace osobního trestu na chvíli přerušena, nyní se opět pokračuje.
40:00 Druhá třetina byla velmi agresivní na kontaktní souboje a z toho vzešlo i několik vyloučení. Domácí přestříleli soupeře a zaslouženě vyrovnali, stav utkání je nyní 3:3.
40:00 Počet střel druhé třetiny 16:8
39:21 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #50 Šimon Batkovič z trestného střílení (3:3)
39:21 Vyloučen hráč #26 Matěj Duda družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za opakované přestupky
39:21 Útočník úspěšně proměňuje nájezd a skóre se nám na konci druhé třetiny vyrovnalo.
39:21 Za podražení útočníka domácích přímo před brankou se bude pokračovat nájezdem.
38:50 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #37 Adam Balík (2:3)
38:50 Vyloučen hráč #18 Peter Steller družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - osobní trest
38:50 Vyloučen hráč #18 Peter Steller družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování
38:50 Za nesportovní chování při oslavě gólu si odsedí deset minut osobního trestu střelec gólu.
38:50 Sólový únik s přehledem proměnil hráč domácích.
36:00 Hosté přečkali druhé oslabení a drží si dvougólový náskok.
33:41 Vyloučen hráč #49 Tomáš Kuzma družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
33:41 Útočící hráč dohával míček, který už byl v moci brankáře. Velmi nespokojeně odchází na trestnou lavici.
33:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #50 Šimon Batkovič (1:3)
33:24 Po sérii vyražených střel se domácí konečně dočkali gólu. Brankář už další skok k druhé tyči nemohl stihnout.
32:23 Domácí se nenechali odradit nepřízní skóre a znovu ve velkém presu útočí.
30:34 Domácí se dostali zatím k největšímu ohrožení brány soupeře ve druhé třetině. Pro brankáře to i tak byla hračka.
30:00 Zápas sleduje 37 diváků. Děkujeme za podporu českého florbalu.
27:51 Domácí si utákní nechtějí nechat ujít a napadají hluboko na polovině soupeře.
26:44 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 0:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #26 Matěj Duda, asistoval #27 Albert Kulík (0:3)
26:44 Obrana domácích zůstala rozestoupená a útočník hostů tak měl čas si před brankářem střelu připravit.
25:08 I domácí přečkali oslabení bez inkasování, stav utkání je tak stále 0:2.
24:00 Dokonce dvakrát se domácí dostali v osabení až k bráně soupeře, zakončení z toho ale nebylo.
22:53 Vyloučen hráč #15 Jonáš Mareš družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
22:53 Hosté opanovali úvod druhé třetiny a dokazuje to i trochu zbytečné vyloučení na straně domácích, kteří si tak vyzkouší poprvé v zápase oslabení.
20:00  Naopak hosté si poradili s obranou a během chvíle zmatku dokázali skóre upravit ve svůj prospěch, podruhé využili otevřeného prostoru bez obránců. Do druhého dějství si tak berou dvougólové vedení.
20:00 Domácí by jasně ovládli statistiku držení míče, na to se ale nehraje. Před bránou soupeře se jim nedařilo zakončovat natolik nebezpečně, aby brankáře překonali.
20:00 Počet střel první třetiny 7:7
17:50 Znovu bylo horko před bránou domácích. Tentokrát byl brankář u míčku včas.
15:41 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #22 Petr Šimon, asistoval #13 Jakub Kýr (0:2)
15:41 V těsném souboji jeden na jednoho dokázal útočník hostů zakončit a brankář čekající na kličku už nestihl včas míček přikrýt.
14:20 Přesilovka je za námi a skóre se zatím nezměnilo. Hosté dokázali i v oslabení skvěle ubránit akce domácích.
12:11 Vyloučen hráč #73 David Weigner družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
12:11 Domácí nyní výrazně dominují a hosté si nedokázali poradil lépe než pomocí faulu. První početní výhodu tak čerpají domácí.
10:02 Domácí se i přes lepší úvod a víc střeleckých pokusů stále nedokázali prosadit.
09:00 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #95 Aleš Weigner, asistoval #26 Matěj Duda (0:1)
09:00 Mezi třemi bránícím hráči se míček dokutálel k útočníkovi hostů a ten vymetl pravou šibenici, brankář neměl šanci zasáhnout.
08:30 Po dlouhé době měl jeden z brankářů práci, tentokrát to byl ten domácí.
04:10 Osamocený útočník domácích se ocitl s míček před brankářem a překonal ho. Hosty od inkasování první branky zachránila konstrukce brány.
02:50 Domácí útočník při souboji se soupeřem vylétl nedobrovolně u bočního mantinelu ze hřiště.
00:52 První zákrok si připisuje taktéž brankář hostů.
00:03 První střela na bránu domácích na sebe nedala dlouho čekat, brankář si pohotově připisuje první zákrok.