1:9
    Adam ZUBEK
    (Palčinský)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:9
branky: 43. Matěj Sedláček - 6. Jakub Galia, 8. Martin Gattnar, 17. Jakub Galia, 26. Štěpán Kaleta, 34. Adam Palčinský, 49. Ondřej Svoboda, 55. Štěpán Kaleta, 58. Adam Zubek, 59. Adam Zubek; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2 + Tomáš Elbl 5:4; využití: 0:2; diváků: 88; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 28 - Michael Chalupecký 18; po třetinách: 0:3, 0:2, 1:4
60:00 Komentář trenéra domácích Jakuba Robenka : Zápas ve vysokém tempu, které Nám dělalo dlouho velký problém. Soupeř byl lepší ve všech činnostech.
60:00 Komentář trenéra hostů Jaromíra Veselého: Náročné utkání, které jsme zvládli v solidním tempu a ve vysoké herní kvalitě. Dneska zafungovalo téměř vše. Pořád nás trápí nedisciplinovanost, jinak jsme ale zvládli emoce docela slušně. Předzápasový cíl jsme naplnili gólově na obou stranách a uděli podstatný krok k další části soutěže.
60:00 Střely celkem: domácí - 19, hosté - 35.
60:00 Střely v 3. třetině: domácí - 6, hosté - 11.
59:16 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #71 Adam Palčinský (1:9)
58:15 Zubek dává další gól do prázdné brány.
57:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #12 Martin Gattnar (1:8)
57:30 Zubek do prázdné brány.
57:06 Sedláček Mat. na svého jmenovce Martina, ale ten bránu přestřeluje.
56:54 Pobořil střílí nad.
56:27 Domácí v šesti a Gattnar backhandem míjí prázdnou bránu.
55:29 Vyloučen hráč #63 Ondřej Svoboda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
54:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #92 Štěpán Kaleta, asistoval #12 Martin Gattnar (1:7)
54:17 Kaleta navyšuje skóre na 1:7 ze standartky.
52:56 Hostující v plném počtu.
50:56 Vyloučen hráč #12 Martin Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
50:56 Teď si jde i Gattnar odsedět svůj dvou minutový trest za hrubost.
50:26 Přindiš zachytil přihrávku Zubka.
49:29 Vyloučen hráč #99 Tomáš Elbl družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 5 minuty za hrubost
49:29 Gattnar na zemi a domácí Elbl si jde odsedět svůj 5-timinutový trest.
49:04 Přihrávka Elbla na Puma měla opravdu oči.
48:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #63 Ondřej Svoboda, asistoval #20 Jáchym Kuběna (1:6)
48:14 Kuběna šikovně zachytil přihrávku domácího Sedláčka Mar.
47:28 Domácí v plném počtu.
47:04 Mikoláš šikovně zablokoval střelu Gattnara.
45:28 Vyloučen hráč #44 Martin Sedláček družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
45:28 Sedláček Mar. si dnes odsedí svůj druhý trest.
45:22 Pobořil nám dnes ukazuje své dovednosti jednou rukou.
42:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #69 Matěj Sedláček, asistoval #85 Lukáš Pobořil (1:5)
42:35 Domácím se podařilo prosadit po 42 minutách zápasu.
40:34 Zubek na Gattnara - ten na Palčinského, ale balón se mu odrazil od hokejky a z této akce nic není.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny opět pro domácí.
40:00 Střely v 2. třetině: domácí - 8, hosté - 14.
39:15 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:42 Sova střílí, Chalupecký chytá s přehledem.
37:30 Palčinský střílí a opět slyšíme cinknutí o tyč.
37:11 Elbl si v rohu šikovně poradil s napadajícími hroty Vítkovic.
36:55 Gattnar střílí a cinká tyč.
35:25 Vítovec z půlky pouze po zemi.
33:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #65 Adam Zubek (0:5)
32:24 Sedláček Mat. poslal nádherný cross na kapitána Pobořila, který zakončil jen do hrudi Chalupeckého.
29:40 Martinovi Sedláčkovi se podařilo obehrát 2 hostující hráče. Ze střídačky zní od trenéra: "konečně" !
28:39 Vítovec si zkoušel prohodit 2 hráče, ale neúspěšně.
26:18 Novotný nahodil z půlky balón, který se snažil Kuběna dorazit, avšak domácí gólman si poradil.
25:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
25:08 Kaleta posílá svůj tým do vedení 0:4.
23:32 Vyloučen hráč #44 Martin Sedláček družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za zvedání florbalky
22:29 Vítovec si šikovně poradil s 2 Vítkovíckými napadajícími hráči a posílá svůj tým do útoku.
21:58 Gattnar nešikovně namazal před svou vlastní bránu, ale Elbl tuto šanci nevyužil.
20:44 ​Kaleta pouze do hrudi Antoniaziho.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrál domácí Sedláček Mar.
20:00 Střely v 1. třetině: domácí - 5, hosté - 10.
19:51 Vyloučen hráč #80 Filip Novotný družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
18:53 Elbl vyslal pěknou střelu na Chalupeckého.
16:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jakub Galia, asistoval #20 Jáchym Kuběna (0:3)
15:59 Fukala poslal krásnou střelu na domácího brankáře, avšak ten byl úspěšnější.
13:36 Sedláček Mat. vyslal do útoku Pobořila, s kterým si hostující gólman Chalupecký poradil.
12:29 Zubek poslal krásný pass na Gattnara, avšak ten přestřeluje.
12:08 Domácí nevyužili přesilovou hru.
10:08 Vyloučen hráč #79 Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
09:38 Hosté stále na balónu.
07:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar bez asistence (0:2)
07:05 Gattnar se ze středu nemýlil a tak navyšuje skóre na 0:2.
05:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
05:58 Duo Galia - Kuběna posílají ze standartky svůj tým do vedení.
05:21 Domácí teď měli velké obtíže s rozehrávkou.
03:10 Gattnarova střela zablokována Mikolášem.
02:37 Baláš těsně vedle.
01:54 Domácí Elbl teď šikovně zachytil Vítkovický "protiútok".
00:00 Tak Ostravské derby je odstartováno!