59
  • 59 58:14
    Liberec

FBC Česká Lípa - FBC Liberec 10:8
branky: 2. Lukáš Kocourek, 12. Ladislav Pekárek, 16. Ladislav Pekárek, 18. Oliver Alexander Brodský, 35. Jan Petříček, 43. Oliver Alexander Brodský, 44. Martin Tejnor, 51. Ladislav Pekárek, 54. Oliver Alexander Brodský, 56. Jan Petříček - 3. Richard Malý, 4. Petr Kukla, 5. Filip Kapitán, 10. Matěj Hájek, 18. Bartoloměj Smolka, 46. Daniel Sedláček, 48. Bartoloměj Smolka, 55. Lukáš Macháč; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 4:5; využití: 2:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Daniel Jukl 29 - Oliver Sýkora 21; po třetinách: 4:5, 1:0, 5:3
70:00 Komentář trenéra domácích, pana Marka Dzierži: „Zápas dobrý, nebylo to až tak tvrdé na to, že se jednalo o derby mládežnických kategorií a dost hráčů dokázalo, že zvládnou hrát i bez našich elitních hráčů a mohou být tahouny týmu. Soupeři děkujeme za utkání.“
70:00 Komentář trenéra hostí, pana Tomáše Faksy: „Po první třetině se vytratila lehkost za našich holí. Utkání jsme si prohráli sami neefektivitou v koncovce a především hloupými chybami v obraně.“
60:00 Střely po třetí třetině: 10 - 12.
59:11 Hosté rozehrávají power-play.
58:14 Timeout FBC Liberec
57:02 Utkání vstupuje do závěrečné fáze, hosté budou muset dotahovat dvoubrankovou ztrátu.
55:34 GÓL FBC Česká Lípa! 10:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Jan Petříček, asistoval #37 Matyáš Flekl (10:8)
55:34 Oba týmy během dvouminutových trestů přidávají po jedné brance.
54:03 GÓL FBC Liberec! 9:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Lukáš Macháč, asistoval #77 Michal Václavík (9:8)
53:40 Vyloučen hráč #17 Ondřej Čumpelík družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
53:40 Vyloučen hráč #71 Ondřej Hudík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
53:28 Pekárek teď objevil nestřeženého Brodského a tak domácím přidává pojistku.
53:27 GÓL FBC Česká Lípa! 9:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Oliver Alexander Brodský, asistoval #5 Ladislav Pekárek (9:7)
52:50 Domácí si zahrají další přesilovou hru, uvidíme, zda se jim podaří zužitkovat početní převahu.
52:46 Vyloučen hráč #66 Lukáš Macháč družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
51:00 Využitou přesilovou hru vidíme i na druhé straně, Pekárek mířil přesně.
50:39 GÓL FBC Česká Lípa! 8:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #33 Oliver Alexander Brodský (8:7)
49:31 Vyloučen hráč #92 Martin Kašínský družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
47:56 Máme opět vyrovnáno. Krátce před koncem domácího oslabení se prosadil Smolka.
47:55 GÓL FBC Liberec! 7:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #5 Filip Kapitán (7:7)
45:59 Vyloučen hráč #37 Matyáš Flekl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:59 O chvíli později se ale domácí obránce provinil faulem a nabízí hostům příležitost přesilové hry.
45:54 Flekl obětavě zaklekl do střely.
45:41 GÓL FBC Liberec! 7:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #80 Daniel Sedláček, asistoval #29 Tomáš Urban (7:6)
43:55 GÓL FBC Česká Lípa! 7:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #26 Martin Tejnor, asistoval #5 Ladislav Pekárek (7:5)
42:05 Brodský se krátce po vyrovnání sil na hřišti dostal k nehlídanému balonku a vstřelil obratový gól!
42:04 GÓL FBC Česká Lípa! 6:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Oliver Alexander Brodský bez asistence (6:5)
41:08 Přesto, že hosté hrají oslabení, jsou na balonu znatelně klidnější.
40:00 Střely po druhé třetině: 9 - 12.
39:54 Vyloučen hráč #71 Lukáš Dolejš družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
39:27 Petříček se snažil nahodil balonek z rohu, Kapitán přesně věděl, kam si má stoupnout, aby letící balonek zachytil.
37:41 Dlouhý rozebíhá útočnou akci.
36:54 Stropní konstrukce inkasovala ránu, rozehrávají domácí.
35:12 Vyloučen hráč #93 Petr Kukla družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
34:33 GÓL FBC Česká Lípa! 5:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Jan Petříček, asistoval #5 Ladislav Pekárek (5:5)
34:33 Jan Petříček naskoskočil zpět z trestné lavice a vyrazil hned do útoku a Pekárek přesně věděl, kam má poslat přihrávku, máme vyrovnáno!
34:27 Domácí zvládli oslabení bez inkasované branky.
33:48 Další pokus Ševčíka, další pěkný zákrok Jukla.
33:33 Macháč trefil tyčku.
33:22 Dobrý zákrok Jukla proti nebezepčné střele.
32:37 První střela v přesilové hře, Ševčík nedokázal zamířit mezi tři tyče.
29:51 Kapitána zdvojili Petříček s Horákem, hráč hostí nesdílí s rozhodčími názor o čistém zákroku.
27:37 Brodský byl centimetry od vyrovnání! Chyběla jen správná rotace balonku, aby se od břevna odrazil do brány.
27:01 Další Pekárkův pokus, Sýkora opět úspěšný.
26:02 Petrák teď prosprintoval přes celé hřiště, nakonec je ale za bránou hostí zastaven faulem.
23:51 Po ostřelování domácí klece se k balonku dostávají obránci České Lípy a uklidňují hru.
22:59 Kapitán obehrál Tejnora a rozvíjí dál kombinaci.
21:41 Liberecká první útočná formace teď nedokázala dotáhnout akci k úspěšnému konci.
20:00 Střely po první třetině: 12 - 13.
17:54 Netrvalo dlouho a je to opět o gól, Brodský snižuje na 4:5.
17:52 GÓL FBC Česká Lípa! 4:5
17:33 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #39 Matěj Ševčík (3:5)
15:29 GÓL FBC Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #15 Ondřej Knespl (3:4)
15:29 Volný úder domácích rozehrává Knespl s Pekárkem a snižují tak na rozdíl jediné branky.
14:59 Flekl pálí vysoko nad.
14:12 Dobrý blok předvedl Horák.
12:27 Vyloučen hráč #40 Jan Petříček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
11:07 GÓL FBC Česká Lípa! 2:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #25 Filip Cobl (2:4)
10:55 Za mantinelem končí po střetu s obráncem Cobl.
09:45 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #2 Matěj Hájek, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (1:4)
08:07 Brodského dobrý zásah do přihrávky drží domácí v oslabení bez inkasované branky.
07:32 Pekárek se ocitl sám před Sýkorou, jeho střela ale míří jen do tyče.
06:56 Vyloučen hráč #71 Ondřej Hudík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
06:24 Rozhodčí signalizují odložené vyloučení.
04:46 Horák zachránil odražením volného balonu Jukla před další nebezpečnou střelou.
04:13 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #39 Matěj Ševčík (1:3)
03:58 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Petr Kukla, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (1:2)
02:23 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #35 Richard Malý, asistoval #5 Filip Kapitán (1:1)
01:35 Kocourek se dostal k odraženému balonu před bránou Sýkory a překonal hostujícího brankáře.
01:34 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #17 Lukáš Kocourek bez asistence (1:0)
00:58 Brodský s Fleklem kombinují před vlastní bránou.
00:01 Úvodní buly dopadlo lépe pro hosty.