Michal VÁCLAVÍK
  • 56 55:07
    Liberec

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBC Liberec 3:4
branky: 14. Peter Steller, 19. David Veleba, 23. Šimon Taraba - 10. Filip Smutný, 20. Vojtěch Wiener, 36. Jakub Mádlo, 43. Vojtěch Blažek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 22 - Mikuláš Futschik 32; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Tak dneska trochu lepší výkon než včera, bohužel ani to nestačilo na to, abychom zápas vyhráli. Máme se ale od čeho odrazit do další části sezony. Gratulujeme soupeři k postupu mezi nejlepších 12 týmů a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů: Cílem bylo udržet vyrovnané skore co nejdéle, což se podařilo. A mohli jsme tím pádem zapojit do hry mladé hráče. Z tohoto pohledu jsme spokojení, ale musíme stále pracovat. Děkueme Bohemce za dvoujzápas a přejeme hodně zdaru ve zbytku sezóny.
60:00 Nejlepším hráčem domácích je brankář #94 Jakub Zavřel za skvělí a jistý výkon.
60:00 Hráčem utkání se stal brankář hostů #1 Mikuláš Futschik za svojí práci pro tým, kdy pro vítězství vychytal tři desítky střel.
60:00 Počet střel třetí třetiny 12:10
59:00 Běží poslední minuta základní hrací doby.
58:27 Na vyžádání trenéra domácích zasahuje zdravotník.
57:12 Velmi nepovedenou přesilovku odehráli domácí. Bez brankáře měli o dva hráče v poli víc, ale nedostali se ani k jedné střele na bránu.
55:08 Domácí se rozhodli hrát bez brankáře.
55:07 Timeout FBC Liberec
55:07 Vyloučen hráč #77 Michal Václavík družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:07 Navíc si hosté dali čas na rozmyšlenou.
55:07 Dlouhý čas bez zajímavých akcí a branek přerušilo vyloučení.
48:05 Znovu zasáhla konstrukce, oddechnout si mohl brankář hostů.
47:42 Třetí třetina zatím nenabízí dobré mnoho zakončení.
42:06 GÓL FBC Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #89 Vojtěch Blažek, asistoval #73 Vojtěch Wiener (3:4)
42:06 Hosté se znovu dostávají do vedení.
40:30 Hodně nebezpečně se svalil na zem hráč domácích. Sám se ale zvedl a hra pokračuje dál.
40:00 Druhá třetina patřila hlavně domácím, hosty nepouštěli do zakončení a sami si šancí vytvořili mnohem víc. Jen díky brankáři hosté nedostali nálož gólů.
40:00 Počet střel druhé třetiny 16:5
38:00 Hosté jakoby se vzpamatovali a nyní ke konci druhého dějství hrajou víc svojí hru. Domácí mají průchody přes polovinu těžší a těžší.
35:41 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Jakub Mádlo, asistoval #5 Filip Kapitán (3:3)
35:41 Nedáš dostaneš je heslem pro tento gól. Domácí se dostávali k šancím celou třetinu, ale jsou to hosté kteří nyní vstřelili gól.
33:30 Až nyní se hosté dostali ke střele na bránu. Dosud ve druhé třetině nepředvedli nic zajímavého.
32:20 Zápas sleduje 37 diváků. Děkujeme mnohokrát za podporu českého florbalu.
30:50 Hosty nyní zachránila konstrukce.
28:51 Znovu domácí několikrát po sobě zahrozili, hosté mají problém útočníky navazovat.
27:19 Domácí se tlačí za dalším gólem, ale ani jedna střela se za brankáře nedostala.
23:30 Domácí se oproti první třetině víc osmělují a víc tlačí na soupeře. Hostů se zatím nepodařilo dostat do zakončení.
22:19 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Šimon Taraba bez asistence (3:2)
22:19 První využitá přesilovka a domácí se ujímají vedení.
21:47 Vyloučen hráč #89 Vojtěch Blažek družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
21:47 Na opakované sekání se hosté dostali do oslabení.
20:00 První třetina patřila především hostům, na míči byli víc a víc hrozili u brány domácích.
20:00 Počet střel první třetiny: 10:15
19:57 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #15 Jakub Mádlo (2:2)
19:57 Zbytečnou ztrátou vteřiny před koncem třetiny poslal obránce domácích svůj tým do šaten opět ve vyrovnaném stavu.
18:53 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 David Veleba, asistoval #64 Tomáš Trnka (2:1)
18:53 V závěru první třetiny domácí otočili skóre. Hosté byli příliš vysunutí a nedokázali se včas vrátit.
17:40 Hosté ve třech se valí přes jednoho obránce, znovu ale bránu netrefili.
17:25 Zisk míče před bránou soupeře nedokázali hosté proměnit.
15:00 Po pádu obránce domácích se do k zakončení dostal útočník hostů, brankář skvěle zakročil.
13:32 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #90 Ondřej Valenta (1:1)
13:32 Do samostatného úniku se dostal hráč domácích a krátce po skončení přesilovky srovnal stav utkání.
13:25 Až za brankáře domácích se dostal míček, bránu za jeho zády objel po brankové čáře.
11:28 Vyloučen hráč #3 Milan Sucharda družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
11:28 Za sekání si jde svoje odsedět hráč hostů. Početní výhodu teď budou čerpat domácí.
11:20 Hosty teď zachránila konstrukce brány před inkasem.
09:39 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Filip Smutný, asistoval #8 Šimon Stránský (0:1)
09:39 Souhra nejlepší dvojice Liberce otevírá skóre dnešního utkání.
08:50 Domácím se nedaří dostat se k zakončení, naopak hosté se k němu dostávají jednoduše.
04:53 Hosté nedokázali početní převahu využít. Bránu několikrát ohrozili, brankář zatím všechno pokryl.
02:48 Vyloučen hráč #64 Tomáš Trnka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
02:48 Dobrou možnost zakončit se podařilo zastavit pouze díky faulu. Hned na úvod zápasu si hosté zahrají přesilovku.