• 60 59:17
    2
    Antonín JEŽEK

Panthers Praha - Bulldogs Brno 10:5
branky: 3. Michael Kočandrle, 7. Jan Waldhauser, 10. Jaroslav Petrák, 22. Filip Mazáč, 23. Michael Petráň, 32. Jaroslav Petrák, 33. Jaroslav Petrák, 41. Filip Hajžman, 48. Michael Kočandrle, 52. Filip Hajžman - 20. Martin Svatoň, 25. Martin Svatoň, 33. Martin Svatoň, 37. Adam Zukal, 49. Michal Veselovský; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 28 - Matěj Faltus 13; po třetinách: 3:1, 4:3, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích Ladislava Hrmy: Byl to náročný víkend, který pro nás dopadl dobře. Cíl splněn, ale musíme dále pracovat, abychom dokázali v KB lize hrát nějakou významnou roli. Děkujeme soupeři za zápasy a přejeme příjemnou cestu domů, třeba se ještě na jaře potkáme v play off.
60:00 celkový počet střel v utkání Panthers Praha - 33 Buldogs Brno - 23
60:00 Vyjádření trenéra hostí Miroslava Vybírala - část 2.: "Vůbec nerozumím vytvářením nesmyslných nařízení a soutěží v kategoriich juniorů, juniorek a dále. V tomhle systému soutěží si připadám jako v kroužku keramiky. Děkuji fanouškům za podporu, hráčům za předvedené výkony v celé kvalifikaci a soupeři za utkání! Budeme lepší a silnější!"
60:00 Vyjádření trenéra hostí Miroslava Vybírala - část 1.: "Soupeř zkušenější a lépe řešil herní situace. Bohužel nám se nepovedlo postoupit do nejvyšší soutěže, ale naše cesta nekončí. Je potřeba dále pracovat a připravit se na případné Play Off, které bude dle správných ročníků sezóny 21/22."
60:00 Celkem střel po 3. třetině Panthers Praha 4 Buldogs Brno 4
59:17 Vyloučen hráč #27 Antonín Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
57:30 Faltus předvedl skvělý zákrok proti Waldhauserovi.
53:56 Skvělý střelecký pokus od Jakuba Zišky.
51:04 Timeout Panthers Praha
51:04 GÓL Panthers Praha! 10:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #10 Filip Hajžman, asistoval #72 Jan Martinek (10:5)
51:04 Martínek krásně našel Hajžmana, který měl před sebou už jen brankáře.
50:10 Panteři dlouho drželi Brno pod tlakem. Petrák ze závěrečné střely trefil helmu Faltuse.
48:45 GÓL Bulldogs Brno! 9:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #77 Michal Veselovský bez asistence (9:5)
48:45 Veselovský si krásně vybruslil do pravého kruhu a na vzdálenější překonal Bártu.
47:07 GÓL Panthers Praha! 9:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #64 Michael Petráň (9:4)
46:20 Kočandrle dlouho nečekal a hned dvakrát prověřil brankáře.
45:41 Vyloučen hráč #17 Lukáš Vychodil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
45:30 Wojnar vybojoval standartku.
45:01 Ačkoli Buldoci prohrávají, cení zuby a snaží se kousat.
40:42 Prokůpek v chumlu hráčů ztratil hokejku. Střelu Veverčáka hasil až Bárta.
40:13 GÓL Panthers Praha! 8:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #10 Filip Hajžman, asistoval #20 Jakub Žiška (8:4)
40:00 Střely celkem po 3. třetině Panthers Praha 4 Buldogs Brno 4
40:00 Střely celkem po druhé třetině Panthers Praha 14 - 7 Bulodgs Brno
39:53 Petrák v šanci vysoko nad.
38:45 Wojnar pohrdl přihrávkou do prázdné brány.
38:40 Hajžman dostal ráznou domluvu od pana rozhodčího.
36:38 GÓL Bulldogs Brno! 7:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #38 Jan Svoboda (7:4)
34:17 Wojnar zastavil přečíslení Brna.
33:44 Prokůpek je zpět ve hře.
33:42 Jaroslav Petrák uzavírá svůj hattrick.
32:42 GÓL Panthers Praha! 7:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #81 Michael Kočandrle (7:3)
32:13 GÓL Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #5 Petr Vaverčák (6:3)
31:41 GÓL Panthers Praha! 6:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #64 Michael Petráň (6:2)
31:40 Trojice Kočandrle, Petráň, Petrák předvedla zkušený protiútok a především Kočandrle si povodil dobíhající obránce, Petráň s Petrákem mělo v situaci 2 v 0 jednoduchou práci.
31:28 Svoboda je na koberečku u sudího. Vzteklé výlevy snad už používat nebude.
29:28 Ježek se profiluje velmi dobře. Z každého souboje vychází vítězně a patří mezi nepříjemné obránce Panthers.
28:53 Martínek zastavil protútok a přihrál Novému. Ten střílí pouze do bloklu.
28:30 Hajžman běží střídat se slovy "já ho zabiju!"
27:00 Panteři v přesilovce bušili na vrata další branky, ovšem ani jeden z pětice Faltuse nepřekonal.
25:50 Jára Petrák trefuje tyčku.
24:55 Vyloučen hráč #86 Ibrahim Burda družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
24:42 Prokůpek je po souboji v péči lékaře. Martínek se šel zahřát.
24:24 GÓL Bulldogs Brno! 5:2
24:17 Vavrouškovi byla rozpůlena hokejka. Tohle nezachrání ani Jana.
22:33 GÓL Panthers Praha! 5:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #77 Jaroslav Petrák (5:1)
21:02 GÓL Panthers Praha! 4:1
Vlastní branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #54 Filip Mazáč (4:1)
20:37 Mašát je zpět ve hře a necelých 30 vteřin po jeho návratu se skvěle uvolnil Žiška, který nalil přihrávku Hajžmanovi. Ten s pekelným štěstím protlačil loptu do branky.
20:00 Střely celkem po první třetině Panthers Praha 14 Bulodgs Brno 12
19:38 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň z trestného střílení (3:1)
19:38 Ježek stál při bloku v malém brankovišti, je z toho nájezd, při kterém je překonán Bárta.
18:28 Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
18:10 Zajíček proběhl celé hříště a ještě prověřil Bártu. V následném souboji v rohu to Mašát nevydržel a poslal ho na hrazení. Jde si za to odpočinout na 2 minuty.
16:01 Svoboda vyslal nepříjemnou střelu na domácí kasu. Bárta je pozorný.
13:38 Panteři po včerejší výhře vedou aktuálně už 9:3 a je z nich cítit obrovská síla. Bulldoci ovšem neskládají zbraně a začínám mít pocit že dnes zůstanou na ploše krvavé stopy.
12:41 Žiška s Derevlanym bojovali o balón na pulicí čáře. Druhý jmenovaný k tomu ještě přidal parádní návrat.
12:02 Veverčák z nepříjemné blízkosti do prázdné. Bárta opět neuvěřitelný.
11:28 Waldhauser nechává každé střídání na hřišti všechno. Neuvěřitelně dře!
11:00 Oba týmy aktivní, je to krásná podívaná.
10:38 Veselovský chtěl zkusit střelu, avšak netrefuje ani branku.
09:42 GÓL Panthers Praha! 3:0
09:42 Petrák v levém kruhu nečekal a rovnou pálil. Panteři jdou do vedení 3:0.
08:55 Bárta se dnes dobře vyspal a vytahuje druhý fantastický zákrok.
08:55 Skvělý zákrok braknáře domácích.
08:01 Rozhodčí si přizval na kobereček oba trenéry, řešeli především technikálie hry.
08:01 Hráči domácích velice aktivní.
07:29 Jakub Žiška trefuje tyčku.
07:10 Vavroušek ve skvělé šanci, která skončila v masce brankáře domácích.
06:08 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (2:0)
06:07 Prokůpek ukořistil balónek na své polovině a vyslal Waldhausera do přečíslení. Ten i přes dvojitý faul překonal Faltuse střelou na vzdálenější.
05:25 Hra má vysoké tempo, oba týmy velice aktivní.
05:00 Jára Petrák vykličkoval soupeře a potom trefil boty.
04:20 Wojnar prováhal střelu do prázdé brány.
02:40 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #77 Jaroslav Petrák (1:0)