7:4
    Matěj SEDLÁČEK
    (Pobořil)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:4p
branky: 5. Štěpán Kouřil, 8. Marek Šauer, 14. Michal Konrád, 15. Marek Šauer, 24. Jiří Suchomel, 34. Jiří Suchomel, 57. Jiří Suchomel - 37. Daniel Chatrný, 39. Adam Mikoláš, 46. Šimon Soukup, 66. Matěj Sedláček; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Daniel Hampl 22 - Patrik Antoniazi 22; po třetinách: 4:0, 2:2, 1:1, 0:1
70:00 Komentář trenéra domácích: "O mnoho lepší vstup do zápasu oproti včerejšku nás po první třetině vystřelil do vedení a vyrovnal skóre série, což jsme nutně potřebovali. Následně se utkání neslo ve velice vyrovnaném duchu, které nakonec v prodloužení přetavil do výhry a výsledného postupu soupeř. Děkuji všem borcům za celou kvalifikační část, fanouškům taktéž za obrovskou podporu a soupeři gratuluji k postupu. Sezóna nekončí, právě naopak."
70:00 Komentář trenéra hostí: "Co k tomu říct, od začátku jsme nebyli hlavami v zápase a nadšeně, výborně hrající domácí toho náležitě využili. Na druhou stranu klobouk dolů před klukama, že se vrátili do zápasu a v prodloužení zápas otočili v náš prospěch. Čeká nás spoustu práce, než začne liga. Děkuji soupeři za skvělý zápas a výborným divákům za atmosféru."
70:00 Ukončení prodloužení
65:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #69 Matěj Sedláček, asistoval #85 Lukáš Pobořil (7:4)
65:14 Standartka z rohu přímo na hokejku a dobré zakončení. Je hotovo.
65:09 Dvě slibné střely domácích končí pouze na těle brankáře hostů.
64:32 Domácí brání tvrdošíjně.
63:38 Ostrava v prodloužení zatím jasně vede na držení míčku.
62:54 Kouřil trefuje ze slibné pozice kousek mimo přední tyč.
62:13 Hosté jsou zatím v prodloužení aktivnější.
61:43 Gulls měli možnost zahrát si v pásmu, ale nešťastne o míček přišli.
61:12 Jedovatá střela ostravského útočníka končí mimo hřiště.
60:12 Ostrava začíná rozvážnou rozehrávkou na balónku.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Nyní následuje 10 minut prodloužení, kdy ten kdo vstřelí první branku vyhrál.
59:54 Karpíšek po vzoru Bonucciho zachraňuje brilantním odebráním míčku u mantinelu.
59:39 Blok odvrací další střelu hostů.
59:02 Ostrava v držení kulatého předmětu.
58:27 Domácí hrají převážně na půlce soupeře a hosté vyrážejí do rychlích protiútoků.
56:40 Domácí jsou tím pádem ypět ve hře o zvrácení nepříznivého vývoje.
56:25 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel z trestného střílení (7:3)
56:25 I napodruhé Suchomel chladnokrevně proměnil.
56:24 Šikovně a šibalsky to teď provedl Synek a je z toho nájezd pro domácí.
55:32 Hostům se daří převážně kontrolovat hru a zatím nedovolili domácím dostat se do souvislejšího tlaku.
55:05 Domácí potřebují alespoň jednu další branku a neinkasovat, aby se hrálo prodloužení.
54:11 Tutovkou teď pohrdl domácí útočník.
52:56 Konrád zakončoval hezkou šanci domácích backhandem mimo, škoda pro domácí.
52:21 Dokládal hasí blokem svoji minelu.
50:41 Gulls pod tlakem přesilovky hostů, ale zatím brání znamenitě.
49:13 Vyloučen hráč #3 Ondřej Valeš družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
48:25 Chvilkový segment hry nahoru-dolů.
48:09 Domácí se nyní na nějakou chvíli usídlili v útočném pásmu a točí hosty.
46:39 Hosté jsou aktuálně aktivnějším týmem.
45:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #20 Adam Mikoláš (6:3)
45:20 Dobrá sehrávka na mantinel končí střelou, která míří přesně mezi nohy domácícho brankáře. Za tohoto stavu postupuje ostravský celek.
44:45 Obrana domácích zatím drží, ale Ostrava takzvaně buší na dveře.
43:53 Vyloučen hráč #74 Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
43:43 V rychlém sledu teď domácí Hampl dvakrát podržel.
43:18 Gulls vyrovnávají znovu obraz hry.
42:33 Ostrava se nyní ale usídlila na delší chvíli v obranném pásmu domácích.
42:14 Standartka ze středu pro hosty. Opět pouze do bloku.
41:23 Atmosféru dotváří i výborní domácí fanoušci.
40:21 Tempo pořád nepolevuje. Hraje se zostra na obou stranách.
38:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #20 Adam Mikoláš, asistoval #15 Šimon Soukup (6:2)
38:31 Sehraná přihrávka do brankoviště našla svého adresáta a ten se v zakončení nemýlil. Druhý gól probral fanoušky hostů, ještě se bude na co dívat.
38:23 Hampl podržel dobrým zákrokem domácí celek.
37:35 Hosté přiostřili a hra se opticky vyrovnala.
36:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #15 Šimon Soukup (6:1)
36:17 Střelou ze středu a relativní blízkosti Ostrava dává dnes svůj první gól.
35:50 Jedovatá standartka hostů konči střelou do bloku.
35:01 Gullivery zachránila před malou chvíli tyč. Poté se ovšem dostali do několika slibných příležitostí, bohužel pro ně je neproměnili.
33:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:0
33:35 Suchomel bez mrknutí oka proměňuje trestné střílení.
33:09 Ostrava po delší době na nějakou chvíli na míčku.
32:11 Pěknou akci domácích zhatil brankář hostů dobrým zákrokem.
30:23 Nához hostů na osamoceného útočníka skončil zákrokem Hampla, který vyrazil nebezbečnou střelu z voleje.
29:50 Dobrá rozehrávka domácích končí střelou Suchomela nad.
28:27 Fanta předvedl luxusní technickou finesu na pravém křídle. Gólmana hostí, ale nepřekonal.
26:12 Synek dorážel ze vzduchu, ale míček jen proskotačil po brankové čáře a další branka zatím nepadla.
25:32 Kouřil mířil na bližší "víko", ale brankář hostí byl pozorný a šanci zlikvidoval.
23:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #37 Aleš Fanta (5:0)
23:55 Zameteno do prázdné.
22:34 Domácí zatím bráni velmi zodpovědně a nese to své ovoce. Ostrava zatím nenašla recept na to, jak je překonat.
20:43 Dobrým blokem domácí zastavili rozjetou akci hostí.
20:00 Pro fanoušky kvalitního florbalu: Dojděte se podívat na halu VUT v Brně ještě stihnete aspoň jednu třetinu.
20:00 Pro fanoušky kvalitního fotbalu: Liverpool - Manchester City 2:2.
19:32 Gulls dohrávají třetinu na půlce hostů. Kouřil střelou ze středu trefuje pouze tyč.
18:43 Novotný vybruslil ze situace pohlednou piruletkou a našel přesnou přihrávkou svého parťáka v obraně.
17:09 Brejk hostů skončil blokem z repertoáru domácího obránce.
15:52 Hra se nzní odehrává prakticky jen na půlce hostí.
14:06 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #40 Marek Šauer, asistoval #51 Patrik Synek (4:0)
14:06 Ostrava vypadá, že tak úplně nechytila první třetinu. Dokreslující glosou může být citace hostujícího fanouška: "To ste sem přijeli na výlet nebo co?"
13:34 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #79 Martin Karpíšek (3:0)
13:34 Lišácky zahraná standartka z hokejek domácích zvyšuje brankový rozíl na 3 góly.
11:18 Domácí nyní více na míčku.
09:21 Domácí přestáli minutovou výhodu hostů v šesti a zatím v bránění oslabení excelují.
08:51 Vyloučen hráč #21 Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování florbalky
07:34 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #40 Marek Šauer, asistoval #74 Radek Novotný (2:0)
07:34 Novotný našel Šauera na středu a ten se prosmýkl kolem obránce Ostravy a střelou na zadní tyč zvyšuje na rozdíl dvou branek.
06:10 Gulliveři vypadají velmi odhodlaně, ale hosté čekají na jejich chyby a nechtějí jim dát nic zadarmo.
05:02 Domácí jsou teď na koni a už stihli pohrdnout několika dobrými střeleckými příležitostmi.
04:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #97 Michal Konrád (1:0)
04:13 Kouřil po dobře sehrané akci vyběhl na střed a našel volné místo na vzdálenější tyči.
03:43 Vyloučen hráč #44 Martin Sedláček družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
02:43 Dokládal z úhlu pouze do brankáře hostů.
02:09 Gulls zatím více na balónku.
01:21 Domácí v první šanci, ale pouze do bloku.
00:23 Hosté zahrozili jako první, ovšem střela z mantinelu šla mimo.
00:00 Vážení čtenáři, dovolte mi Vás přivítat na odvetném utkání vyřazovací části CE soutěže juniorů. Dnes se stejně jako ve včerejším prvním kláním představí domací celek Sokol Brno I EMKOCase Gullivers proti vyzyvatelům z FBC ČPP OSTRAVA.