58
  • 58 57:51
    Otrokovice

Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:7
branky: 8. František Vykopal, 9. David Ležatka, 16. Martin Ležatka, 19. František Vykopal, 29. Ronald Gašparík, 36. František Vykopal - 5. Petr Majer, 5. Mikuláš Komárek, 9. Mikuláš Komárek, 22. Martin Skřivánek, 26. Martin Řezáč, 27. Ondřej Vošta, 28. Marek Vávra; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Adam Kohút 13 - Vojtěch Šimůnek 12; po třetinách: 4:3, 2:4, 0:0
60:00 Střely ve 3. třetině 5:3 pro hosty
60:00 Nejlepšími hráči dnešního utkání byli zvoleni František Vykopal a Radim Slunéčko
59:59 Závěrečný tlak Otrokovic nestačil a prohrávají dnešní duel
59:00 Právě probíhá poslední minuta dnešního zápasu
57:51 Timeout Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
57:51 Domácí si berou oddechový čas a zkouší zvrátit utkání v šesti
54:11 Gašparík v poslední sekundě přesilové hry trefil tyč.
53:44 Bauer se dostal k míči a trefil pouze boční síť
52:12 Vyloučen hráč #95 Michal Podhráský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
52:12 Nedisciplinované chování hostů znamená přesilovku pro Otrokovice
52:10 Kohút předvádí sérii zákroků a drží stále naději pro domácí
50:04 Vyloučen hráč #33 Jiří Halama družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za držení
50:04 Halama se provinil nedovoleným zákrokem a nabízí Chodovu první přesilovou hru v zápase
50:00 Dnešní zápas sleduje 220 očí, tedy 110 diváků. Děkujeme.
49:47 Vykopal geniálně našel Hrabala, ten ale minul
46:49 Majer zakončoval ze vzduchu, Kohút byl připraven
45:34 Míček se ocitl před Kohútem, naštěstí před bránou nebyl žádný hráč z hostujícího týmu.
45:10 Hosté hrají velmi aktivně a tvoří si šanci, domácí zatím dobře odolávají
44:23 Hra se přelévá ze strany na stranu, domácí jsou aktivnější
40:01 Poslední dvacetiminutovka odstartována a buly vyhrávají domácí
40:00 Střely po 2. třetině 9:8 pro Chodov
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
37:40 Napjatá situace před brankou hostů. Gólu domácích předcházel nedovolený zákrok a rozhodčí gól neuznávají a skóré se nemění
37:30 Chaos před domácí svatyní . Kohút ale svoji svatyní brání velmi dobře.
35:55 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 6:7
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #9 Ronald Gašparík (6:7)
35:55 Deštník přinesl své ovoce, Vykopal využívá přesilovou hru a zaznamenal hattrick a snižuje rozdíl na jedinou branku.
35:40 Domácí ukazují krásný deštník, na bránu hostů se valí jedna střela za druhou
34:30 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení
34:28 First touch má Hrabal parádně zvládnutý a vyslal Jurčíka do protiútoku. Komárek zmařil akci nedovoleným zákrokem a nabízí domácím další výhodu v podobě přesilové hry
33:21 Kohút právě ukázal sérii skvělých zákroků a drží domácí šelmy
32:10 Semafor ukazuje červenou, Kohút na poslední chvíli zabránil gólu na brankové čáře
31:48 Hrabal ukázal parádní individuální akci a finální přihrávku načechral pro Malého, ten ale trefil pouze brankovou konstrukci
28:39 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 5:7
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #9 Ronald Gašparík, asistoval #88 František Vykopal (5:7)
28:39 Gašparík si udělal půlkruh kolem brány hostů a následně zavěsil a snižuje na rozdíl 2 branek
27:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #77 Daniel Eremiáš (4:7)
27:51 Eremiáš netrefil bránu, míč se odrazil od mantinelu a u něj byl první Vávra a zvyšuje náskok hostů
26:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #15 Tomáš Vávra (4:6)
26:50 Standardní situace pro hostující tým. Nacvičený signál přinesl hostujícímu týmu náskok o 2 góly
25:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Martin Řezáč, asistoval #15 Tomáš Vávra (4:5)
25:11 Další zvrat v zápase, Řezáč získal zpět vedení pro Chodov
23:57 Nehila se zbavil dvou obránců a našel Vykopala, ten těsně minul
22:35 Situace 3 na 2, Medek to vzal na sebe a těsně minul branku hostů
21:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Martin Skřivánek, asistoval #9 Mikuláš Komárek (4:4)
21:22 Ondrušek na půlce vystřelil, u odraženého míčku byl první Komárek a ten poté našel Skřivánnka a ten se při zakončení nemýlil a srovnává stav zápasu
20:01 Buly pro hostující tým
20:00 Střely po první třetině pro domácí 7:6
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
18:30 Fantazie, Vykopal se zastavil u mantinelu, zamířil a parádně zavěsil a otáčí zápas.
18:10 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 4:3
15:49 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 3:3
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #88 František Vykopal (3:3)
15:49 Góóóóóól. Domácí využívají početní výhodu a máme tu opět vyrovnaný stav.
14:45 Vyloučen hráč #14 Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
13:45 Domácí aktivně brání a budeme tu mít první vyloučení
12:12 Ležatka na poslední chvíli zabráníl obranným zákrokem jasný gól
11:45 Hra se přelévá ze strany na stranu
08:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #25 Tom Ondrušek (2:3)
08:13 Domácí se provinili špatným postavením na buly, hosté odpovídají rychle a berou si svůj náskok zpět
08:06 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #35 David Ležatka, asistoval #23 Filip Hrabal (2:2)
08:06 Oko za oko, zub za zub. Ležatka se trefil do odkryté brány a je vyrovnáno
07:40 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #24 Peter Nehila (1:2)
07:40 Nehila našel před brankou osamoceného Vykopala a ten gólmana vykoupal a snižuje náskok o 1 branku
07:20 Balatka nepokrytý na středu velkého brankoviště a domácí gólman se blýskl parádním zákrokem nohou
07:11 Hrabal v obrovské šanci na středu a trefuje pouze tyč
04:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek bez asistence (0:2)
04:56 Studená sprcha v podání dvou rychlých gólů, individuálně se prosadil Komárek
04:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #21 Marek Vávra (0:1)
04:45 Vávra našel na středu hřiště Majera a ten otevírá skóre dnešního utkání
04:01 Krásným zákrokem se zablýskl gólman hostů, Martin Ležatka krásně našel svého bráchu Davida, ten ale neproměnil
03:22 Oba týmy hrajou velimi opatrně
01:35 Hosté aktivnější na míčku
00:01 Úvodní buly pro hostující tým
00:00 Vítáme vás u 1. kola Livesport superligy. V dnešním zápase přívítají FAT PIPE FLORBAL CHODOV.