• 60 59:11
    9:4
    (Forman)

Předvýběr.CZ Florbal MB - FbŠ Bohemians 9:4
branky: 11. Jakub Bína, 12. Matěj Pěnička, 16. Milan Tomašík, 17. Adam Hemerka, 18. Tadeáš Chroust, 40. Jiří Curney, 51. Miroslav Fořt, 55. Lukáš Punčochář, 58. Martin Tokoš - 20. Patrik Šebek, 25. Patrik Šebek, 57. Karel Petrák, 60. Karel Petrák; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 5:2; využití: 0:0; diváků: 270; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 9 - Tomáš Hyršl 5, Radovan Michajlovič 20; po třetinách: 5:1, 1:1, 3:2
60:00 Střely na branku v 3. třetině (celkem): domácí 9 (30); hosté 3 (13)
60:00 Videokomentář hostujícího trenéra Michala Jedličky a nejlepšího hráče zápasu Patrika Šebka.
60:00 Videokomentář domácího trenéra Petra Novotného a nejlepšího hráče zápasu Patrika Suchánka.
60:00 Nejlepší hráči zápasu: domácí 12 Patrik Suchánek; hosté 7 Patrik Šebek
59:11 GÓL FbŠ Bohemians! 9:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #81 Filip Forman (9:4)
59:11 Kosmetická úprava skóre od Petráka, který se vymotal ze středu a nekompromisně zakončil k tyči.
58:03 Michajlovič chytil skvělou šanci Curneyho.
57:04 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 9:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #58 Filip Zakonov (9:3)
57:04 Další zásah do opuštěné klece přidává Tokoš.
56:16 GÓL FbŠ Bohemians! 8:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #38 Jan Malič (8:3)
56:16 Míček se po teči dostává až za Bauera.
55:52 Zašlápnutý míček, Curney poté sportovně odevzdává.
54:22 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #77 Lukáš Punčochář, asistoval #16 Tadeáš Chroust (8:2)
54:22 Punčochář trefuje prázdnou branku.
53:27 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
53:27 Růžek byl až moc aktivní před Bauerem a píská se útočný faul.
53:05 Hříšník už naskočil zpátky na hřiště.
52:22 Bohemka hraje v šesti.
51:05 Vyloučen hráč #3 Daniel Šebek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za vysoká florbalka
51:05 Nešikovný počin od Daniela Šebka, Ruda zasáhl do obličeje.
50:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #91 Miroslav Fořt, asistoval #82 Adam Hemerka (7:2)
50:16 Fořt s trochou štěstí rozvlnil síťku a zvyšuje náskok na 5 gólů.
49:54 Patrik Šebek tentokrát další gól nedává, jelikož ani netrefil svatyni.
48:51 Fantastický zákrok Michajloviče! Je fajn zase vidět něco florbalového.
48:34 Vyloučen hráč #38 Jan Malič družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
48:34 Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost
48:34 Na hřišti se strhla hromadná bitka. Radši ani nechci vědět, co nás do konce zápasu ještě čeká..
47:23 Vyloučen hráč #21 Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:23 Jedlička zuří na střídačce a docela oprávněně. Buršík sice poslal za mantinel Tomašíka, ale asi o deset vteřin dříve dostal Forman snad ještě horší hit..
46:19 Bohemka se snaží tlačit do branky, ale domácí brání velmi pečlivě.
45:10 Petrák v dobré šanci po nahrávce od Formana trefuje Tomašíka přímo do obličeje.
44:24 Čihák dvakrát za sebou srazil na zem Koláčného. Následuje jejich rozhovor s rozhodčím.
42:54 Šebek vyslal granát z palebné pozice, ale netrefil zařízení.
41:57 Koláčný poslal Šimáněho za mantinel.
40:50 Hemerka ztratil kulatý nesmysl, ale ani následně Cabejšek s ním nenaložil dobře.
40:00 Střely na branku v 2. třetině (celkem): domácí 9 (21); hosté 5 (10)
40:00 Druhá dvacetiminutovka skončila nerozhodně, oba týmy se prosadily jednou. Patrik Šebek přidal svou druhou branku zápasu a v poslední minutě vrátil čtyrgólový náskok Boleslavi dorážkou Curney. Za pár minut nás čeká třetí třetina.
39:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #41 Matěj Pěnička (6:2)
39:16 Michajlovič pouze vyrazil střelu Pěničky. Míček si našel Curney a hladce ho doklepl do sítě.
38:17 Fořt se vrací doplnit počet hráčů na hřišti.
37:01 Bolka hraje s míčkem, oslabení dnes hraje opravdu solidně.
36:17 Vyloučen hráč #91 Miroslav Fořt družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:17 Kratina sekl Bauera do ruky. To se vůbec nelíbilo Fořtovi, který útočnika razantně odstrčil a jde pykat.
35:28 Hostující tým se v druhé třetině výrazně zlepšil, hraje i daleko více na balónku.
33:49 Boleslav v pěti, Bohemka si nedokázala vypracovat žádnou velkou příležitost.
32:42 Úspěšné bloky od Chrousta a dříve od Bíny.
31:49 Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost
31:02 Hemerka je zpět na palubovce.
30:39 Skvělý reflex Bauera proti skryté ráně Formana!
29:39 Celou dobu měla míček Boleslav, čtveřice si počínala skvěle. Tokoš nyní zakončil vedle branky.
29:02 Vyloučen hráč #82 Adam Hemerka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
28:42 Pěnička pohotově vypálil, ale Michajlovič se hbitě přesunul a chytá.
27:01 Malič si připisuje úspěšný blok, ránu z hole Daniela Šebka nenechal dojít až na Michajloviče.
25:41 Gruber vysoko prošvihl a můžou hrát hosté.
24:41 GÓL FbŠ Bohemians! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #81 Filip Forman (5:2)
24:41 Patrik Šebek dokázal i podruhé propálit Bauera.
24:32 Zakonov složil na zem Patrika Šebka, před chvíli do sebe opět zajeli Forman s Tokošem. Začíná přituhovat.
23:44 Domácí už delší dobu kombinují kolem poloviny hřiště.
21:51 Hemerka se srazil s Pěničkou.
20:34 Tomašík vyškolil Petráka, ale jeho následný pokus nemířil mezi tři tyče.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: domácí 12; hosté 5
20:00 V první části jsme viděli šest branek, z toho pět se povedlo vstřelil domácímu celku. Skórovali Bína, Pěnička, Tomašík, Hemerka a Chroust. Za Bohemku se ke konci třetiny trefil pouze Patrik Šebek. Uvidíme, co nám přinese druhá část.
19:18 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
19:18 Forman zpoza branky našel osamoceného Patrika Šebka, který prostřelil Bauera na přední tyčku.
18:48 Cabejšek dobře zakročil a šanci uhasil.
18:45 Patrik Šebek před vlastní brankou nedovoleně odstavil Tomašíka, zajímavá šance pro Boleslav.
17:50 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust bez asistence (5:0)
17:50 Střídání brankáře. Nový brankář #96 Radovan Michajlovič družstva FbŠ Bohemians
17:50 Odražený balónek se dostal k Chroustovi, který ho napálil na zmateného Hyršla. Ten následně odchází střídat.
16:43 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Adam Hemerka, asistoval #22 Dominik Beneš (4:0)
16:43 Hemerka si zaběhl za obránce a po výtečném pasu od Beneše nasměroval míček do klece.
15:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #12 Patrik Suchánek (3:0)
15:16 Tomašík propálil všechno, co mu stálo v cestě.
14:57 Patrik Šebek netrefil těžký míček od Petráka.
13:51 Chroust už neměl sílu jít naplno do brejku, jeho lajna už měla dlouhé střídání.
12:28 Forman ostře zajel do Tokoše.
11:20 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #40 Jiří Curney (2:0)
11:20 Parádní křižná přihrávka od Curneyho na úplně volného Pěničku, který potvrzuje svou pověst snipera!
10:18 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #27 Petr Koláčný (1:0)
10:18 Úvodní branku zápasu dává Bína.
10:07 Kratina v dobré pozici pouze promáchnul.
08:34 Petrák měl na hokejce první gól zápasu! Sám před odkrytou částí branky trefil pouze nohu Bauera.
07:41 Tomašík zakončil rychlý brejk, Hyršl je zatím bezchybný.
06:21 Akci dva na jednoho zakončil po Bínově nahrávce Chroust, ale Hyršl se dokázal rychle přesunout a střelu zneškodnit.
05:53 Hemerka si proti Cabejškovi pomohl drobným faulem, Bohemka zůstane na balónku.
04:44 Bohemka vykombinovala domácí obranu a ze středu pálil hostující Šebek. Jeho pokusu však chyběla přesnost.
02:59 Gruber otáčí zpět a nechá svoje spoluhráče vystřídat.
01:33 Skvělý Hyršlův zákrok rukou proti ráně Curneyho.
00:37 Suchánek zapisuje první střelu zápasu, Hyršl s ní neměl žádné problémy.
00:00 Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi florbalisty Mladé Boleslavi a Bohemians. Jistě nás čeká zajímavá podívaná, přeji příjemnou zábavu!