6:9
    Marek BENEŠ
    (Němeček)

BLACK ANGELS - Tatran Střešovice 6:9
branky: 2. Milan Meliš, 10. Jakub Boček, 33. Martin Obuškevič, 49. Tomáš Hanák, 54. Jakub Hromada, 55. Martin Obuškevič - 4. David Šimek, 7. Petr Brautferger, 25. Matěj Havlas, 32. Matěj Havlas, 41. David Šimek, 50. Marek Beneš, 51. Petr Brautferger, 52. David Šimek, 60. Marek Beneš; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 254; zásahy brankářů: Daniel Körber 16 - Lukáš Kříž 16; po třetinách: 2:2, 1:2, 3:5
60:00 Střely celkem: BLACK ANGELS 22:25 Tatran Střešovice
60:00 Střely ve třetí třetině: BLACK ANGELS 6:11 Tatran Střešovice
59:53 GÓL Tatran Střešovice! 6:9
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #71 Ondřej Němeček (6:9)
59:53 Beneš teď dorazil Blacky nekompromisní střelou.
59:05 Probíhá poslední minuta zápasu a Blaci opět v šesti.
58:13 Nyní je už zpět v bráně.
57:44 Körber odbíhá z branky, domácí hrají v šesti.
54:51 GÓL BLACK ANGELS! 6:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Martin Obuškevič, asistoval #99 Jakub Renčín (6:8)
54:51 Kříž měl teď před sebou tolik hráčů, že nemohl vidět Obuškevičovu nenápadnou střelu.
53:59 GÓL BLACK ANGELS! 5:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #7 Matěj Boček (5:8)
53:59 Blaci se nejprve ne a ne dostat k balonku, pak jej ale získal Neklan, přihrál Jakubovi Bočkovi který rovnou nahodil míček Hromadovi, který se trefil ze vzduchu za Kříže.
51:16 GÓL Tatran Střešovice! 4:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #32 Martin Čermák (4:8)
51:16 Tatran teď skóruje ze všech svých příležitostí. Nyní se dokázal v předbrankovém prostoru vyznat Brautferger a trefit se přesně mezi tři tyče.
50:22 GÓL Tatran Střešovice! 4:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #99 Petr Brautferger, asistoval #5 Adam Tlapák (4:7)
50:22 Tatran se dnes daří úspěšně tečovat! Petr Brautferger tentokrát dokázal usměrnit Tlapákovu střelu přesně za záda Körberovi.
49:27 GÓL Tatran Střešovice! 4:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš z trestného střílení (4:6)
49:27 Körber dokázal udělat skvělý zákrok hráči hostů v samostatném úniku. Bohužel pro něj se během něj objevil mimo brankoviště a bylo nařízeno trestné střílení, které Beneš bez problému proměnil.
48:30 GÓL BLACK ANGELS! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tomáš Hanák, asistoval #93 Radek Hanák (4:5)
48:30 Oba bratři Hanákovi se najednou společně objevili za brankou Tatranu, kde Tomáš vybojoval míček a zasunul ho zezádu za Kříže.
46:19 Boček ztratil míček a dovolil Tatranu jít ve třech sami na Körbera, který domácí ale dokázal podržet.
45:23 Hosté v plném počtu, teď hrají přesilovku.
44:25 Vyloučen hráč #55 Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
44:25 Hromada teď udělal ještě zbytečnější zákrok, když zablokoval hokejku Tatranskému obránci v brankovišti Lukáše Kříže.
43:23 Vyloučen hráč #37 Matěj Havlas družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
43:23 Havlas teď poměrně zbytečně seknul domácího hráče a jde si za to sednout na dvě minuty na trestnou lavici.
40:45 GÓL Tatran Střešovice! 3:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #79 Martin Pánek (3:5)
40:45 Pánek po standartce vystřelil z vrcholu útoného rozestavení. Před bránou stál Šimek, kterému se podařilo tečovat balon nad rameno Körbera.
40:01 První buly nakonec vyhráli domácí, kvůli přestupku hostů.
40:00 Střely ve druhé třetině: BLACK ANGELS 6:7 Tatran Střešovice
38:49 Hromada šel s Jakubem Bočkem do protiútoku proti jednomu obránci hostů. Hromadovu střelu vyrazil Kříž helmou.
38:15 Posledních pár minut se odehrává ve velmi klidném tempu.
34:38 Tomáš Hanák šel bezhlavě do kličky na Kříže, kterého málem zranil.
32:53 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Martin Obuškevič, asistoval #71 Jakub Boček (3:4)
32:53 Boček nahodil z útočného rohu vzdšný balon před branku Obuškevičovi, který nějakým způsobem zvládl dopravit balon za Kříže.
31:35 GÓL Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #71 Ondřej Němeček (2:4)
31:35 Němeček našel jediný možný způsob, jak přihrát Havlasovi, který se střelou dokázal trefit mezi nohy Svatošovi i Körberovi.
29:06 Körber zalehl míček a v přeplněném předbrankovém prostoru dostal sekeru.
24:28 GÓL Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (2:3)
24:28 Němeček získal balon v obranném pásmu, přihrál Benešovi na střed, který neotálel a přihrával dál na Matějovi Havlasovi před bránu. Ten už jen zasunul balon pod Körbera.
21:46 Domácí v plném počtu, kromě Tatranské střely do tyče se ubránili bez problémů.
20:33 Tatran v přesilovce po krosové nahrávce střílí jen do tyče.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Tatran.
20:00 Střely v první třetině: BLACK ANGELS 10:7 Tatran Střešovice
19:46 Vyloučen hráč #48 Andrej Svatoš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
19:46 Andrej Svatoš ztratil balonek na polovině hřiště. Aby zabránil nebezpečnému útoku, zatáhl za ruční brzdu a sekl soupeře.
18:19 Daniel Körber se teď skvěle zorientoval v závaru před svou brankou.
14:10 Tatran zkouší krosové přihrávky, ale obraný blok domácích je pevná natolik, že jich propouští minimum.
13:35 Komerční přestávka
09:43 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #69 Filip Neklan (2:2)
09:43 Tatranská obrana si nevšimla zabíhajícího Jakuba Bočka. Filip Neklan ho ale viděl i hluboko z obraného pásma, nahrál mu a nechal svého spoluhráče trefit pravou šibenici.
06:57 GÓL Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #99 Petr Brautferger, asistoval #28 Jakub Kolísko (1:2)
06:57 Hosté se dostali do protiútoku, při kterém Kolísko přihrávkou nalezl Brautfergera na malém brankovišti.
06:20 Tomáš Hanák předvedl své umění šikovnosti rukou, když fantasticky obešel soupeřovu obranu. Poté přihrál bratrovi Radkovi, kterého ale neskutečně vychytal Kříž.
05:15 Tatran je zatím jednoznačně aktivnější.
03:07 GÓL Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #35 Marek Beneš (1:1)
03:07 Marek Beneš nejprve v poklidu stál na půlce a počkal na své střídající spoluhráče. Poté vyslal prudkou střelu na Körbera, který balon ale pouze vyrazil před sebe, kde čekal David Šimek s nekompromisní dorážkou.
01:27 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Vlastní branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš (1:0)
01:27 Marek Fryš se probil před Kříže, který jeho střelu vyrazil nad sebe. Meliš pak v touze balon zpracovat k jeho neštěstí balon od své hrudi odrazil do vlastní branky.
00:01 První buly vyhráli domácí.
00:00 Utkáním Vás provede Kryštof Kasha. Za chvíli začínáme...
00:00 Statistiky nastupujících brankařů: Daniel Körber za BLACK ANGELS (1 výhra, 72.22 %, 6.84ø); Lukáš Kříž za Tatran Střešovice (7 výher, 80.31 %, 3.95ø)
00:00 Nejproduktivnější hráči obou mužstev: Jakub Boček za BLACK ANGELS 13 bodů (7+5); Marek Beneš za Tatran Střešovice 23 bodů (10+13)
00:00 BLACK ANGELS jsou na místě devátém s 10 body. Ze sedmi zápasů mají zatím tři výhry v základní hrací době a jednu prohru v prodloužení. Je o nich ale dobře známo, že mohou potrápit jakéhokoliv soupeře. Tatran proto nesmí, aby bral plný počet bodů, nic podcenit.
00:00 Tatran momentálně obývá první místo v tabulce s 21 body. Zatím všechny zápasy vyhrál v základní hrací době, takže je v dnešním utkání jasným favoritem.
00:00 Dámy a pánové, vítejte u online zápisu televizní dohrávky 7. kola Livesport Superligy mezi domácími BLACK ANGELS a hosty Tatran Střešovice.