8:9
    Ivan PERGLER
    (Kopecký)

Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - TJ Sokol Královské Vinohrady 8:9
branky: 16. Vlastimil Červenka, 22. Ronald Gašparík, 24. František Vykopal, 26. Tomáš Sovják, 33. Peter Nehila, 34. Ronald Gašparík, 49. Martin Ležatka, 51. Peter Nehila - 11. Vojtěch Klápa, 14. Viktor Kopecký, 30. Jan Fiala, 35. Viktor Kopecký, 39. Viktor Kopecký, 46. Jan Fiala, 57. Viktor Kopecký, 58. Viktor Kopecký, 60. Ivan Pergler; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:3; využití: 1:3; diváků: 231; zásahy brankářů: Adam Kohút 8 - Petr Musil 17; po třetinách: 1:2, 5:3, 2:4
59:59 Nejlepšími hráči jsou za hosty Viktor Kopecký a za domácí Martin Ležatka.
59:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #17 Viktor Kopecký (8:9)
59:40 Petřík udělal chybu v rozehrávce a Kopecký svým šestým(ano opravdu šestým) gólem zajistil hostům výhru.
57:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #89 Vojtěch Klápa (8:8)
57:12 Hostům vyšla sázka na hru v šesti a jejich dnešní hrdina Kopecký dvěma rychlými góly vyrovnává stav na 8:8
56:51 Skvelý blok Petříka.
56:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (8:7)
56:26 Hostům vyšla standartka na výbornou a je to o gól.
56:22 Timeout Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
56:22 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za opakované přestupky
56:22 Domácí budou hrát oslabení a berou si time-out,konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.
55:48 Hosté to zkouší v šesti.
55:18 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
55:07 Jurčík se urval obráncům a ze strany se dostal před hostujícího gólmana,ten ale opět výborný.
52:52 Dobrý pokus Gašparíka omylem zblokoval Nehila svými nakorbenými zády.
52:19 Vyloučen hráč #11 Oliver Gold družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká florbalka
52:19 Hosté se teď dost zamotali před vlastní brankou a málem z toho byl další gól Otrokovic.Takhle je to alespoň přesilovka.
51:22 Obětí tvrdé hry v poslední třetině se stal domácí kapitán Petřík,ten se odbelhal za mantinel.
51:00 Dobrý blok Jurčíka.Domácí hrají velmi obětavě.
50:08 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 8:6
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #33 Jiří Halama (8:6)
50:08 Nehila se výborně otočil s míčkem a od mantinelu vyslal přesnou pumelici pod ruku golmana. 8:6.
49:31 Hra se dost přiostřila,hráči si nechějí dát ani metr prostoru.
48:17 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 7:6
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #7 Tomáš Sovják (7:6)
48:17 Ležatka si dobře pokryl míček a z hranice brankoviště nedal golmanovi šanci.
45:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Jan Fiala, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (6:6)
45:55 Stuchlík nádherně našel nehlídaného Fialu na rohu brankoviště,a ten už to měl jednoduché.
45:39 Červenka z otočky těsně minul.
45:27 Kvapil dobře vybojoval míček a domácí budou rozehrávat.
44:36 Dobrý zákrok hostujícího golmana.
44:03 Gašparík v dobré šanci minul.
42:33 Vyloučen hráč #21 Martin Šolaja družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání
42:33 Teď se pro změnu nechali zbytečně vyloučit hosté za špatné střídání. Můžu nabídnout doučování z matematiky.
42:13 Gašparík jen do boční sítě.
41:11 Nehila našel dobrým krosem Ležatku,ten ale netrefil míček ideálně,teda vlastně vůbec.
40:38 Dobrý blok domácího beka.
38:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #27 Lukáš Gregor (6:5)
38:47 Na tuhle střelu už ale nestačil a je to opět o gól.Nutno dodat,že kdyby se domácí vyvarovali zbytečých osobních chyb,můžou jít do poslední třetiny s klidnou hlavou.
38:34 Skvělý Kohút nadvakrát podržel Otrokovice.
37:34 Gašparík opět baví svou náhrou z otočky. Toho kluka musíte milovat!
36:54 Vyloučen hráč #77 Josef Štourač družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
36:54 Na trestné opět domácí Štourač.Doufejme, že Otrokovice tentokrát zvládnou oslabení lépe.
36:00 Výborná práce Ležatků.První výborně zblokoval,druhý krásně vyvezl a našel Gricha,ten ale velkou šanci zahazuje.
34:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #84 Ivan Pergler (6:4)
34:52 Naprosto zbytečný gól z pohledu domácích. Zbytečná ztráta balónku,volný hráč na středu a je to 6:4.
33:54 Chybu domácího týmu trestuhodně nevyužil hostující utočník,když netrefil odkrytou branku.
33:25 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 6:3
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #9 Ronald Gašparík, asistoval #15 Martin Ležatka (6:3)
33:25 Krásný nához Ležatky,který výborně vybojoval míček v rohu, a ještě krásnější teč Gašparíka přímo do šibenice.
32:30 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 5:3
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #23 Filip Hrabal (5:3)
32:30 Nehila s Hrabalem se nejrychleji zorientovali v mele před Vinhradskou brankou a zvyšují vedení Otrokovic.
31:45 Nehilova nebezpečná střela zblokována.
30:26 Kvapil výborně ustál návrat a zamezil protiútoku hostů.
29:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Jan Fiala, asistoval #17 Viktor Kopecký (4:3)
29:36 Vinohrady si vychutnaly svou přesilovku a Fiala zametá míček z malého brankoviště.
28:36 Domácí se zmocinili míčku a šetří čas na soupeřově polovině.
28:19 Vyloučen hráč #77 Josef Štourač družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká florbalka
27:25 Na druhé straně se musel po delší době vytáhnout domácí Kohút.
27:10 Gašparík baví diváky svou parádičkou zpoza soupeřovy branky.
25:10 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 4:2
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #15 Martin Ležatka (4:2)
25:10 Domácí Sovják nám právě předvedl své mazáctví,kdy z půlky hřiště vyslal přízemní nához,který skončil až v brance. Dle jeho slov "Vidíš,stačí".
24:35 Krásná akce první domácí lajny na jeden dotek skončila až u Vykopala,který ale ve velké šanci netrefil míček.
23:05 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 3:2
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #91 Lukáš Petřík (3:2)
23:05 A domácí okamžitě využívají přesilovku. Vykopal dostal míček na středu a svým klasickým způsobem ho vybombil až do branky.
22:45 Vyloučen hráč #64 Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:31 Kohút výborným výhozem vyslal do úniku Ležatku,tomu se ale míček zamotal pod nohama.
21:55 Vinohrady se ale mohli okamžitě dostat zpátky do vedení.Protečovaný míček se prokutálel kousíček od tyče Kohútovy branky.
21:11 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #9 Ronald Gašparík, asistoval #97 Jakub Grich (2:2)
21:11 Naše slovenské duo se opět prosazuje.Grich našel Gašparíka,který se z otočky nemýlil.
20:25 Z čista jasna opět zvoní hostující tyč.
19:07 Grich v obrovské šanci z malého brankoviště nastřeluje tyč.
18:40 Otrokovice nadvakrát ve velké šanci,hostující golman ale zatím neskutečný.
17:51 Hostující golman opět podržel.
17:34 Domácí jsou po vstřeleném gólu na koni a kontrolují hru.
15:50 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Vlastimil Červenka, asistoval #24 Peter Nehila (1:2)
15:50 A je to 1:2! Červenka sice neprostřelil hostujícího golmana,ale vyražená střela i tak skončila za brankovou čarou.
14:10 Vykopalova střela sražena těsne nad.
13:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
13:29 Otrokovice hrají jako opařené a po zásluze podruhé inkasují.
12:22 Vinohrady přebírají iniciativu a Otrokovice hned po gólu zatlačily.
10:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #17 Viktor Kopecký (0:1)
10:48 Gól jsem neviděl,ale podle reakce domácího kouče se jednalo o ten z kategorie "laciných".
10:42 Vinohrady se dostaly do rychlého protiútoku,který musel hasit Petřík.
09:00 Hosté se po delší době dostali na soupeřovu polovinu a hned z toho byl pořádný závar.
06:46 Další dobrý zákrok Vinohradského golmana po domácím náhozu, hosty zatím dost drží.
05:47 Výborný zákrok hostujícího brankáře,který zamezil Gašparíkovi ve skórování.
05:07 Domácí dobře presují a většinu času tráví na soupeřově polovině.
03:55 Hra zatím uvězněná ve středním pásmu.Týmy se jen ostřelují ze strany na stranu.
00:55 První a velmi nepříjemný pokus hostí,Kohút však na svém místě.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Vážení diváci vítám vás u dnešního 11. kola Tipsport Superligy. Dnes náš tým vyzve Královské Vinohrady. Doufám,že si zápas užijete a přeji příjemný sváteční večer. :-)