• 58 57:51
    5:2
    ()

Tatran Střešovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:2
branky: 9. Martin Pánek, 11. Jonáš Kreysa, 26. Martin Šindelář, 36. Jakub Kolísko, 58. Martin Pánek - 19. Vojtěch Klápa, 57. Vojtěch Klápa; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 147; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 16 - Karel Šantora 23; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:1
60:02 To už je dnes z SC Řepy vše, děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště napočtenou.
60:00 Komentář nejlepšího hráče a trenéra hostí
60:00 Komentář nejlepšího hráče a trenéra domácích
60:00 Střely ve 3. části: 5:6
59:59 Poslední vteřiny odpočítány.
59:18 Kopecký trefuje tyčku.
58:58 Hosté stále střídavě odvolávají gólmana.
57:51 GÓL Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #79 Martin Pánek bez asistence (5:2)
57:51 Pánek v lehce usnadněné situaci dává gól do prázdné branky a ve skluzu slaví pátý gól Tatranu.
56:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #24 Petr Hartman (4:2)
56:40 Vinohrady ze hry v šesti těží gól. Klápa přidává svůj druhý dnešní gól.
56:26 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
56:26 Hosté si vybírají time a jdou do šesti.
56:24 Cestu do haly na TV utkání si našlo skvělých 147 diváků. Děkujeme za podporu!
56:06 Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #23 David Šimek.
56:06 Šimkovi při kličkách utekl míček a pak už nedokázal zakončit.
56:05 Za vysokou hůl uvidíme nájezd.
54:42 Přebírání míčku v podání hráčů obou týmů.
53:24 Čuda obětavě vlétl do střely a významně tím pomohl Šantorovi, který by přesun zřejmě nestihl.
52:17 Švéda naslepo přihrál protihráči. Naštěstí pak minelu uhasil Kolísko.
51:34 Střela O. Stuchlíka štípla Jurca do dlaně.
50:30 Jurco rozehrávku z rohu chytá.
50:28 Reklamní pauza.
49:35 Šimek orazítkoval břevno.
48:53 Pokyn ze hřiště zněl "střed", Havlas se rozhodl pro střelu a trefil nad.
47:57 Šantora ve velmi nególmanské pozici zachycuje míček v malém brankovišti.
47:02 Čermák ztroskotal na Šantorovi.
45:42 Na hřišti je spousta pohybu, ale prakticky o ničem.
44:01 Pánek musí vystřídat střelecké náčiní.
43:45 Před Šantorou je přehuštěno.
41:04 Jako ve slow-motion se teď Šantora prohýbal na boku a posouval proti Eliášovi, který se sám vyhnal až za branku.
40:31 Švejda už už viděl míček v síti, ale Jurco reflexivně vykopl nohu u delší tyčky a míček vyrazil.
40:01 Poslední buly základní hrací části je v režii Vinohrad.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:59 Poslední vteřiny třetiny si Tatran pohlídal míček a ke konci zkusil ještě jednu střelu, která se moc nepovedla. Tatran odskočil na 4:1
37:54 Lanc netrefuje o pár centimetrů branku i hřiště.
36:37 Piskáčkovu střelu vyrazil Šantora, od kterého se odrazila k Šimkovi, který nedokázal dorazit míček.
35:53 Mezi vyhlašováním střelce a asistenta Jurco hasí střelu Švejdy.
35:26 GÓL Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #79 Martin Pánek (4:1)
35:26 Kolísko navyšuje náskok Tatranu na 4:1.
35:10 Šantora lapá, Jurco naproti pak o pár vteřin později na boční síťce taky.
34:32 Melišův projektil mezi nohami všech hráčů před ním skončil u Šantory.
34:05 Švejda s Klápou nevyužili přečíslení 2 na 1.
32:40 Tlapák skoro jako přes kopírák střílel do Šantorovy helmy.
32:23 Šermovačka a balonek pro hosty.
31:17 Hartman obehrál prvního hráče před sebou, ale domácí obrana u Jurca byla na svých místech.
30:47 Reklamní pauza.
29:01 Početní síly na hřišti srovnány na standardních 5 na 5.
28:37 Tatran v pěti.
28:27 Týmy střídají a tak hra spíše vázne.
27:01 Vyloučen hráč #65 Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
27:01 A další bránění ve hře, tentokrát pro Vinohrady; konkrétně O. Stuchlíka. Chvilku si zahrajeme 4 na 4.
26:37 Vyloučen hráč #28 Jakub Kolísko družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
26:37 Na straně Tatranu se rorztrhl pytel s vyloučeními za bránění ve hře, druhý trest tohoto typu odsedí Kolísko.
25:41 GÓL Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #70 Milan Meliš (3:1)
25:41 Šindelář zužitkoval přesilovku v extrémně krátké době, domácí vedou už 3:1.
25:28 Vyloučen hráč #47 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
25:28 Čuda po souboji svalil protihráče na mantinel. Za hrubost je odeslán na trestnou.
25:11 Jurco vychytal Klápu.
23:58 Švéda netrefil zařízení.
23:25 Pánkova střela skončila o něco níže, ale se stejným výsledkem jako předchozí pokus Tlapáka.
23:05 Tlapákovu střelu vyrazil Šantora helmou.
22:15 Tatran kombinuje na své polovině.
20:17 Šimek zaseknutým golfem nepřekvapil Šantoru.
20:01 Druhé buly na úvod třetiny získaly Vinohrady.
20:00 Střely v 1. části: 14:7
19:59 Míček se po siréně dostal za záda Šantory, ale tento gól se samozřejmě nepočítá. Třetinu končíme těsným náskokem Tatranu 2:1 a uvidíme, co nás čeká ve zbylých částech utkání.
19:10 Hosté nevyužili šanci přečíslení 3 na 1.
18:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa bez asistence (2:1)
18:28 Klápa sólovkou obírá Jurca o čistý štít a stahuje náskok Tatranu na 2:1.
17:35 Kolísko poslal míček mezi tyčku a vyjetého Šantoru ve vrchním rohu malého brankoviště.
15:57 Meliš už naskočil na hřiště, Tatran oslabení ustál.
15:35 Jurco lapil míček do záhybu dresu.
15:03 Tatran ukrajuje vteřiny z oslabení.
14:14 Kopecký trefuje zámezí.
13:57 Vyloučen hráč #70 Milan Meliš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
13:57 Meliš zbořil na mantinelu protihráče, odložené vyloučení moc dlouho netrvalo. Za bránění ve hře stráví dvě minuty na trestné.
13:15 Hosté teď utekli hrobníkovi z lopaty, když se míček odrazil od tyčky pryč.
10:40 Kolísko trefil hruď Šantory.
10:13 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #70 Milan Meliš (2:0)
10:13 Kreysa efektně zavěsil z dálky. 2:0 pro Tatran.
10:04 Reklamní pauza.
09:46 Šindelář zkusil střelu ze středu hřiště, Šantora na ni ale celou dobu viděl, a tak bezpečně chytá.
09:04 Švejda trefil zakleknutého Šindeláře.
08:19 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #16 Martin Mühlfait (1:0)
08:19 Gólový účet dnes otevírá Pánek. Tatran se dostává do vedení 1:0.
08:08 Kolísko trefuje roh hřiště.
07:10 Šantora odklidil druhý balonek, který byl vhozen na hřiště.
06:18 Jurco utržil nepříjemnou ránu od hráče, proti kterému vyjížděl.
05:43 Šimek sklepávačkou ze vzduchu nedokázal zakončit.
05:14 Sprinterská představení končí Kolísko zahráním do autu.
04:17 Eliášovi proklouzla čepel po povrchu hřiště. Sám v tutovce neproměňuje.
03:42 Kreysa s lehkostí přijal zezadu míček, Šantora chytá.
03:12 Obrana hostů SKVěle zformovaná.
02:40 Piskáček ze středu hřiště prostřelil balonek přes změť hráčů až k Šantorovi, který vyráží.
02:25 Kolísko trefil blokujícího Golda.
01:25 Eliáš prověřil pozornost Šantory.
00:39 Klápův projektil trefil Jurca do dlaně.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají po menším kolotoči hosté.
00:00 Hra nám za několik minut začne, a tak vám již tradičně popřeju příjemnou zábavu.
00:00 V rámci dnešní dohrávky kola je domácí Tatran po 13 odehraných zápasech na prvním místě tabulky s 36 body. Hosté z Vinohrad se stejným počtem zápasů se drží na jedenácté příčce s 9 body. Domácí by si výhrou pojistili vedení, hosté by pak přeskočili desáté Otrokovice. V rámci pražského derby nás čeká jistě zajímavé utkání.
00:00 Krásný pondělní večer ze Sportovního centra Řepy, kde jsme, kromě obklopení přenosovými vozy České televize, v očekávání 14. kola Livesport Superligy mezi Tatranem a Vinohrady. Dnešní hru nazvanou 'Raiffeisen LEASING game' si můžete při dodržení platných hygienických opatření užít v hale, nebo přes online/TV přenos.