60
  • 60 59:48
    Vinohrady

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:8
branky: 11. Zbyněk Stuchlík, 15. Jan Fiala, 19. Vojtěch Klápa, 27. Jan Procházka, 36. Štěpán Švejda, 45. Štěpán Čuda, 48. Lukáš Lanc - 4. Šimon Soukup, 17. Ladislav Gál, 18. Michal Sládek, 29. Daniel Chatrný, 43. Daniel Chatrný, 43. Michal Sládek, 45. Lukáš Herblich, 53. Ladislav Gál; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 5:1; využití: 0:3; diváků: 84; zásahy brankářů: Karel Šantora 20 - Jan Binder 19; po třetinách: 3:3, 2:1, 2:4
60:00 Komentář trenérů a nejlepších hráčů utkání (Kotlas, Svačinka a Čuda, Chatrný): https://www.youtube.com/watch?v=H8duNJP9QP8
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:58 Hezký zápas, avšak s hořkým koncem pro domácí, kteří prohrávají těsně 8:7 a z toho zápasu si neodnesou ani bod do tabulky.
59:49 SKV má rozehrávku z rohu hřiště a na to reagují trenéři Vinohrad berou si timeout, pokusí se toto utkání ještě vyrovnat.
59:48 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:01 Vyloučen hráč #84 Ivan Pergler družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
57:01 Zbývají poslední tři minuty třetí třetiny, stav je 7:8 a je vyloučen hráč domácího celku, toto vyloučení za tohohle stavu není pro Vinohrady vůbec příznivé.
53:50 Kopecký teď prokličkoval mezi hráči Ostravy, ale nenašel žádného spoluhráče v dobré palebné pozici.
52:47 Domácí lehce polevili a Ostrava přidává další branku a odskakuje do vedení 8:7
52:09 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #18 Dominik Klimscha (7:8)
49:51 Klápovi sjel balonek na domácí polovině hřiště a do zakončení dostal Sládek a domácí golman likviduje tuto šanci.
47:19 Kapitán domácích Lanc, trefuje ze vzduchu balon do odkryté brány a vyrovnává skore.
47:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Lukáš Lanc, asistoval #17 Viktor Kopecký (7:7)
44:41 Krásná individuální akce domácího obránce Štěpána Čudy, který pokličkoval mezi hráči Ostravy a upravuje skore na 6:7.
44:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #47 Štěpán Čuda, asistoval #89 Vojtěch Klápa (6:7)
44:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #16 Lukáš Herblich, asistoval #18 Dominik Klimscha (5:7)
42:25 Další gol hostí, tentokrát se trefuje Sládek, který byl i u předchozího golu na který nahrával.
42:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #35 Filip Šubert (5:6)
42:05 Hned na úvod třetiny tady máme vyrovnání.
42:04 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #43 Michal Sládek (5:5)
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:05 Dnešní utkání sleduje 84 diváků, děkujeme.
38:30 Hosté na balonu, budou si chtít odnést náskok jednoho golu do třetí třetiny.
35:20 Domácí se opět dostávají do vedení po hezké souhře Švejdy a Stuchlíka.
35:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (5:4)
29:09 Naopak celek domácích nevyužívá výhody hry 5 na 4 a stav je stále 4:4.
29:08 Vyloučen hráč #18 Dominik Klimscha družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
28:02 Hosté využívají přesilovku a vyrovnávají stav na 4:4.
28:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #50 Lukáš Pešat (4:4)
27:50 Domácí se teď musí ubránit oslabení 5 na 3.
27:48 Vyloučen hráč #64 Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:48 Vyloučen hráč #65 Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování
26:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Jan Procházka, asistoval #11 Oliver Gold (4:3)
25:05 Hartman blokuje střelu ze středu hřiště.
23:05 Dvěma dobrými zákroky Šantora zabránil potencionálnímu golu.
22:10 Střela Kopeckého do bloku.
21:30 Domácí v držení balonu a tlačí se do zakončení.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
18:05 Před koncem třetiny bekhendovou střelou vyrovnává Vojtěch Klápa, po krásné kombinaci na jeden dotek.
18:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (3:3)
17:50 Po dvou povedených přesilovkách prohrává SKV 2:3.
17:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #45 Daniel Chatrný (2:3)
17:05 Vyloučen hráč #65 Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
16:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #50 Lukáš Pešat (2:2)
15:39 Vyloučen hráč #32 Pavel Hájek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká florbalka
15:38 První vyloučení zápasu, které si půjde odsedět Hájek za hru vysokou holí.
14:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Jan Fiala, asistoval #17 Viktor Kopecký (2:1)
10:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Zbyněk Stuchlík, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (1:1)
10:58 O vyrovnání stavu se zasloužil Z. Stuchlík po nahrávce od O. Stuchlíka.
09:06 Další hezký pokus domácích, však opět Binderovi do břicha.
08:05 Dobrá střela Hájka od mantinelu, pouze do náruče Bindera.
03:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #32 Marcel Jakubec (0:1)
03:18 Po hezké kombinaci otevírá skore Šimon Soukup a zvyšuje na 1:0 pro Ostravu.
01:40 Ostrava rozehrává z výhodné pozice, Heblich zakončuje a výborný zákrok Šantory.
00:01 Úvodní vhazovaní vyhrává Stuchlík a žene se dopředu a zakončuje, ale jeho pokus likviduje golman hostů.
00:00 Dobrý den, milí diváci. Vítáme Vás na dalším domácím utkání, celek SKV Královské Vinohrady hostí FBC Ostrava.