2
    David SLÁDEČEK
  • 60 59:43

FbŠ Bohemians - FBŠ Hummel Hattrick Brno 10:6
branky: 4. Patrik Šebek, 20. Jakub Buršík, 25. Vojtěch Bílek, 29. Jakub Buršík, 31. Filip Forman, 44. Patrik Šebek, 52. Patrik Šebek, 56. Filip Forman, 58. Patrik Šebek, 60. Matúš Gajdoš - 12. Tadeáš Gryc, 23. Matěj Bednář, 38. Tomáš Brom, 48. Matěj Kostka, 53. Šimon Hronek, 59. Jiří Juhaňák; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 3:3 + David Sládeček OS; využití: 2:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 28 - Ondřej Kolajta 29; po třetinách: 2:1, 3:2, 5:3
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:43 GÓL FbŠ Bohemians! 10:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Matúš Gajdoš bez asistence (10:6)
59:43 Vyloučen hráč #45 David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno - osobní trest
59:43 Vyloučen hráč #45 David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování
59:10 Vyloučen hráč #38 Jan Malič družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
58:06 Juhaňák si chytře poradil s obranou domácích a snižuje.
58:05 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 9:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #14 Jiří Juhaňák, asistoval #92 Jonáš Kůra (9:6)
57:29 Další skvělá přihrávka Formana a Šebek zvyšuje a pravděpodobně už rozhoduje utkání.
57:08 GÓL FbŠ Bohemians! 9:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #81 Filip Forman (9:5)
55:19 Krbec chytrou žabičkou našel Formana, který střelou švihem zvyšuje.
55:18 GÓL FbŠ Bohemians! 8:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #98 Kryštof Krbec (8:5)
54:32 Hyršl skvěle proti Juhaňákovi.
54:01 Po faulu Roda si Brno zahraje další přesilovku.
53:31 Vyloučen hráč #25 Sebastian Rod družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky
52:12 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #34 Šimon Hronek, asistoval #92 Jonáš Kůra (7:5)
51:21 Pěkný kros Maliče a Šebek do prázdné branky.
51:20 GÓL FbŠ Bohemians! 7:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #38 Jan Malič (7:4)
49:52 Vyloučen hráč #60 Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
49:52 Přesilovka pro domácí. Uvidíme jak s ní naloží.
47:26 Ukázková střela Kostky, Hyršl neměl nárok a Brno se ještě nevzdává.
47:25 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #26 Matěj Kostka bez asistence (6:4)
43:36 GÓL FbŠ Bohemians! 6:3
43:26 Petrák si opět vylámal zuby na Kolajtovi.
42:37 Hyršl opět v brance jistý.
41:02 Buršík z dobré šance přestřeluje Kolajtovu branku.
40:01 Třetí třetina začíná. Na buly opět Forman, který poráží Kůru a Bohemka v prvním útoku.
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
39:43 Poslední střela třetiny z hole Formana končí nad hostující brankou.
38:14 Nadějná šance pro domácí ze středu hřiště, bohužel Buršíkovi střela sjela.
37:14 Brom od mantinelu a Brno snižuje.
37:13 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #41 Lukáš Vlach (5:3)
35:49 Kostka v dobré šanci, ale Hyršl opět pozorný.
34:12 Brno nyní volí postupný útok, ale Bohemka pozorně brání a míček získavají.
30:38 Excelentní bomba Formana a domácí první přesilovku využívají.
30:32 GÓL FbŠ Bohemians! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #21 Jakub Buršík (5:2)
30:01 Vyloučen hráč #60 Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
29:51 Šimáně dobrým blokem teď zastavil Juhaňáka.
28:29 Další paráda Buršíka po přihrávce Formana a Bohemka odskakuje.
28:07 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #81 Filip Forman (4:2)
27:20 Vyloučen hráč #39 Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
27:20 Po faulu Kuncmana bude následovat první přesilovka zápasu.
24:21 Bílek přesně do horního rohu a Bohemka znovu vede.
24:20 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #24 Vojtěch Bílek, asistoval #8 Jan Dobisík (3:2)
23:54 Kolajta skvěle proti Petrákovi.
22:55 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #60 Matěj Bednář, asistoval #45 David Sládeček (2:2)
22:55 Brejk Sládečka zakončuje do branky Bednář.
21:11 Brno v brejku a jejich střela končí na tyčce.
20:09 Začíná druhá třetina. Na buly úspěšnější Forman.
20:00 Střely v 1. části: 15:14
19:42 Buršík ze středu a Bohemka znovu vede.
19:25 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
17:12 Bohemka zatím hraje pomaleji než jsme od ní zvyklí. Trenér Jedlička své svěřence o přestávce nepochválí.
14:53 Brno je nyní na míčku, ale nepřesnou přihrávkou o míček přichází.
13:19 Hyršl skvěle proti Kostkovi.
12:11 Procházka v dobré šanci. Druhá polovina první třetiny patří zatím spíše hostům.
11:22 Po špatném střídání domácích Brno vyrovnává. Hyršl na střelu z první neměl nárok.
11:03 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #61 Tadeáš Gryc, asistoval #34 Šimon Hronek (1:1)
10:38 Je za na námi první polovina první třetiny. Zápas je zatím spíše pomalý a bez šancí. Doufejme, že druhá přinese více šancí.
08:23 Brno nyní v útoku, ale Šimáně akci za cenu faulu přerušuje.
06:09 Dvořák nyní dobře podržel míček a domácí faulují v napadání.
03:08 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
03:03 Domácí první lajna zatím hraje velmi aktivně a Brno s ní má problémy. V dobré šanci Petrák.
00:28 První šance zápasu a v ní Filip Forman.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu mezi Formanem a Sládečkem a zápas je zahájen.