10:3
    Ladislav GÁL
    (Herblich)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBC 4CLEAN Česká Lípa 10:3
branky: 9. Daniel Chatrný, 12. Šimon Soukup, 13. Šimon Soukup, 17. Daniel Chatrný, 26. Lukáš Pešat, 28. Michal Sládek, 33. Daniel Chatrný, 53. Daniel Chatrný, 58. Michal Sládek, 59. Ladislav Gál - 9. Jaromír Ekl, 14. Lukáš Staněk, 18. Radek Krajcigr; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Jan Binder 26 - Lukáš Chyna 7, Ivan Ponomarev 28; po třetinách: 4:3, 3:0, 3:0
60:00 Komentář k dnešnímu utkání nejlepších hráčů a trenérů najdete zde
60:00 Střely ve 3. části: 17:11
59:59 Domácí tým si připisuje do tabulky 3 body.
58:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 10:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #16 Lukáš Herblich (10:3)
57:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #45 Daniel Chatrný (9:3)
57:58 9. gól domácího týmu si připisuje Michal Sládek.
56:39 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
56:39 Chatrný na Šuberta, ale ten střílí vysoko nad.
55:41 Hurta si skvěle poradil s napadajícími hráči.
52:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #50 Lukáš Pešat (8:3)
52:17 Znovu se prosazuje 1. lajna domácích.
49:45 Momentálně jsme měli na ČPP Aréně menší pauzu, kvůli vypadnutým pojistkám, ale po pár minutách se znovu pokračuje v zápase.
49:07 Jirsa si výborně poradil za domácí branou s kapitánem domácího družstva - Dominikem Klimschou, ale zvoní tyč.
47:57 Hosté v plném počtu.
47:56 Pešat poslal krásný pass na Gála, ten tuto šanci na proměnění gólu v přesilové hře neproměnil.
47:04 Domácím se přesilová hra zatím moc nedaří.
45:57 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za opakované přestupky
45:30 Hosté jsou momentálně na hřišti jako nudle v lahvi.
42:05 Jakubec zakončuje pouze do Ponomareva.
41:01 Chatrný výborně uklidnil hru.
40:00 Střely ve 2. části: 13:6
39:30 Staněk si bez problému poradil s domácím obráncem Kuczerou, avšak tímto akce skončila.
39:02 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:12 Repček zapomněl balón za sebou, ale Lípa svůj protiútok nevyužila.
35:29 Ponomarev vyráží střelu Pešata.
32:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #43 Michal Sládek (7:3)
32:12 Svůj hattrick si připisuje Daniel Chatrný ve spolupráci s rodinným příslušníkem Michalem Sládkem.
29:24 Chatrný pouze do Ponomareva.
28:17 Domácí na míčku.
27:09 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #50 Lukáš Pešat (6:3)
25:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #45 Daniel Chatrný (5:3)
22:42 Chatrný z rohu na Pešata, který míjí branku.
22:13 Repčekovu sřelu chytá Ponomarev s přehledem.
21:31 Hosté ze standartky pouze do bloku domácího kapitána Klimschy.
20:00 Střely v 1. části: 13:12
19:55 Sládek na Chatrného, avšak ten střílí vedle.
18:59 Soukup výborně "vykoupal" 2 protihráče.
17:04 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #66 Daniel Štěrba (4:3)
17:04 Dnes se nám tady na ČPP Aréně roztrhl pytel s góly.
16:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
16:45 Prosazuje se rodinné duo.
14:53 Kopič do bloku Jakubce.
13:25 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #70 Lukáš Staněk, asistoval #55 Jakub Jirsa (3:2)
12:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #16 Lukáš Herblich (3:1)
12:55 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Ivan Ponomarev družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa
12:55 A máme tady znovu úspěšné duo Herblich - Soukup.
11:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
11:06 Herblich vyvezl balónek, poslal to na Soukupa, který se velmi šikovně dostal do předbrankového prostoru a podařilo se mu dorazit balón za brankovou čáru a posílá svůj tým do vedení 2:1!
10:01 Štěrba se pokoušel dorazit balón za brankovou čáru, ale Binder úspěšnější.
08:58 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #55 Jakub Jirsa (1:1)
08:58 A máme tady rychlý obrat.
08:41 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
08:41 Chatrný otevírá skóre dnešního zápasu.
07:45 ​Hurta zkoušel projít mezi třemi hráči, ale neúspěšně.
06:08 Sládek střílí - zvoní tyč.
05:02 Zimmer šikovně vyvezl balónek, dále poslal na Repčeka na střed, ten dále na Šebestu a tady tato pěkná akce končí.
03:33 Kuczera pouze do bloku.
03:06 Hosté stále aktivnější.
00:45 Hosté byli v prvním střídání aktivnější.
00:01 Úvodní buly pro hosty.