8:4
    David ŠIMEK
    (Němeček)

Tatran Střešovice - FBC Liberec 8:4
branky: 10. Filip Eliáš, 25. Bohumil Piskáček, 37. Jakub Kolísko, 40. Jakub Kolísko, 45. Bohumil Piskáček, 51. Matěj Havlas, 55. Marek Beneš, 59. David Šimek - 15. Vojtěch Wiener, 39. Filip Smutný, 41. Filip Smutný, 43. Vojtěch Wiener; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 16 - Daniel Műck 21; po třetinách: 1:1, 3:1, 4:2
60:00 Komentář trenéra a nejlepšího hráče hostí
60:00 Komentář trenéra a nejlepšího hráče domácích
60:00 Střely po 3. třetině: domácí - 6, hosté - 5.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:57 Poslední standardka Tatranu končí v bloku.
59:18 Smutný sám na Kříže, který jeho úmysly přečetl.
58:19 GÓL Tatran Střešovice! 8:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #71 Ondřej Němeček (8:4)
58:18 Šimek od levého mantinelu posílá elegantní střelu, která končí v prázdné brance.
56:50 Liberec zkouší hru bez gólmana.
56:10 Beneš a jeho další nebezpečná střela.
54:06 GÓL Tatran Střešovice! 7:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #37 Matěj Havlas (7:4)
54:05 Havlas posílá míček od mantinelu před branku, kde míček trefuje Beneš a ze vzduchu navyšuje stav dnešního utkání.
52:12 Krosovku na volného Kološe dokázal zachytit Havlas a zneškodnil tak další šanci Liberce.
50:50 Hra 3 na 5. Meliš i přes tuto nevýhodu získává míček a jde do zakončení.
50:18 Vyloučen hráč #79 Martin Pánek družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za držení
50:11 Timeout FBC Liberec
50:11 GÓL Tatran Střešovice! 6:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #5 Adam Tlapák (6:4)
50:10 Havlas nabíhá na střed, kde ihned dostává přihrávku a v oslabení navyšuje nádherným gólem.
50:00 Liberec sice v početní převaze, nicméně na míčku je Tatran.
49:14 Vyloučen hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
48:45 Odložené vyloučení a Liberec v 6.
44:55 GÓL Tatran Střešovice! 5:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #18 Bohumil Piskáček, asistoval #37 Matěj Havlas (5:4)
44:54 Piskáček naprosto bezchybnou střelou do růžku otáčí skóre ve prospěch Tatranu.
44:14 Kološ zachytil přihrávku a nahrává na Stránského, který natahuje a míček letí mimo.
42:23 GÓL FBC Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #61 Jan Šoltys (4:4)
42:22 Nahrávka před branku, kde se prosazuje Wiener a srovnává skóre.
41:40 Kreysa ve výběhu střílí, ale netrefuje se.
40:42 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #73 Vojtěch Wiener (4:3)
40:41 Wiener nahrává na volného Smutného, který se trefuje do odkryté branky.
40:00 Střely po 2. třetině: domácí - 9, hosté - 8.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:34 GÓL Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #79 Martin Pánek (4:2)
39:33 Domácí dlouho nečekali s odpovědí. Pánek posílá míček na vytaženého Kolíska, který se z první trefuje.
38:40 GÓL FBC Liberec! 3:2
38:39 Hosté dokázali využít nedůrazu před brankou a před koncem třetiny snižují náskok.
38:20 Standardka Liberce - Valeš střílí přes blok, gól to však není.
38:01 Havlas a jeho tyčka.
36:41 GÓL Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #21 Adam Kučera (3:1)
36:40 Nahrávka na Kolíska, který je v předbrankovém prostoru neomylný.
35:50 Mück si připisuje další důležitý zákrok.
35:30 Němeček a jeho bomba k tyči - skóre se ani tentokrát nemění.
34:44 Ferdan získává míček a jde do střely - Kříž chytá.
34:37 Krosovka na Meliše, který těsně míjí.
33:54 Situace se nyní otočila a máme tu přesilovku pro domácí.
33:36 Vyloučen hráč #9 Radek Valeš družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
32:49 Liberec na míčku. První střela přesilovky od Smutného, kterou Kříž se štěstím chytá.
31:50 Liberec v přesilové hře ihned zamyká Tatran na polovině.
31:45 Vyloučen hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
30:43 Stránský a jeho bomba od mantinelu. Kříž chytá.
28:55 Sládeček běží po mantinelu, střílí  - Mück vyráží - Kreysa se ještě pokouší míček trefit mezi tři tyče, ale marně.
26:13 Tlapák nahrává před branku na Pánka, která chtěl lehce doťuknout míček za Mücka. Míček mu však nesedl a přelétá branku.
24:25 GÓL Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #18 Bohumil Piskáček, asistoval #71 Ondřej Němeček (2:1)
24:24 Němeček od mantinelu střílí, Mück nohou vyráží a z dorážky se prosazuje Piskáček.
24:00 Velká šance pro domácí. Benešova přihrávka na nabíhajícího Šimka, který míček těsně míjí.
22:50 Nahrávka na Kučeru před brankou - Mück opět zasahuje.
21:53 Krosovka na Kološe, kterému míček vůbec nesedl, a tak míček končí daleko za mantinely.
20:10 Tatran získává míček a hned od začátku se tlačí do branky.
20:00 Střely po 1. třetině: domácí - 14, hosté - 7.
20:00 Střely v 1. části: 13:7
19:20 Tatranští hráči si mezi sebou točí míček a nedavají hostům mnoho prostoru.
17:14 Kolísko v další obrovské šanci - Mück vyráží.
16:17 Sládeček od půlky pálí. Střela končí v bloku, domácí se stále zkouší prosadit - Mück chytá.
14:28 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #27 Filip Smutný (1:1)
14:27 Smutný a jeho krosovka na Wienera, který se z první trefuje do odkryté branky.
12:40 Němeček ze středu nahrává na nabíhajícího Sládečka, krásná akce. Mück chytá.
12:03 Piskáček pálí od mantinelu a značkuje tyčku.
11:17 Bitman ve výběhu střílí - bohužel míjí.
10:24 Obrovská šance hostů - Kříž se naštěstí stihá přesunout.
09:23 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Filip Eliáš, asistoval #37 Matěj Havlas (1:0)
09:22 Rychlá akce v předbrankovém prostoru a Eliáš otvírá dnešní skóre.
09:20 Další skluz - tentokrát v podání Piskáčka.
07:29 Kreysa pálí, míček se odráží od Klucha a jen těsně míjí branku.
05:50 Kolísko jede stále na letních pneumatikách, a proto jde na půlce do smyku.
05:19 Šance pro Liberec - Křížák zasahuje a skóre zůstává stejné.
04:00 Šimek v další šanci - vnější šíťka se opět zavlnila.
03:25 Příhravka na Piskáčka, která natahuje a střílí. Míček se odráží od síťky a hra pokračuje.
00:40 Tatran na míčku, který putuje mezi obránci. Drobné zaváhání a Valeš pálí ze středu.
00:01 Úvodní buly pro domácí.