0:7
    Petr MAJER
    (Vávra)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:7
branky: 17. Michal Podhráský, 23. Michal Strnad, 25. Marek Vávra, 29. Daniel Eremiáš, 33. Michal Strnad, 37. Michal Strnad, 55. Petr Majer; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 86; zásahy brankářů: Petr Musil 26 - Karel Hodík 22; po třetinách: 0:1, 0:5, 0:1
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:50 Posledních 10 vteřin do konce, Komárek na balonku se nikam nežene, čeká, až zazní siréna a ukončí tento zápas.
59:49 Tak bohužel se dnes nepodařilo Vinohradům vstřelit ani jeden gol a prohrávají 0:7.
58:12 Hezký pokus bekhendem od Stuchlíka, Hodík tuto střelu viděl a chytá.
58:12 Utkání sleduje 86 diváků, děkujeme.
54:32 Hezkou kličkou do bekhendu překonává Majer domácí golmana a navyšuje skore na 7:0 pro Chodov.
54:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #21 Marek Vávra (0:7)
52:06 Ani další početní výhodu domácí nevyužívají a na první gol si fanoušci SKV musejí počkat.
50:10 Vyloučen hráč #11 Šimon Doubek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
50:05 Odložené vyloučení pro Chodov, SKV to ve výhodě zkoušejí v šesti, bohužel gol tato výhoda nepřinesla.
48:00 Hosté hrají opět v plném počtu, toto je nevyužitá přesilovka domácích.
47:10 Krásná akce, Klápa trefuje pouze boční sítku.
45:22 První přesilová hra domácích, možnost pro vstřelení prního golu.
45:21 Vyloučen hráč #14 Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
41:05 Na zemi se ocitá kapitán domácích Hartnam, hra je nachvíli přerušena.
40:02 Hned po buly se do střely žene Kopecký, trefuje pouze blok před sebou.
40:00 Střely ve 2. části: 6:13
39:21 Opět Stuchlík v šaci před bránou a zakončuje vysoko nad bránu.
36:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #99 Michal Strnad z trestného střílení (0:6)
32:55 V druhé třetině se Chodov rozjel a přidává další gol.
32:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #99 Michal Strnad, asistoval #4 Daniel Maxa (0:5)
32:10 Na druhé straně SKV, ztracejí hodně balonu u brány soupeře a většina střel míří mimo bránu.
29:05 Chodov daleko přesnější v zakončení.
28:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #84 Petr Majer (0:4)
28:47 První využitá přesilová hra pro Chodov, který proměnuuje poslední 3 vteřiny před koncem trestu.
26:50 Vyloučen hráč #47 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
24:02 Další hezká kombinace Chodova, která přinesla i další gol, Chodov odskakuje o další branku.
24:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #84 Petr Majer (0:3)
23:12 Další skvělý zákrok Musila, který dnes drží domací Vinohrady, co se dá.
22:54 Hezká střela Strnada, která už končí za zády domácího golmana.
22:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #99 Michal Strnad, asistoval #9 Mikuláš Komárek (0:2)
21:05 Stuchlík na středu hřiště v dobré pozici, ale střela mu sjela.
20:30 Začala druhá třetina a Chodov hned z úvodu se tlačí do brány.
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:59 Střely po první třetině SKV: 7,Chodov: 11
19:56 Vinohrady do šatny odcházejí s rozdílem jednoho golu ve prospěch Chodova.
16:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Michal Podhráský z trestného střílení (0:1)
16:17 Je tu první vyloučení a nájezd pro Chodov, který s klidnou hlavou proměnuje Podhráský.
16:15 Nepřehledná situace před Musilovo bránou.
15:02 Hra je narohu dolu, po 15 minutách je hra stále bez golu.
14:50 Oba týmy předvádí zodpovědnou hru do obrany a většina střel míří do bloku.
11:20 Vinohrady přes minutu na míčku, připravují si rozehrávku, nepřesně, balonek končí za mantinelem a na míčku je ted Chodov.
05:30 Pěkná Stuchlíkova střela, bohužel mimo.
03:01 Klápa v hezké pozici, ale střílí mimo bránu.
02:22 Vošta sám na golmana, zakončuje pouze do břicha Musila.
00:01 Vhazování vyhrává Chodov a hned v úvodu prověřují golmana domácích.