8:2
    David MEDEK
    (Hrabal)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE 9:2
branky: 3. Marek Bräuer, 10. Matyáš Šindler, 13. Marek Matejčík, 25. Rostislav Gattnar, 28. Jakub Hubálek, 42. Rostislav Gattnar, 51. Adam Delong, 58. Rostislav Gattnar, 59. Adam Delong - 3. Filip Hrabal, 59. David Medek; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Denis Jasiok 17 - Miroslav Steiger 19; po třetinách: 3:1, 2:0, 4:1
60:00 Vyjádření nejlepších hráčů a trenérů: VIDEO /
60:00 Střely ve 3. třetině 12:6, celkem 28:19
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 24 Denis Jasiok, Otrokovice - 97 Jakub Grich
60:00 Střely ve 3. části: 14:5
58:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 9:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #65 Adam Zubek (9:2)
58:34 Ještě jeden zásah na každé straně
58:16 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 8:2
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #13 David Medek, asistoval #23 Filip Hrabal (8:2)
57:35 Na zlomené hokejky je to srovnáno, teď ji u buly rozflákal Broja
57:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #25 Matyáš Šindler (8:1)
57:31 A je využita, zblízka završuje hattrick R. Gattnar
57:00 Výhoda pro domácí
56:23 Nehilova zblokovaná střela nestřelase odráží od břevna ven
55:36 A domácí jsou opět v náporu
54:47 Gašparík se teď přes kolegu ze slovenské repre nedostal
53:56 Domácí jsou většinu oslabení na míčku
52:17 Vyloučen hráč #92 Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
51:25 Další střela R. Gattnara mířila do vinklu ale Steigerova pravačka byla na tomtéž místě
50:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #88 Jiří Besta (7:1)
50:23 Tak dlouhe se chodí se džbánem pro vodu.. až je jí dost.. Deli se tak dlouho pokoušel protrhnout střeleckou smůlu, až mu to po Bestově příhře vyšlo
46:11 Nehila vystřelil přes obránce ale Jasiok si situaci pohlídal
43:49 Matejčík před brankou nedosáhl na Šindlerovu přihrávku, poté zastavuje únik Hrabala
41:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #86 Marek Matejčík (6:1)
41:16 Otrokovice v pěti ale v ten moment proměňuje R. Gattnar krosovku Matejčíka
40:36 Steiger zachraňuje vleže na brankové čáře
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:12 Vyloučen hráč #76 Vít Máček družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
38:09 Gašparíkovi střela sjela a patřičně to okomentoval
37:29 Domácí čtyřka teď hraje bago s otrokovickou pěticí
36:25 Obě třiadvacítky se potkaly za vítkovickou kasou a lítají manťáky
35:45 Vyloučen hráč #12 Martin Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
35:15 Nehila z křídla prověřil Jasioka
34:00 Bestičovi málem vyšlo sólo přes tři hráče
31:28 Sovjákovi dneska ty otočky jdou, takže tak každé druhé střídání nějakou přidá
30:12 Teď je tempo zápasu lehce uspávací
27:55 Máček při buly neuspěl a navíc přišel o florbalku
27:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #13 Rostislav Gattnar (5:1)
27:53 K Hubymu se na středu dostal odražený míček a vítkovický hráč měl plno času a prostoru uklidit ho k tyči
27:36 Vyloučen hráč #97 Jakub Grich družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
25:54 Návštěva dnes není žádná sláva, všichni asi doma zdobí kapry nebo pečou vánoční stromky
24:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #17 Jan Šebesta (4:1)
24:24 R. Gattnar tečoval Šebovo nahození přesně do protipohybu gólmana
23:56 Sovják dvěma otočkami pobavil otrokovickou střídačku
22:46 Bräuer po standardce nastřeluje tyč
21:10 Domácí zase začínají náporem
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:59 Standardka domácích v poslední vteřině a další zákrok Steigera
19:25 Teď to vypadalo, jako by Šindy s Hubym soutěžili o to, kdo obejde víc hráčů
18:22 Opět souboj Grich-Jasiok
17:38 Nehy zachraňoval situaci na hraně vysoké hokejky ale podobných puštěných situací už tu bylo dneska víc
15:52 Teď pár útoků nahoru-dolů
14:25 Siďák na M. Gattnara ale ten jen vyprášil betony Steigera
12:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #24 Denis Jasiok (3:1)
12:39 Tohle ušlo, dlouhý výhoz Jasioka za obranu posílá Matejčík ze vzduchu od břevna do kasy
11:02 Vyloučen hráč #92 Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
10:40 Hrabal z otočky do pravé tyčky
09:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #55 Jakub Hubálek (2:1)
09:46 Šindy po příhře Hubyho využívá nápor doomácích
09:07 Znovu sám Grich před Jasiokem, vítkovický gólman jeho frístajl vychytal
07:35 Grich se nejprve prosadil v situaci 1 na 1, ve druhé podobné situaci proti Jasiokovi mu to už nevyšlo
06:20 Jednička domácích teď zamkla hosty na jejich polovině ale ani Deli Steigera nepřekonal
04:12 R. Gattnar ani ve spolupráci s Matejčíkem míček do branky nedostal
02:50 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #97 Jakub Grich (1:1)
02:50 Na Bräuerovu vedoucí branku odpovídá z brejku Hrabal
02:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #18 Ondřej Sidunov (1:0)
01:18 Na druhé straně zaměstnal Jasioka Hrabal
00:23 V první šanci domácí Zubek ale jen pozdravil Steigera
00:01 Úvodní buly vyhrál domácí Bestič