6:2
    Adam ŠMÍD
    (Kučera)

SOKOLI Pardubice - ACEMA Sparta Praha 6:2
branky: 21. Lukáš Kučera, 23. Lukáš Kučera, 24. Vojtěch Rusin, 57. Adam Šmíd, 58. Ivo Teichman, 60. Adam Šmíd - 38. Mikuláš Krbec, 45. Matěj Čermák; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Martin Haleš 25 - Martin Beneš 12; po třetinách: 0:0, 3:1, 3:1
60:00 Na závěr přeju krásný zbytek pátečního večera a u dalšího florbalového zápasu nashledanou
60:00 Střely celkem: domácí - 16 a hosté 27
60:00 Střely po 3. třetině: domácí - 5 a hosté - 9
60:00 Střely ve 3. části: 5:9
59:59 Konec! Pardubice poráží Spartu 6:2
59:35 Pardubice odskakují na rozdíl 4 branek a to už bude pro Spartu hodně
59:19 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #18 Lukáš Kučera (6:2)
58:22 Sparta v 6 tlačí Pardubice
57:27 Velc předložil Teichmanovi do prázdné branky
57:26 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #45 Matyáš Velc (5:2)
56:41 Sparta to zkouší v 6
56:23 Pardubice odskakují na rozdíl 2 branek, když Sparta špatně vystřídala a Šmíd prostřelil Beneše mezi nohami
56:22 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #11 Přemek Pakosta (4:2)
55:25 Pruner měl velkou možnost v závěru oslabení
55:05 Sparta blokuje každý střelecký pokus Pardubic
53:30 Pakosta vybojoval přesilovku také pro Pardubice
53:28 Vyloučen hráč #27 Michal Pažák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře
46:26 Kaluža s Krbcem si jdou odpočinout, proto uvidíme hru ve 4
46:25 Vyloučen hráč #89 Mikuláš Krbec družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
46:25 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Kaluža družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
46:21 Kaluža zblokoval Krbcův pokus
45:10 Šance pro domácí nevyužita
44:40 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák bez asistence (3:2)
44:40 Čermák v pressu vybojoval míček a snižuje na rozdíl jednoho gólu
43:50 Domácí v plném počtu a další nevyužitá přesilovka Sparty
42:00 Fantastický zákrok Haleše !!!
41:42 Další přesilovka pro Spartu, zatím ani jednu nevyužili, tak uvidíme, jak bude vypadat tato
41:41 Vyloučen hráč #21 Ivo Teichman družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
40:55 Pardubice v plném počtu
40:01 Úvodní buly pro hosty
40:00 Střely ve 2. třetině: domácí - 5 a hosté - 9
40:00 Střely ve 2. části: 5:10
39:59 Je tu konec a stav je 3:1 po 2. třetině
38:59 Krbec se uvolnil od mantinelu, ale jeho střela mimo
38:50 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Klein družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
38:11 Odložené vyloučení Pardubic
37:38 Krbec se uvolnil od mantinelu a zamířil na vzdálenější tyč
37:37 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (3:1)
35:43 Nádherná beckhendová přihrávka Petrželi na Nezvala, ale Beneš chytá
33:57 Teď se hraje nahoru a dolů, nejdříve měl šanci Šmíd, kterého vychytal Beneš. Následně na druhé straně se stačil vrátit Pakosta, tudíž ze situace 2 na 1 nic nebylo
32:47 Výborný press Sparty, ale Pražákův pokus zblokován
32:19 Koširova střela zblokována
30:32 Sparta se stále snaží hrát crossy pře šířku hřiště, ale domácí jsou na to dobře připraveni a sbírají jeden za druhým
29:27 Pražák hledal Kuchynku, ale marně
28:35 Garčar napravil svoji chybu a díky tomu se Pardubice nedostali do situace 2 na 0
27:26 Je vidět, že Pardubice si věří na míčku
26:04 Domácí v plném počtu a Spartě se přesilovka hrubě nepovedla, 2x vystřelil Křenek, ale přimo do hrudi Haleše
24:05 Sparta má možnost snížit náskok Pardubic, protože pro ně to zatím těžký začátek 2. třetiny
24:04 Vyloučen hráč #22 Jan Nezval družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
23:13 Další branka Pardubic, po tlaku se prosadil Rusin
23:12 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #77 Vojtěch Rusin, asistoval #21 Ivo Teichman (3:0)
22:21 Naprosto stejná situace, jak u prvního gólu, ale nyní si připsal asistenci Haleš po skvělém výhozu
22:20 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #1 Martin Haleš (2:0)
21:11 Černého pokus mimo, následně mířil znovu mimo
20:14 Kučera běžel sám po levé straně, první střelu Beneš chytil, dorážku však už ne
20:13 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #11 Přemek Pakosta (1:0)
20:01 Buly pro domácí
20:00 Střely: Domácí - 6 a Hosté - 8
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:50 Pardubice dohrávají na míčku
18:48 Zajímavá standartní situace Sparty skončila v bloku
17:20 Šmíd úpně zazdil situaci 2 na 1, jeho následný pokus skončil 2 metry mimo branku
16:46 Černý střílí mimo a vzápětí Kaluža nad
15:52 Garčar tvrdě, ale čistě odstrčil Rusina
14:40 1. lajna Pardubic celé střídání držela míček, ale v závěru Petr chyboval a Sparta měla velkou šanci. Haleš podržel.
13:16 Nejdříve se ocitl ve výborné situaci Petržela, poté i Křinka, stav se nemění
12:50 První zlomená florbalka na straně Pardubic
11:53 V dnešním utkání zatím převládá fair-play, a tím pádem se hráč Sparty přiznal k tečovanému míčku, proto rozehrávají domácí
11:02 Černého střela nad Benešovu branku
10:25 Teichman dal branku, ale všichni hned věděli i sám Teichman, že byl míček do branky kopnut, tudíž se nikdo neradoval a skóre je stále 0:0
08:00 V podání obou týmu to je zatím opatrný začátel
06:23 Kolstrunk mohl uklízet do za Haleše, ale přihrávku minul
05:55 Zblokovaná střela Kučery, následně měl obrovskou šanci dát první branku zápasu, když dostal od Šmída nádhernou přihrávku, Beneš však předvedl výtečný zákrok
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Krásný páteční večer z Pardubic. Zde na Dašické se odehraje 18. kolo Livesport superligy mezi domácím týmem SOKOLI Pardubice a hostujícím týmem ACEMA Sparta Praha