9:4
    Štěpán ŠVEJDA
    (Hartman)

SOKOLI Pardubice - TJ Sokol Královské Vinohrady 9:4
branky: 6. Adam Šmíd, 9. Matyáš Velc, 13. Ivo Teichman, 14. Lukáš Kučera, 18. Petr Černý, 27. Petr Černý, 27. Adam Šmíd, 45. Lukáš Kučera, 53. Ivo Teichman - 41. Viktor Kopecký, 50. Jan Fiala, 55. Vojtěch Klápa, 57. Štěpán Švejda; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 179; zásahy brankářů: Matěj Denemark 23 - Petr Musil 13; po třetinách: 5:0, 2:0, 2:4
60:00 Střely ve 3. části: 8:18
59:50 Desítka dnes nepadne
59:30 Domácí drží míček
58:00 Pakosta šel do kličky ale Musil se nenechal rozhodit
56:50 Hra je teď hodně otevřená a hosté toho využívají
56:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #24 Petr Hartman (9:4)
54:45 Denemarkovi vypadl balonek z držení a dále s tím nešlo dělat nic
54:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #37 Štěpán Švejda (9:3)
53:53 Stuchlík pálil mimo a nahlas projevil svou frustraci
52:15 Šmíd nahrával do malého brankoviště, kde se ke skákavému míčku dostal Teichman
52:12 GÓL SOKOLI Pardubice! 9:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #47 Adam Šmíd (9:2)
51:20 Šmíd nedovoleně zastaven u mantinelu
51:12 Vyloučen hráč #47 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení
49:20 Kopecký se dostal k odraženému balonku, přihrál do strany na Fialu a ten měl celou horní polovinu brány volnou
49:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Jan Fiala, asistoval #17 Viktor Kopecký (8:2)
48:46 Vyloučen hráč #22 Jan Nezval družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
47:40 2 velké šance Pardubic, první do tyče a druhá doMusila
46:50 Fiala trefil balonek ze vzduchu přímo do Denemarka
44:35 Kučera se rozběhl podél mantinelu a prostřelil Musila na bližší tyči
44:32 GÓL SOKOLI Pardubice! 8:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #11 Přemek Pakosta (8:1)
43:20 Poslední momenty byly nahoru-dolu, oba týmy se snaží po získání balonku rychle zakončit
42:20 Hosté ožili a tlačí se do útoku
41:40 SKV v dobré šanci, Stuchlík pálil těsně mimo
40:30 Kopecký podruhé a tentokrát nad rameno Denemarka
40:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (7:1)
40:15 Kopecký střílí, Prix blokuje
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
37:25 Kopecký nezkrotil skákavý míček a získal ho Denemark
36:30 Pergler šel do úniku ale pálil mimo
36:10 Velc trefuje tyč
35:50 Sokolům se nedaří zakončit
34:51 Vyloučen hráč #17 Viktor Kopecký družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
28:05 Hosté mají možnost další přesilové hry
28:01 Vyloučen hráč #55 Petr Křinka družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
26:53 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #11 Přemek Pakosta (7:0)
26:45 Kaluža viděl hokejku Černého a ten jen doklepl  míček za Musilova záda
26:31 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #93 Petr Černý, asistoval #6 Vojtěch Kaluža (6:0)
26:20 Pergel se dostal do dobré šance, Denemarka ale nepřekonal
23:26 Útočný faul Pardubic a SKV rozehrávají
21:00 Denemark likviduje střelu hostí
20:00 Střely v 1. části: 7:2
19:59 Během přestávky se na hřiští představi mladí Sokolové
19:54 Střela hostí šla mimo a je tu přestávka.
13:31 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #47 Adam Šmíd (4:0)
12:30 Teichman dostal dostal příliš prostoru před bránou hostí a pálil nad ramena Musila
12:09 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #45 Matyáš Velc (3:0)
11:00 Střela FIaly zblokována obranou Pardubic
10:40 Musil teď fantasticky vychytal Pakostu
09:09 Po chybné rozehrávce hostí překonává Velc ležícího Musila
08:48 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #45 Matyáš Velc, asistoval #48 Lukáš Prix (2:0)
08:16 Kučera vypíchl balonek, prohnal se hřištěm a pálil nebezpečně blízko brány hostí
07:20 Domácí ubránili oslabení
06:00 Domácí získali balonek a Šmíd vymetl šibenici bývalého spoluhráče
05:59 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
05:25 Vyloučen hráč #10 Patrik Petr družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
03:52 Odložené vyloučení pro SKV
03:05 SKV rozehrávaly za bránou Pardubic a střelu Kopeckého zblokovala obrana domácích
02:00 Denemark likviduje další střelu hostí
00:42 První střelu vyslal hostující Stuchlík, ale pálil nad
00:05 Úvodní buly vyhráli domácí
00:01 Pětice obou mužstev jsou na hřišti a můžeme začít.
00:00 Dnes bude k vidění souboj týmů z konce tabulky a očekáváme nabité utkání. Domácí Sokoli budou chtít navázat na páteční vítězství se Spartou.