• 60 59:09
    7:3
    ()

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE 7:3
branky: 13. Milan Tichý, 20. Antonín Stárek, 24. Milan Tichý, 40. Štěpán Slaný, 41. Daniel Štěrba, 56. Radek Krajcigr, 60. Daniel Štěrba - 3. Jakub Grich, 16. Vlastimil Červenka, 35. Jakub Grich; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 4 + Štěpán Slaný OS:3; využití: 2:0; diváků: 117; zásahy brankářů: Jan Dvořák 21 - Adam Kohút 20; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:0
65:00 Komentáře nejlepších hráčů: Daniel Štěrba (FBC 4CLEAN Česká Lípa): https://youtu.be/_mN4hWLA-Bc Adam Kohút (Navláčil PANTHERS OTROKOVICE): https://youtu.be/_QOpf3wzt3g
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:48 Stárek střílí mimo branku.
59:25 Hrabal střílí mimo branku.
59:10 Buly vyhrávají domácí.
59:09 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 7:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba bez asistence (7:3)
58:27 Po přihrávce Tichého promáchl Jirsa.
57:45 Vykopal přestřeluje branku.
57:19 Kopič přez celé hřiště trefuje tyčku.
56:02 Štěrba vybojoval míček, ale v rohu o něj přichází.
55:30 Hosté hrají v šesti.
55:13 Buly vyhrávají domácí.
55:12 Timeout Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
55:12 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr z trestného střílení (6:3)
53:30 Slaný ztratil míček v rohu hřiště a vznikla z toho branková šance pro hosty.
52:32 Krajcigr ve velké šanci.
51:19 Kopič na poslední chvílí zachránil jasný gól do branky domácích.
50:05 Krajcigr před brankou, ale netrefuje ji.
49:17 Hosté rozehrávají na útočné polovině, ale domácí hráči je ihned vytlačují na druhou polovinu hřiště.
48:56 Nádherný zákrok Dvořáka.
48:28 Po faulu Tichého hosté rozehrávají na útočné polovině.
47:48 Otrokovice kombinují v útoku, ae bez střely.
46:56 Lípa rozehrává na útočné polovině.
45:53 Stárek se rozebíhá do útoku, ale míček mu odskakuje mimo hřiště.
44:10 I přes velký tlak v závěru přesilovky se domácím podařilo ubránit početní nevýhodu.
43:38 Ležatka měl před bránou spoustu prostoru, jeho střela ale letěla vysoko.
43:07 Před Dvořákem osamocený Červenka, domácí gólman ho vychytal.
42:37 Dobrý blok proti pokusu Vykopala předvedl Jirsa.
42:14 Mlejnek se provinil hrou na zemi, hosté mají přesilovou hru.
42:10 Vyloučen hráč #12 Lukáš Mlejnek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi
41:58 Nehilův pokus končí jen v bloku Kadlece.
41:04 Kopič se provinil faulem a volný úder tak rozehrají hosté.
40:30 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #77 Radek Krajcigr (5:3)
40:30 Po úvodním buly se k balonku dostal Radek Krajcigr, který perfektní přihrávkou našel volného Daniela Štěrbu a ten se nemýlil!
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:22 Slaný posílá domácí do vedení, buly vyhrávají domácí.
39:21 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #4 Milan Tichý (4:3)
38:31 Štěrba střílí do bloku.
37:26 Vyloučen hráč #10 Samuel Kelemen družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání
37:13 Lípa rozehrává za polovinou hřiště, v obraně si přihrává Novák s Tichým.
36:34 Hosté rozehrávají v útočném rohu a následně faulují.
35:37 Otrokovice rozehrávají za malým brankovištěm.
34:43 Buly vyhrávají domácí.
34:42 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 3:3
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Jakub Grich, asistoval #24 Peter Nehila (3:3)
34:23 Tichý se žene do útoku, ale za polovinou ztrácí.
33:50 Na míčku Novák, přihrává Tichému.
32:23 V šanci Tichý.
31:52 Krásná akce Krajcigra a Tichého.
31:19 Novák na míčku, přihrává Eklovi, který posílá míček Kadlecovi.
30:04 Z rozehrávky hostí končí míček za mantinelem.
28:51 Útok hostí zneškodnil Tichý.
27:19 Tichý vyběhl z trestné lavice a hnal se do zakončení, ale vystřelil mimo branku.
25:53 Orokovice si přihrávají kolem dokola českolipské obrany.
25:14 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
24:27 Hosté rozehrávají na své polovině.
23:37 Buly po gólu Tichého vyhrávají domácí.
23:36 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #7 Tomáš Novák (3:2)
23:00 Lípa hraje přesilovou hru a má šanci se dostat do vedení.
22:57 Vyloučen hráč #15 Martin Ležatka družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky
22:25 Lípa rozehrává na útočné polovině. A hned tlačí na branku soupeře.
21:56 Lípa rozehrává v obranném rohu.
20:52 Karel získává míček, střílí, ale branku netrefuje.
20:01 Buly vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:42 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #20 Antonín Stárek, asistoval #7 Tomáš Novák (2:2)
19:08 Novák poslal za mantinel jedno hráče z hostí, hosté rozehrávají na polovině hřiště.
18:02 Hra se odehrává na polovině hostí.
16:52 Na míčku jsoou hosté, přihrávají do útoku, ale Kadlec jejich akci překazuje.
15:17 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Vlastimil Červenka, asistoval #97 Jakub Grich (1:2)
15:17 Otrokovický hráš sám před brankou.
13:51 Lípa na míčku, Tichý se rozbíhá do útoku, jejich akce končí střelou mimo hřiště.
12:43 Buly vyhrávají hosté a domácí je hned aktivně napadají.
12:42 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #66 Daniel Štěrba (1:1)
12:27 Znovu výborný zákrok Dvořáka a hned protiútok domácích.
11:31 Lípa hraje v plném počtu a hned seženou do útoku.
10:53 Krásný zákrok Dvořáka.
09:32 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa - osobní trest
09:32 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování
09:28 Vyloučen hráč #66 Daniel Štěrba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
08:45 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
08:04 Lípa v šesti, s šancí vyrovnat brankový stav.
07:51 Trestné střílení družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE neproměnil #6 Vlastimil Červenka.
07:51 Novák zahrál v malém brankovišti a je nařízen nájezd.
06:56 Lípa na míčku, běží do útoku, ale na polovině hřiště ztrácí.
05:58 Lípa rozehrává na polovině hřiště a hned vyvíjí tlak na branku soupeře.
05:23 Tvrdý souboj v rohu hřiště vyhrává Slaný. Lípa na míčku, ale přichází ztráta a následně faul.
04:57 Krajcigr teď obsttřeluje branku hostí.
04:23 Brodský vybojoval míček za brankou domácích, následně o něj přišel a fauloval jednoho z útočníků hostí.
03:57 Po faulu Kopiče hosté rozehrávají kousek od poloviny.
03:12 Domácí na míčku, Slaný přihrává Kadlecovi, ketrý se rozbíhá do útoku.
02:35 Vykopal netrefuje prázdnou branku.
02:25 Po prvním gólu hostí buly vyhrávají domácí.
02:24 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
01:54 Míček mají stále na svých čepelích hosté, ale do útoku se dostat zatím nedokázali.
00:34 Na míčku jsou hosté, přihrávajjí si v obranně. Začínají se posouvat do útoku.
00:01 První buly dnešního utkání vyhrávají hosté.
00:00 Dobré odpoledne vážení diváci, vítám Vás u texového online přenosu Livesport Superligy, kde se za dvacet minut odehraje utkání 20.kola.Mezi týmy FBC 4CLEAN Česká Lípa a Navláčil PANTHERS OTROKOVICE.