• 60 59:23
    5:9
    (Tokoš)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Předvýběr.CZ Florbal MB 5:9
branky: 26. Štěpán Slaný, 26. Marek Dzierža, 44. Milan Tichý, 55. Ondřej Kopič, 58. Ondřej Kopič - 7. Jiří Curney, 25. Jakub Bína, 28. Matěj Pěnička, 30. Daniel Šebek, 35. Milan Tomašík, 43. Jiří Curney, 47. Tadeáš Chroust, 57. Martin Tokoš, 60. Milan Tomašík; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 4:5; využití: 0:2; diváků: 123; zásahy brankářů: Jan Dvořák 28 - Lukáš Bauer 9; po třetinách: 0:1, 2:4, 3:4
65:00 Komentář hostů Stožický Jiří (Trenér): Vyjádření trenéra hostí naleznete ZDE.
65:00 Komentář domácích Derka David (Trenér): Vyjádření trenéra domácích naleznete ZDE.
65:00 Komentáře nejlepších hráčů naleznete na následujících odkazech: Jan Dvořák (domácí) Milan Tomašík (hosté)
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:56 Do šance se ještě dostal Jirsa.
59:42 Kadlec na míčku nahrává Jirsovi a ten je faulován.
59:24 Po akci Tokoše a Tomašíka buly vyhrávají domácí.
59:23 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:9
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #20 Martin Tokoš (5:9)
58:53 Dvořák vyhazuje na Ekla, ten míček vrací do obrany.
58:18 Hosté na míčku, Šebek míří směr branka, ale zastavuje ho Slaný.
57:34 Utkání se hraje v obrovském tempu a hra se přesouvá neskutečnou rychlostí ze strany na stranu.
57:11 Po nádherném gólu Kopiče buly vyhrávají domácí.
57:10 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:8
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #77 Radek Krajcigr (5:8)
57:01 Na míčku momentálně českolipští a dávají góóól.
56:49 Po akci Tokoše a Tomašíka buly vyhrávají hosté.
56:48 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #7 Milan Tomašík (4:8)
56:08 Hra se odehrává na polovině domácích, na balónku jsou hosté a skvěle kombinují, ke střele se, ale ovšem nedostávají.
55:43 Brodský střílí z poloviny hřiště a trefuje tyčku.
54:20 Bolka rozehrává na útočné polovině, ale o míček je připravuje Staněk. Další výborný blok Kadlece.
54:14 Fantastická akce Kopiče a Ekla, buly vyhrávají hosté.
54:13 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:7
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #88 Jaromír Ekl (4:7)
53:38 Lípa v útoku, ale po střele o míček hned přichází.
52:31 Hosté kombinují v útoku, ale né a né se dostat do zakončení.
51:59 Bolka rozehrává v útočném rohu, následně přichází faul a rozehra se opakuje.
50:48 Jirsa přichází o míček, ale hned po chvíli ho vybojoval Štěrba, který míček posílá do obrany Tichému. Další neskutečný zákrok si přivlastňuje Dvořák.
50:32 Fořt chce vystřelit, ale trefuje Mlejnka.
49:47 Boleslav na míčku, rozbíhají útok, ale ten jim pozastavuje Jirsa.
49:13 Kopič kombinuje s Brodským, do jejich akce se zapojuje i Krajcigr.
48:32 Tichý s Kopičem rozehrávají standartní situaci na hraně velkého brankoviště.
47:53 Boleslav rozehrává v obranném rohu a ihned startuje do útoku.
47:06 Tichý přihrává Krajcigrovi a ten akci pokazil, přihrál jednomu z hráčů hostí.
46:57 Po gólu Chrousta buly vyhrávají domácí.
46:56 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #39 Jan Zoufalý (3:7)
46:16 Slaný si pár vteřin dribloval na polovině hřiště a pak vystřelil.
45:21 Souboj za brankou hostí vahrává Krajcigr a Lípa hned začíná kombinovat.
44:59 Hosté rozehrávají v útočném rohu a míček hned získávají domácí.
44:15 Lípa hraje další přesilovou hru a má šanci snížit vedení Boleslavi.
44:14 Vyloučen hráč #24 Marek Korych družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
44:07 Punčochář probíhá celé hřiště a zakončuje.
43:53 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý z trestného střílení (3:6)
43:53 Góóóól, Tichý skvěle vymíchal Bauera a snižuje vedení hostí.
43:28 Na míčku hosté a kombinují v útoku, ale zatím bez zakončení.
42:34 ve velké šanci Štěrba, ale bohužel gól nedává.
42:10 Buly vyhrávají domácí a hned se přesouvají do útoku.
42:09 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney z trestného střílení (2:6)
41:48 Slaný přihrává Eklovi, ten střílí, ale Bauer chytá.
41:23 Tokoš beží do útoku a končí za brankou Dvořáka.
40:47 Standartní situaci rozehrávají Tichý a Slaný, následně hned začínají točit obranu hostí.
40:44 Vyloučen hráč #3 Daniel Šebek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za špatné střídání
40:25 Výborná střela Kopiče od mantinelu.
40:01 První buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 3:12
39:29 Šebek střílí a výborný blok Slaného.
39:05 Hosté rozehrávají v obranném rohu a hned postupují směrem k brance českolipských.
38:06 Znovu výborný zákrok Dvořáka, má opravdu výbornou formu.
37:36 Slaný střílí z poloviny hřiště, ale bohužel netrefuje ani branku.
37:14 Tokoš přihrává před branku Dvořáka, kde byl pouze hráč Lípy Mlejnek.
36:13 Slaný s Kadlecem rozehrávají na hraně velkého brankoviště a hned se zkouší dostat do útoku.
35:46 Lípa rozehrává u své střídačky a hned se posouvají do útoku, kde míček ztrácí.
35:03 Na míčku je Slaný a přihrává Karlovi, který mu míček vrací.
34:51 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík bez asistence (2:5)
34:36 Kopič výborně získává míček.
34:09 Další výborný zákrok Dvořáka.
33:37 Na míčku jsou českolipští a dostávají se i do gólové šance.
33:07 Vyloučen hráč #9 Marek Dzierža družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
32:53 Dvořák si připisuje další skvělý zákrok a na trestnou lavici si chystá Dzierža.
32:19 Staněk a Slaný zneškodnili útok hostů a hned se přesouvají do útoku.
31:22 Krajcigr bohužel trestné střílení neproměnil a je buly v rohu hřiště, kterou vyhrávají domácí.
31:21 Trestné střílení družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa neproměnil #77 Radek Krajcigr.
31:08 Tichý probíhá celé hřiště a dostává se do šance.
30:33 Šebek střílí a zase trefuje prvního hráče před ním, tentokrát to byl Kopič.
29:52 Dvořák si na svoje konto připisuje další ohromný zákrok.
29:43 Po gólu Šebka vyhrávají buly domácí.
29:42 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #12 Patrik Suchánek (2:4)
29:16 Boleslav  kombinuje v obraně a zkouší se dostat do útočné pozice.
28:33 Kopič výborně zachránil akci hostí.
28:07 Lípa rozehrává v útočném rohu a je tam hned po rozehře faulován Kopič.
27:35 Po gólu Pěničky vyhrávají buly domácí.
27:34 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #12 Patrik Suchánek (2:3)
27:19 Boleslav hraje přesilovou hru, Šebek střílí, ale trefuje prvního hráče co stojí před ním.
27:14 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:52 Další výborný zákrok Dvořáka, dnes je opravdu ve skvělé formě.
26:34 Na míčku je Boleslava přesouvají se do útoku.
25:41 Po srovnávacím gólu Dzierži vyhrávají buly hosté.
25:40 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #70 Lukáš Staněk (2:2)
25:16 Po snižovacím gólu Slaného buly vyhrávají hosté.
25:15 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #4 Milan Tichý (1:2)
24:46 Lípa hraje další přesilovou hru a má šanci snížit vedení hostí.
24:36 Vyloučen hráč #3 Daniel Šebek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hra rukou
24:32 Po gólu Bíny vyhrávají buly domácí.
24:31 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #40 Jiří Curney (0:2)
24:02 Kopič odehrál výborný souboj u mantinelu a žene se s míčkem do útoku.
23:27 Brodský běží do útoku a shazuje ja Jirsu.
22:16 Na míčku opět hosté a snaží se dostat do útoku, ale hráči České Lípy jim to nedovolují.
21:37 Boleslav v útoku, ale vytlačuje je Dzierža.
21:12 Buly na polovině hřiště vyhrávají hosté.
20:25 Tichý to pálí, ale Bauer jeho střelu zneškodňuje.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 3:15
19:41 Na míčku Tichý se Slaným přihrávají si v útoku, ale ke střele se zatím nedostaly.
19:15 Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
19:15 Lípa má 45 vteřin v této třetině srovnat brankový stav, začínají rozehrou v útočném rohu.
19:10 Lípa v šesti. A na trestnou lavice se chystá Tokoš.
18:09 Boleslav v útoku, ale nedaří se jim přiblížit k brance a ani ke střele.
17:34 Kadlec skvěle probíhá celé hřiště a zakončuje, bohužel gól nedává.
17:11 Lípa ubránila obě dvě oslabení a Dvořák je velice podržel.
16:19 Hra se přesouvá ze strany na stranu a nabírá velice vysoké tempo.
15:48 Šebek střílí,ale úplně mimo branku domácích.
15:12 Bolesvlav hraje přesilovku 5 na 3. A má velikou šanci navýšit své vedení.
15:11 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
14:39 Boleslav si přihrává kolem českolipských hráčů, střílí a znovu trefují tyčku.
13:54 Hosté rozehrávají před brankou Dvořáka, ale vystřelit nedokázali.
13:53 Vyloučen hráč #88 Jaromír Ekl družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
13:06 Lípa si přihrává kolem dokola obrany Mladé Boleslavi.
12:38 Lípa hraje první přesilovku dnešního utkání a má šanci vyrovnat brankový stav.
12:27 Vyloučen hráč #82 Adam Hemerka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:09 Chybu Slaného skvěle zachránil Dvořák.
11:34 Boleslav na míčku, kombinují na polovině hřiště, ale zatím je českolipští hráči blíže k brance nepouští.
10:46 Štěrba foulován, Lípa rozehrává na polovině hřiště a hned zkouší zakončit.
10:09 Tomašík střílí a trefuje tyč Dvořákovi branky.
09:06 Slaný nahazuje před branku Bauera, Jirsa, ale jeho nához nedokázal zpracovat.
08:17 Lípa rozehrává na své polovině, na míčku je Mlejnek, přihrává Tichému, ten mu míček vrací.
07:38 Kopič na míčku, shazuje na Slaného, který předává Kadlecovi.
07:07 Šebek střílí, ale trefuje prvního hráče co stojí před ním.
06:44 Po gólu Curneyho buly vyhrávají hosté.
06:43 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #41 Matěj Pěnička (0:1)
06:16 Na míčku Slaný běží do útoku, střílí, ale Bauer jeho střelu chytá.
05:24 Tichý svojí dělovouo ránou střílí z poloviny hřiště.
04:56 Lípa rozehrávaá v obranném rohu, do útoku se s míčkem rozbíhá Kopič a shazuje na Mlejnka.
04:07 Boleslav útočí, ale přichází jejich chyba za brankou Dvořáka a Lípa se přesouvá do útočných pozic.
03:18 Suchánek s Tomašíkem rozehrávají standartní situaci na útočné polovině.
02:59 Ve velké šanci sám před brankou se ocitl Curney.
02:31 Lípa rozehrávala standartní situaci po které hned přišla o mmíček.
02:04 Na míčku je Boleslav, přihrávají si v obraně a nedaří se jim dostat do útoku.
01:18 Slaný prohrává souboj za českolipskou brankou a jeho chybu zachraňuje Jirsa.
00:21 První střela hostů a Dvořák si hned připisuje výborný zákrok.
00:01 Buly vyhrávají hosté a hned se aktivně ženou do útoku.
00:00 Dobré odpoledne vážení diváci vítáme Vás u dnešního online přenosu z českolipské sportovní haly.