7:8
    Lukáš PRIX
    (Šmíd)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SOKOLI Pardubice 7:8p
branky: 1. Petr Majer, 17. Daniel Eremiáš, 23. Ondřej Vošta, 26. Mikuláš Komárek, 35. Petr Majer, 41. Petr Majer, 50. Daniel Eremiáš - 13. Jan Savický, 18. Petr Černý, 31. Přemek Pakosta, 39. Lukáš Kučera, 40. Jan Savický, 44. Lukáš Kučera, 48. Ivo Teichman, 61. Lukáš Prix; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 9 - Martin Haleš 12, Matěj Denemark 20; po třetinách: 2:2, 3:3, 2:2, 0:1
65:00 Hodnocení aktérů utkání naleznete ZDE
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
60:21 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:8
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #47 Adam Šmíd (7:8)
60:01 Úvodní buly prodloužení vyhrává tým hostů.
60:00 Střely ve 3. části: 5:6
58:57 Vyloučen hráč #19 Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:57 Chodov už bude hrát do konce třetí třetiny ve čtyřech.
58:33 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #21 Ivo Teichman.
58:33 Ivo Teichman promarnil šanci dostat Pardubice do vedení.
57:26 Zatím to vypadá na prodloužení.
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
53:03 Ondrušek blokuje střelu Teichmana a Chodov úspěšně ubránil oslabení.
50:58 Vyloučen hráč #21 Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
50:58 Pardubice si zahrají první přesilovku v tomto zápase.
49:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #21 Marek Vávra (7:7)
49:14 Daniel Eremiáš si připisuje hattrick a vyrovnává skóre.
48:59 Martinovi Halešovi musela být zavolána záchranka. Přejeme mu brzké zotavení.
47:36 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #67 Jakub Burian (6:7)
47:36 Perfektně provedená standartka a Pardubice se dostávají do vedení.
46:35 Šmídova střela končí za mantinelem.
43:42 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #47 Adam Šmíd (6:6)
43:42 Druhý gól Lukáše Kučery, který opět dorovnává skóre.
42:45 Šmídovi dneska míček jenom skáče. Neproměnil šanci ani v brejku.
40:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #65 Jiří Bauer (6:5)
40:29 Vyloučen hráč #10 Patrik Petr družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
40:29 Pěkný gól Petra Majera. Zároveň byl na druhé straně vyloučen Patrik Petr za nesportovní chování.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:11 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #58 Jan Savický, asistoval #82 Michael Smola (5:5)
39:11 Pardubice opět dorovnávají skóre.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:06 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #10 Patrik Petr (5:4)
38:06 Krásnou šibenici střílí Lukáš Kučera.
37:30 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #47 Adam Šmíd.
37:30 Šmídovi se nepovedla kliška, a tak tresné stříldení neproměnil.
34:48 Balatka chtěl pokračovat ve své gymnastické sestavě, ale tím, že nefiguruje v přesilovkové lajně mu jeho trenér tuto příležitost neumožnil.
34:47 Pardubice vystřídaly golmana. Nastupuje Matěj Denemark.
34:46 Střídání brankáře. Nový brankář #80 Matěj Denemark družstva SOKOLI Pardubice
34:46 Vyloučen hráč #66 David Petržela družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
34:46 Po srážce několika hráčů na brankovišti hostů jsou Skřivánek a Haleš v péči zdravotníka.
34:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #95 Michal Podhráský (5:3)
34:11 Petr Majer využívá přesilovku aa Chodov vede 5:3.
32:26 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Klein družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:26 Vojtěch Klein si asi přál další Balatkovy kotrmelce, ale přehnal to a půjde si na dvě minuty sednout.
30:34 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta, asistoval #48 Lukáš Prix (4:3)
29:33 Adam Balatka dělá kotrmelce na brankovišti soupeře - gymnastická komise uděluje plný počet bodů.
28:10 Daniel Maxa osedlal Savického. Chodov z toho však netěží.
25:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #25 Tom Ondrušek (4:2)
25:46 Mikuláš Komárek dává gól zkušeně do šibenice.
22:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta bez asistence (3:2)
22:11 Nádherný výjezd Ondřeje Vošty a je z toho další gól.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:31 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #93 Petr Černý, asistoval #83 David Žáček (2:2)
17:31 Přečíslení dva na jednoho a Pardubice srovnávají skóre.
16:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #84 Petr Majer (2:1)
16:29 Doslova v poslední sekundě, Daniel Eremiáš využívá přesilovku a dostává Chodov do vedení.
14:30 Vyloučen hráč #47 Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
14:30 Chodov si zahraje přesilovku.
12:32 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #58 Jan Savický, asistoval #67 Jakub Burian (1:1)
12:32 Jakub Burian nejdříve blokuje standartku Chodova, poté náhrává Janu Savickému, a ten dává první gól Pardubic.
09:29 Lukáš Slabý zkusil dorážet, ale míček odskočil mimo chodovskou branku.
06:20 Maxa na Voštu, Vošta na Ondruška, ale tomu střela nesedla.
05:02 Daniel Eremiáš blokuje standartku Pardubic.
04:12 Pardubičtí obránci teď dlouho drží míček a nedaří se jim propracovat se do nějaké akce.
02:01 Pardubice se dostaly do první akce, ale Slunéčko tuto šanci zastavuje.
00:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #19 Radim Slunečko (1:0)
00:15 Chodov dává z první akce první gól utkání. Daniel Eremiáš přesně dorážel.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na dnešním utkání Chodov proti Pardubicím.