6:7
    Jakub JIRSA
    (Štěrba)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:7
branky: 18. Radek Krajcigr, 21. Radek Krajcigr, 29. Jaromír Ekl, 38. Ondřej Kopič, 40. Lukáš Mlejnek, 59. Jakub Jirsa - 27. Pavel Hájek, 33. Ondřej Stuchlík, 44. Pavel Hájek, 46. Lukáš Gregor, 50. Jan Fiala, 51. Vojtěch Klápa, 57. Vojtěch Klápa; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:3 + Štěpán Čuda 5; využití: 3:2; diváků: 210; zásahy brankářů: Jan Dvořák 15 - Petr Musil 18; po třetinách: 1:0, 4:2, 1:5
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:48 Ekl sekl do Musila a tak SKV rozehrává z hrany velkého brankoviště.
59:17 Lípa má posledních 40 vteřin na gól, zatím mají obrovské šance.
58:59 Z otočky pálí Kopič.
58:37 Buly vyhrávají domácí a hned jdou do šesti.
58:36 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:7
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #55 Jakub Jirsa, asistoval #66 Daniel Štěrba (6:7)
58:05 Musil vyhazuje míček, ale jeho výhoz zachycuje Kopič a Lípa jde do šesti.
57:44 Kopič střílí do bloku.
57:06 Lípa si přihrává okolo hráčů z SKV a střílí Tichý.
56:40 Lípa má přesilovou hru až do konce utkání a má šani ještě utkání vyhrát, zda se jim to podaří uvidíme každou chvilkou.
56:39 Vyloučen hráč #47 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 5 minuty za hrubost
56:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #84 Ivan Pergler (5:7)
56:03 Na Dvořáka běžel hráč SKV a neskutečně míček odkopl pryč.
55:07 Tichý proběhl mezi třema hráči z SKV a do střely jde Kouba.
54:36 Buly v rohu hřiště vyhrávají domácí, Kopič kombinuje s Brodským a Kadlecem.
53:47 Tichý získává míček na polovině hřiště a žene se do střely, ale trefuje pouze blok.
53:16 Lípa rozehrává na polovině hřiště a Kadlec se žene do útoku, domácí už hrají v plném počtu.
52:32 Vinohrady rozehrávají od vlastní střídačky a připravují si šanci k zakončení.
51:30 SKV rozehrává na polovině hřiště a přihrávají si okolo českolipských.
51:29 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
50:42 SKV se poprvé v utkání ujímá vedení a řítí se do útoku, kde faulují a rozehrávají domácí.
50:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #99 Jan Procházka (5:6)
50:19 Tichý jde do výběhu a střílí do bloku.
49:40 Buly vyhrávají hosté a připravují si útočnou kombinaci.
49:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Jan Fiala, asistoval #17 Viktor Kopecký (5:5)
49:21 Stárek přihrává Krajcigrovi a teď protiútok SKV.
47:49 Mljenek se Stárkem připravují útočnou kombinaci, Mlejnek po mantinelu posíla míček na Brodksého, jejich akce končí za brankou Musila.
46:56 Kadlec si v obraně přihrává s Tichým a prozatím se nikam neženou, ale teď vybíhá po mantinelu Stárek a v rohu hřiště přichází o míček.
46:04 Kopič na chvíli získal míček, ale po chvíli o něj přišel a vznikl protiútok hostí.
45:27 Po gólu Gregora vyhrávají buly domácí a hned se ženou do útoku.
45:26 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
45:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (5:4)
45:09 Na zemi se ocitl Kopecký a hra je pozastavena.
44:41 Buly vyhrávají hosté a připravují si přesilovou kombinaci.
44:40 Vyloučen hráč #20 Antonín Stárek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
43:52 Odložené vyloučení, pokud SKV nedá gól na trestnou lavici se půjde posadit Stárek.
43:13 Po gólu Hájka vyhrávají buly hosté a o míček je připravuje Kopič.
43:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Pavel Hájek, asistoval #28 Jan Fiala (5:3)
42:47 V rohu hřiště na míčku Stárek, který je faulován a rozehrává Jirsa s Kadlecem, Tichý se rozebíhá do střly.
42:17 Stárek na míčku, přihrává Kopičovi ten se rozebíhá a míček mu vrací.
40:59 Lípa rozehrává v útočném rohu, hrají za brankou a Kouba pálí od poloviny půlky.
40:01 První buly třetí třetiny vyhrávají domácí a rozhrávají si útočnou kombinaci od vlastní branky.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:27 Ekl získává míček na polovině hřiště a hned startuje do střely.
39:04 Po gólu Mlejnka vyhtávají bul y domácí a hned se přesouvají do útočných pozic.
39:03 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #12 Lukáš Mlejnek, asistoval #77 Radek Krajcigr (5:2)
39:02 Mlejnek se rozebíhá, pálí a góóóól.
38:11 Hosté rozehráavjí v útočném rohu, míček získává Kopič.
37:28 Po gólu Kopiče vyhrávají buly hosté a Lípa je hned aktivně presuje.
37:27 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #4 Milan Tichý (4:2)
36:56 Krajcigr odpaluje míček hostům a ti běží do útoku, kde výborně získává míček Kadlec.
36:54 Tichý pálí od poloviny hřiště.
36:33 Tichý přihrává Kopičovi ten posílá cros na Štěrbu.
36:16 Vyloučen hráč #65 Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
35:42 Mlejnek na míčku přihrává Stárkovi ten se rozebíhá do útoku a přihrává na Dzieržu, který se bez žádného kontaktu řítí k zemi.
34:53 SKV si přihrává na své polovině a posíla rychlý balon po mantinelu a přichází skvělý zákrok Dvořáka.
34:19 Lípa rozehrává na polovině hřiště a začínají si připravovat útočnou kombinaci.
33:21 Lípa na míčku, Kouba teď odkopává míček přímo na čepel jednumo z hráčů hostí.
32:56 Neksutečný zákrok Musila po střele od Tichého.
32:33 Po druhém gólu hostí vyhrávají buly hosté.
32:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #65 Ondřej Stuchlík, asistoval #28 Jan Fiala (3:2)
32:15 DVořák vyhazuje do protiútoku na Krajcigra, ale ten nestíhá zakončit.
31:14 Mlejnek získává míček, ale rozdočí signalizují faul a tak hosté rozehrávají z rohu hřiště.
30:49 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou
30:49 Oslabení si teď vyzkouší i domácí, Tichý zahrál balonek rukou.
30:35 Kopič střílí, ale trefuje pouze blok a SKV získává míček.
30:08 Lípa už na míčku střílí, ale trefují pouze blok.
29:58 Na své polovině rozehrávají hosté.
29:33 Z rohu zakládá kombinaci Jirsa.
28:46 Lípa hraje druhou přesilovou hru a má šanci navýšit své vedení.
28:45 Vyloučen hráč #47 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
28:39 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #55 Jakub Jirsa (3:1)
28:39 Jirsa přihrává Eklovi ten jde sám na branku a dává góóoóól!
27:38 Kadlec vybíhá po mantinelu a shazuje na Tichého, který nahazuje před branku hostí.
26:48 SKV si přihrává na své polovině a českolipští je aktivně presují, přihrávka do rohu hřiště končí faulem hostí.
26:17 Po gólu Hájka vyhrávají buly hosté.
26:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Pavel Hájek, asistoval #26 Jan Pinkas (2:1)
25:46 Tichý fauluje a SKV rozehrává v útočném rohu a kombinují okolo hráčů domácích.
24:40 SKV rozehrává na polovině hřiště a českolipští je ihned připravují o míček a dostávají se do šance, konkrétně Ekl s Brodským.
24:12 Jirsa na míčku, rozbíhá se do útoku a shazuje na Mlejnka.
23:00 Kopecký běží sám na branku a trefuje pouze hruď Dvořáka.
22:07 Brodský pohotově reaguje na míček kutálící se před brankou a zachraňuje Dvořáka.
21:18 Klápa probíhá mezí dvouma hráči domácích a střlí.
20:41 Góóóóóóóóól, Lípa už vede 2 : 0. Buly vyhrávají hosté a českolipští je hned začínají aktivně presovat a získávají míček.
20:40 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #12 Lukáš Mlejnek (2:0)
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají hosté a hned jdou do střely.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:31 V obraně si přihrává Stárek a Mlejnek.
18:42 Ekl se rozebíhá s míčkem a shazuje na Mlejnka.
18:00 Po gólu Krajcigra vyhrávají buly domácí a Lípa se ujímá vedení.
17:59 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #66 Daniel Štěrba (1:0)
17:56 Vyloučen hráč #17 Viktor Kopecký družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
17:56 Lípa hraje přesolovou hru a Krajcigr dává góóóóóól!
17:09 Vinohrady zalezlé na vlastní polovině, Čuda střílí a přichází neskutečný zákrok Dvořáka.
16:47 Tichý vyhrává souboj v rohu a českolipští už běží do útoku.
16:04 SKV na míčku, připravují si útočnou kombinaci a Lípa je aktivně presuje.
15:23 Mlejnek pribíhá hřiště a přichází o míček, SKV se řítí do protiútoku.
14:49 V útoku kombinuje Krajcigr a Štěrba.
14:05 Tichý si přihrává s Kadlecem, následně vzduchem posílá míček do útoku, ale míček končí za mantinelem.
13:33 Stárek faulován, rozehrává s Dzieržou, Stárek chybuje a jeho chybu zachránil Brodský.
12:58 Vinohrady rozehrávají od vlastní střídačky, přihrávají si na jejich polovině a posílají míček po mantinelu do útoku.
12:24 Kopič fauluje a tak Vinohrady rozehrávají na polovině domácích.
11:28 Do Dvořáka teď šlo několik dorážek, ale stojí jako skála a drží čisté konto.
10:53 Tichý přihrává Kadlecovi ten mu vrací a přibíhá jim na pomoc s rozehrou Brodský.
10:06 Hosté rozehrávají v útočném rohu, hra probíhá za brankou teď přihrávka na Kopeckého ten střílí, ale úplně mimo branku domácích.
09:22 Tichý vybíhá z obrany až na polovinu hostí, přihrává osamocenému Krajcigrovi před brankou, ale tomu se nepodařilo míček přijmout.
09:05 Neskutečný zákrok Dvořáka v leže.
08:46 SKV běží po mantinelu do útoku, střílí a Dvořák s přehledem chytá.
07:55 Dvořák vyhazuje na Stárka ten se rozebíhá do útoku a shazuje na Mlejnka.
07:46 Klápa přestřeluje branku.
07:18 SKV v útoku o míček je připravuje Jirsa a Lípa jde střídat.
06:45 Kouba střílí z otočky do středu těla Musila.
06:26 Švejda netrefil míček, když byla odrytá polovina branky Dvořáka.
05:45 V obraně si přihrává lipský celek a vytváří útočnou kombinaci.
04:57 Lípa rozehrává ve svém rohu, Kaldec ztrácí balon a Dvořák ho zachraňuje, vyhazuje na Tichého a ten běží do protiútoku.
04:19 SKV v útoku a o míček je připravuje Mlejnek.
03:18 Vinohrady si přihrávyjí v obraně a začínají si tvořit útočnou kombinaci.
02:21 Mlejnek přihrává Staňkovi ten zrtácí a SKV se ženou do protiútoku.
01:40 JIrsa přihrává Tichému ten dribluje u mantinelu a posíla do útoku na Ekla.
00:50 Neskutečná akce Krajcigra a Štěrby gólem nekončí.
00:01 Týmy už přistupují na první buly utkání a vítězí domácí.
00:00 Dobré odpoledne vážení divácí, vítáme vás u dnešního online přenosu 26. kola Livesport Superligy, kde se dnes tady v českolipské hale odehraje utkání mezi FBC 4CLEAN Česká Lípa a TJ Sokol Královské Vinohrady.