• 60 59:51
    4:8
    (Krbec)

ACEMA Sparta Praha - Tatran Střešovice 4:8
branky: 28. Michal Pažák, 50. Lukáš Ujhelyi, 52. Matěj Čermák, 60. Lukáš Ujhelyi - 16. Dalibor Švéda, 23. Jonáš Kreysa, 24. Filip Eliáš, 34. Jonáš Kreysa, 43. Jonáš Kreysa, 45. Jakub Kolísko, 58. Matěj Havlas, 59. Adam Tlapák; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 526; zásahy brankářů: Martin Beneš 16 - Lukáš Kříž 19; po třetinách: 0:1, 1:3, 3:4
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:52 Uhelyi dorážkou ještě kosmeticky upravuje skóre, ale Tatran ovládne poslední utkání základní části!
59:51 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #89 Mikuláš Krbec (4:8)
58:40 Beneš teď skvělým přesunem zahránil domácí od 9. branky.
58:20 Nekompromisní Tlapák vymetl všechny pavučiny v levém horním rohu domácí brány a už začíná být jasné, že si hosté jdou pro vítězství.
58:19 GÓL Tatran Střešovice! 3:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #16 Martin Mühlfait (3:8)
58:11 Ujhelyiho přihrávka na Čermáka moc rychlá a Sparta ztrácí.
57:37 Sparta opět v 6.
57:25 Jen 8 sekund tentokrát hostům stačilo aby využili zbytečné chyby Sparty a opět tu máme čtyřbrankový rozdíl.
57:24 GÓL Tatran Střešovice! 3:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #28 Jakub Kolísko (3:7)
57:18 Tak tohle bude asi domácí hodně mrzet. Košir při pokusu o únik jednoho z hostujících hráčů nedovoleně fauloval a Sparta jde do oslabení.
57:17 Vyloučen hráč #22 Robert Košir družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
56:00 Sparta to zkouší v 6!
55:01 Po seknutí do ruky Kříže probouzí fanoušky v hale domácí moderátor a atmosféra dnešního šlágru nabírá na obrátkách.
54:10 Tempo hry se decentně zklidnilo a oba týmy čekají na vzájemné chyby.
53:22 Skvělá příležitost pro Zouzala, který střílel do sedícího Kříže, bohužel však střelu neseřídil a trefil přímo hruď gólmana Tatranu.
51:49 Pozor pozor, máme zaděláno na drama! Výstavním výhozem gólman Beneš našel zabíhajícího Čermáka, který se střelouna vzdálenější tyč nemýlil.
51:48 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #30 Martin Beneš (3:6)
51:17 Poslední gól byl pro Spartu masivní impulz a mnohem aktivněji teď bojují o každý balonek, ale Kříž zatím drží hostující naděje.
49:40 Podruhé v utkání v hale zhasínají světla! Ujhelyi se ztratil hostujícím bekům na středu hřiště, z první propálil Lukáše Kříže a domácí se ještě snaží dostat zpátky o zápasu.
49:39 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #81 Matěj Čermák (2:6)
48:32 Domácí fanoušci zřejmě cítí mírnou odevzdanost svého výběru a snaží se je tak vyhecovat pokřikem "Ještě to zkuste.".
48:06 Tentokrát nám na stolku málem přistál domácí Ujhelyi.
46:54 Domácí teď už na hřišti působí dost opařeně a na jejich straně ubývá útočných šancí.
44:26 Další nádherná souhra hostí a Sparta ztrácí už 5 gólů! Akce přes 3 hráče a volný střed hřiště v předbrankovém prostoru skončila na holi Kolíska a ten z první pohotově zamířil do odkryté části Benešovy klece.
44:25 GÓL Tatran Střešovice! 1:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #35 Marek Beneš (1:6)
43:25 Hosté jsou v plném počtu a rovnou mají výhodu přesilovky 5 na 3.
42:26 Vyloučen hráč #12 Lukáš Ujhelyi družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za vysoká florbalka
42:08 Domácí teď získali klíčovou možnost zvrátit utkání, kterou ale ostudně zahodili do koše. Nejprve se zbytečně nechal vyloučit Juha a hru 4 na 4 lépe využili hosté.
42:07 GÓL Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #28 Jakub Kolísko (1:5)
41:56 Vyloučen hráč #10 Josef Juha družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
41:25 Do akce se hnal Kareš, ten byl ale nedovoleně atakován Sládečkem a Sparta si podruhé zahraje přesilovku.
41:24 Vyloučen hráč #25 Pavel Sládeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
41:07 Hned od začátku třetiny si hru opět kontroluje Tatran a drží se v útočném pásmu.
40:01 I třetí třetinové úvodní buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 3:9
38:48 Zouzalův pokus s klidem kryje Kříž.
37:02 Pohledná střela Prunera pouze proletěla kolem hostující brány.
36:00 Atmosféra v Unyp Aréně dnes pořádně vře, utkání v hale přihlíží 406 diváků!
34:44 Koširovi se nabízel na další křižnou přihrávku Zouzal, v zakončení se mu ale letící míček nepodařilo trefit.
33:27 Na útočné polovině hostí skoro fatálně zaváhal Kříž při lovení míčku z boční sítě, hra se ale ukázkovým stylem překlopila na druhou stranu hřiště a Tatran se vrací do tříbrankového vedení.
33:26 GÓL Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #79 Martin Pánek (1:4)
32:01 Hosté už teď ale znovu kontrolují hru, prozatím ze své obranné poloviny.
31:37 Balonek se přelévá ze strany na stranu jako písek v přesýpacích hodinách.
29:56 Eliáš teď zkoušel ze vzduchu přeťuknout Beneše, zákrok broznového medailisty z posledního mistrovství byl ale mnohem výstavnější.
28:23 Domácí jsou zpět ve svém tempu z první třetiny a dostávají se více na balonek. Nadále je ale u Sparťanů vidět nervozita, která občas vyústí v nedovolený zákrok.
27:03 Série sparťanských neštastných akcí je u konce! Ujhelyi využil zaváhání obrany Tatranu, křižnou přihrávkou našel Pažáka a ten nedal Křížovi žádnou šanci.
27:02 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (1:3)
25:31 Velká možnost pro Spartu! Opuštěný balonek se toulal před odkrytou svatyní Kříže, ke smůle domácích se k němu ale jako první dostal Tlapák.
24:44 Tatran je teď na koni, od poslední branky se domácí na míček téměř nedostali a Beneš teď musel likvidovat další pokus.
23:45 Tatran pokračuje v cestě za Prezidentským pohárem! Třetí branku utkání zaslouženě přidává Eliáš.
23:44 GÓL Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #4 Filip Eliáš, asistoval #37 Matěj Havlas (0:3)
22:41 Nádherná akce Kreysy! Útočník Tatranu získal na středu hřiště u mantinelu míček a poté pohodlně zakončil na bližší tyč pod Benešovu ruku.
22:40 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa bez asistence (0:2)
22:19 Pokus o akci Matěje Čermáka skončila doslova na Martinu Benešovi.
20:55 Eliáš teď po pěkné přihrávce od Beneše zkoušel kličkovanou, na domácího gólmana ale nevyzrál.
20:01 I ve druhé třetině patří úvodní buly hostům.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
18:23 Fantastický Lukáš Kříž! Domácí se hnali do přečíslení 3 na 2, ale Ujhelyi nedokázal zpracovat rychle balon a hostující gólman tak mohl předvést své kvality.
17:16 Hra se teď mírně překlopila na stranu Tatranu a Sparta nyní rozvážněji rozehrává ze své poloviny.
15:57 Švéda otevírá brankový účet dnešního utkání! Jednoduchá akce hostů dovolila Švédovi najít si prostor na středu hřiště před velkým brankovištěm a pohodlně nehlídaný zakončil za Benešova záda.
15:56 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #87 Dalibor Švéda, asistoval #35 Marek Beneš (0:1)
14:19 Florbal dnes ve Vysočanech musí být zatím pro oko diváka zajímavý, gólmani sice nemají moc zákroků ale o akce na obou stranách není nouze.
12:33 První nebezpečná akce utkání! Fišer ztratil balon na mantinelu a domácí tak museli čelit přečíslení a pohledné akci Tatranu, jejíž konec ale pro hosty nebyl úspěšný a skončil pouze za mantinelem.
10:57 Další střela Sparty končí pouze v bloku obrany Tatranu.
10:01 Fair play gesto od Pažáka, který nyní i přes závar před vlastní bránou podal zpět hůl Benešovi, který ji ztratil v osobním souboji.
08:58 Neidentifikovatelný hráč Tatranu nyní měl hodně blízko k přistání na stolek pořadatelů po souboji s Milanem Garčarem.
07:09 Hra se v poslední minutě mírně uklidnila, Sparta se z vlastního pásma snaží vymyslet efektivnější způsob forčekingu.
05:33 Po delší době se ke střele dostává i Marek Beneš, Kuchynka jeho střelu blokuje za bránu Martina Beneše.
04:16 I napodruhé Ujhelyi neúspěšný a Tatran úspěšně zvládá početní nevýhodu.
03:44 Juhův pokus blokuje Čemrák.
03:15 První střela Sparty z hole Ujhelyiho, Kříž vyráží.
02:17 Sparta početní výhodu nezačíná vůbec dobře, hned po rozehrávce ztrácí a dopředu mohl jít Marek Beneš.
02:16 Vyloučen hráč #26 Ondřej Sádlo družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
01:35 Uvidíme první přesilovku po sekání Tatranu, Sparta zatím drží výhodu.
00:52 Havlas se pokoušel o první střelu utkání, která skončila pouze na tělech domácích obránců.
00:01 Úvodní buly utkání pro Tatran.
00:00 Krásné nedělní odpoledne, vítejte u závěrečného šlágru Superligy, v Unyp Aréně se dnes utkají týmy ACEMA Sparta Praha a Tatran Střešovice. Mé jméno je Jan Pauček a dnes Vás budu tímto zápasem provázet. Přeji příjemné počtení.