9:3
    Jiří CURNEY
    (Hemerka)

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 9:3
branky: 4. Milan Tomašík, 4. Jakub Bína, 12. Jiří Curney, 17. Jakub Gruber, 23. Martin Tokoš, 27. Jakub Bína, 31. Patrik Suchánek, 34. Jakub Bína, 60. Jiří Curney - 8. Michal Sládek, 27. Martin Stibor, 46. Daniel Chatrný; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 386; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 7 - Jan Binder 14; po třetinách: 4:1, 4:1, 1:1
60:00 Komentář hostů: VIDEO: Robert Segeťa a Daniel Chatrný (Ostrava)
60:00 Komentář domácích: VIDEO: Petr Novotný a Patrik Suchánek (Mladá Boleslav)
60:00 Střely ve 3. části: 8:2
59:40 Curney si položil Bindera a zametá do brány.
59:39 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 9:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #82 Adam Hemerka (9:3)
58:36 Fořt zblokoval Sládkovu střelu.
58:10 Pešat vyběhl z trestné lavice do šance. Po střetu se Suchánkem končí na zemi.
57:10 Domácí na balónku.
56:35 Vyloučen hráč #7 Milan Tomašík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
56:32 Přesilová hra domácím moc dlouho nevydržela. Sednout si jde Tomašík.
56:07 Vyloučen hráč #50 Lukáš Pešat družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:58 Uvidíme druhou přesilovou hru zápasu. Tentokrát v podání Boleslavi.
53:19 Po úseku, kdy se hra přesouvala ze strany na stranu jsou na míčku domácí. Curneyho dobře mířená střela byla zblokována.
52:18 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
51:03 Curney dobře zablokoval Jakubce, který už se chystal vystřelit.
49:58 Tomašík při šanci zalehl Bindera. Po krátké pauze se pokračuje ve hře.
49:15 Hurta čistě připravil Suchánka o míček a tak se do šance dostali ostravští.
48:28 Po přesné přihrávce Soukup přestřeluje.
46:50 Curney vyslal jedovku na Binderovu přední tyč, ten se stihl včas přesunou a vyráží.
45:30 Podobná branka jako v podání Tokoše. Chatrný se ze strany vykličkoval a uklidil míček na zadní tyč.
45:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #50 Lukáš Pešat (8:3)
44:45 Koláčný vyslal táhlou střelu, cíl nenašla.
43:45 Hosté kombinují na polovině domácích.
42:01 Lípový prověřil Baera. Rukou vyráží.
41:00 Úvod 3. třetině se nese ve stejném duchu jako první 2. Boleslav drží míček na svých holích.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:18 Vypadá to, že si domácí budou chtít do konce třetiny ponechat míček na svých hokejkách.
35:01 Boleslav hraje v plném počtu. Poměnění první přesilové hry v zápase jsme neviděli.
34:21 Dlouhý výhoz Bauera na Curneyho. Domácí teď budou sbírat drahocenné vteřinky v oslabení.
33:52 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #12 Patrik Suchánek (8:2)
33:52 Suchánek našel Bínu před brankou. Bína si položil Bindera na zem a bez problému proměňuje. Uzavírá tím hattrick.
33:29 Koláčný se po bloku dostal na bolónek a do útoku, při snaze vstítit branku přestřeluje.
32:55 Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky
32:55 Uvidíme první přesilovou hru zápasu, tu nám předvede tým hostí.
32:02 Zvedlá ruka rozdodčích značí přesilovou hru pro Ostravu.
31:15 Povedený zákrok Bauera, který včas stihl položil nohu.
30:40 Hemerkova střela, Binder vyrazil před Curneyho, ten ale nedotlačil míček za brankovou čáru.
30:05 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #7 Milan Tomašík (7:2)
29:19 Malina přestřeluje branku domácích.
27:31 Chatrný opět prověřil Bauera, zákrok maskou zkazil Chatrnému radost z gólu.
26:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #10 Adam Choma (6:2)
26:13 Hemerka našel z rohu Bínu před bránou a ten přidává svůj druhý gól v zápase.
26:12 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #82 Adam Hemerka (6:1)
25:39 Po závaru před Binderem, rozehrávají stadnartní situaci hosté.
24:01 Po střele Buríška zazvonila tyčka za zády Bauera.
23:16 Bauer si po delší době připisuje další zákrok.
22:37 Mezi dvěma hráči prokličkoval Tokoš svou hůl s balónkem a zakončil na bližší tyč.
22:36 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #12 Patrik Suchánek (5:1)
21:20 Beneš promarnil šanci zakončit do poloodkryté brány.
20:37 Chatrný vybojoval pro svůj tým míček v souboji u mantinelu. O pár vteřin později jsou na míčku domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:3
18:38 Ostrava se snažila prosadit stejným způsobem, jakým padly 2 branky v zápase se Spartou. Tedy z výběhu zpoza branky.
16:30 Odražený míček se dostal k rozběhnutému Gruberovi, který se skoro z poloviny hriště prosazuje.
16:29 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #82 Adam Hemerka (4:1)
14:21 Ostrava chvíli točila obranu Boleslavi. Konečná střela ovšem netrefila cíl.
13:01 Suchánek zabránil vsítění další branky hostí. Míček mířející do brány, tělem zblokoval mimo.
11:31 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #17 Jakub Bína (3:1)
11:00 Po špatné náhrávce soupeřů Gruber zpracoval balónek a natlačil se do šance. Nastřelil břevno.
08:41 Korych zavezl míček na útočnou polovinu, náhrávka ale Chroustovi nesedla.
07:13 Přečíslení 2 na 1, kterého Ostrava využívá.
07:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #45 Daniel Chatrný (2:1)
05:50 Šubert zavezl míček na obrannou polovinu domácích. Víc nevymyslel a tak se opět hra překlápí na druhou stranu.
04:41 Tomašík na Pěničku, tomu ale sjíždí míček z hole a Binder bez problému chytá.
03:23 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #25 Jakub Gruber (2:0)
03:22 Standartní situace do které se zapojila celá lajna a je tu tak druhý gól domácích, kdy v předbrankovém prostoru Bína prostřelil Bindera.
03:02 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #58 Filip Zakonov (1:0)
02:36 Poprvé se na balónku usazují Ostravští. Ti se ale dlouho na míčku neohřáli a přišla tak první gólová situace Boleslavi.
02:20 Fořtovu střelu vychytal Binder maskou.
01:10 Boleslav roztáčí kolotoč. Bínova střela sražena mimo.
00:01 Úvodní bule zápasu patří domácím, ti se budou snažit usadit na útočné polovině.
00:00 Dobrý den, vítejte u online přenosu mezi týmy Předvýběr.CZ Florbal MB a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Dnešní zápas rozhodne, zda se Mladé Boleslavi podaří pošesté v řadě vyhrát základní část a zvedne tak nad hlavu Prezidentský pohár.