58
  • 58 57:31
    Hattrick

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:8
branky: 4. Lukáš Jalový, 12. Šimon Hronek, 35. Matěj Kostka, 38. Šimon Hronek - 10. Ondřej Plíhal, 16. Daniel Eremiáš, 23. Mikuláš Komárek, 43. Daniel Eremiáš, 49. Daniel Eremiáš, 52. Mikuláš Komárek, 53. Daniel Eremiáš, 54. Tom Ondrušek; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 12 - Karel Hodík 14; po třetinách: 2:2, 2:1, 0:5
60:00 Střely ve 3. části: 4:9
57:31 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
56:50 Střela Kafky těsně vedle tyčky
54:48 Na hřišti se objevuje jeden argument s rozhodčím za druhým
53:28 Domácí již nestačí na vysoké tempo hostí
53:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #9 Mikuláš Komárek (4:8)
52:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #84 Petr Majer (4:7)
51:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #25 Tom Ondrušek (4:6)
45:15 Bauerova střela z půlky minula bránu
44:17 Vyloučen hráč #8 Lukáš Jalový družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zvedání florbalky
44:09 Hronek nestihl doběhnout míček a nevyužil skvělou šanci
43:28 Tlačenice před bránou hostí, Slezák nevyužil šanci a netrefil míček ve vzduchu
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
38:18 Suk netrefil míček ze vzduchu po dlouhém výhozu Rašky, šanci na opravu již neměl, míček zachytil Hodík
37:18 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #34 Šimon Hronek, asistoval #8 Lukáš Jalový (4:3)
37:08 Netrefova dorážka tešně mimo bránu
36:00 Plíhalova střela se odrazila od hokejky Suka
34:09 Kostka zachytil nahrávku hostí, šance využil a svou střelou skóre srovnává
34:08 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #26 Matěj Kostka bez asistence (3:3)
22:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #95 Michal Podhráský (2:3)
20:20 Jalový se dostává do prví šance druhé třetiny, Hodík střelu vykopnul
20:01 Úvodní buly druhé třetiny skončilo na straně domácích
20:00 Střely v 1. části: 7:6
18:59 Vlachovi se nedostala nahrávka tak jak si představoval, přesto zkusil střelu z backhandu
16:38 Brom dostal krosovou nahrávku a zkusil šance využít, šanci mu zkazil Slunečko
15:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #65 Jiří Bauer (2:2)
13:07 Vyloučen hráč #7 Jakub Procházka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
11:43 Z nepovedené akce Broma, kde jeho střelu vyrazil Hodík nohou, udělal povedenou Hronek pohotovou dorážkou
11:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #34 Šimon Hronek, asistoval #6 Tomáš Brom (2:1)
10:58 Po střele hostí šikovně skočil Raška
09:22 Štěstí je na straně hostí, Raškovi míček vyklouzl z ruk do sítě branky
09:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Ondřej Plíhal, asistoval #11 Šimon Doubek (1:1)
07:19 Hosté se také tlačí do šancí, bohužel pro ně všechny končí mimo bránu
06:23 šance domácích před bránou, Procházka se přes obránce nedostal k dorážce
05:09 Hronek si šikovně objel obránce hostí, jeho střela minula bránu
03:49 Jednoduchá akce domácích, Jalový ji zakončil a domácí se tím dostávají do vedení
03:48 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Lukáš Jalový, asistoval #6 Tomáš Brom (1:0)
03:08 Vyloučen hráč #19 Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
02:23 Hronek před bránou, doráží do noh Hodíka
01:12 Ondrušek dostal míček na středu a zkusil vystřelit, střela minula brankovou konstrukci
00:20 Hosté začínají vysokým tlakem na branku domácích
00:01 Úvodní buly zápasu skončilo na straně hostí