4:1
    Markéta CZUDKOVÁ
    (Iwanuszek)

FBC Hranice - FBC Intevo Třinec  4:1
branky: 12. Kamila Posoldová, 13. Sára Strempková, 16. Agnieszka Iwanuszek, 17. Sára Strempková - 33. Markéta Czudková; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Natálie Pospíšilová ? - Aneta Šebestová ?; po třetinách: 1:0, 3:0, 0:1
32:34 Mastná skvrna uprostřed hřiště zneškodnila dvě hráčky Hranic zároveň - spadly.
32:25 Timeout FBC Hranice
32:25 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Markéta Czudková, asistoval #7 Agnieszka Iwanuszek (4:1)
31:18 Vyloučen hráč #19 Radka Schubertová družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
28:09 Vyloučen hráč #9 Adéla Javůrková družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
25:20 Třinec se dostává do velkých šancí, ale obrana Hranic je skvělá, při jedné z akcí Klárka pohotově vložila svou čepel na brankovou čáru a zabránila jasnému gólu.
17:54 Volný úder Hranic končí v bloku Třince.
16:49 Timeout FBC Intevo Třinec
16:49 GÓL FBC Hranice! 4:0
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #90 Sára Strempková, asistoval #9 Adéla Javůrková (4:0)
15:20 GÓL FBC Hranice! 3:0
Vlastní branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Agnieszka Iwanuszek (3:0)
14:02 Přečíslení Hranic výborně zneškodnila obrana Třince.
12:37 GÓL FBC Hranice! 2:0
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #90 Sára Strempková bez asistence (2:0)
11:59 GÓL FBC Hranice! 1:0
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #14 Kamila Posoldová, asistoval #8 Simona Hradilová (1:0)
07:57 Vyloučen hráč #90 Sára Strempková družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
02:55 První střela Hranic končí v rukách golmana Třince.
00:01 Úvodní buly pro Třinec.