10:4
    Ondřej KUS
    (Soukup)

FBC Slavia Praha - FD Teplice 10:4
branky: 11. Filip Bílek, 11. Ondřej Otáhal, 15. Martin Fojtík, 23. Radek Kubala, 26. David Laho, 29. Martin Fojtík, 33. Vojtěch Šafář, 43. Jakub Procházka, 46. Ondřej Jűngling, 47. Radek Kubala - 24. Matěj Rabel, 28. Jan Koštoval, 45. Jan Koštoval, 55. Ondřej Kus; rozhodčí: Martin Preclík - David Hertz; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Tomáš Koval ? - Lukáš Topš ?, Jakub Podlucký ?; po třetinách: 3:0, 4:2, 3:2
59:59 Komentář trenéra hostí Pavla Podluckého: První utkání letošní sezóny se nám moc nepovedlo, nedůsledné pokrývání hráčů před naším brankovištěm a nízká produktivita v zakončení znamenají zasloužené 3 body pro Slavii. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59 Komentář trenéra domácích Ondřeje Otáhala: Úvodní zápas sezóny jsme rozhodně zvládli výsledkově, avšak ve hře dozadu by se mnohé chybičky našly. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v následujících utkáních.
59:59 Sekundu po skončení hrací doby se trefuje Slavia, gol neplatí.
55:40 Prázdnou bránu netrefuje Vojtěch Šafář.
54:32 GÓL FD Teplice! 10:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #64 Ondřej Kus, asistoval #6 Tomáš Soukup (10:4)
54:32 Po podklouznutí hráče Slavie skórují Teplice.
53:21 Vyloučen hráč #32 Jan Doležal družstva FD Teplice na 2 minuty za blokování florbalky
53:21 Slavia po dlouhém bránění začíná další přesilovku.
49:04 Vyloučen hráč #64 Ondřej Kus družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost
49:00 Neskutečný zákrok golmana Slavie!
48:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Podlucký družstva FD Teplice
47:31 Kapitán Slavie je ošetřován na soupeřově půlce.
46:41 GÓL FBC Slavia Praha! 10:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #17 Martin Fojtík (10:3)
46:41 Radek Kubala se z ostrého úhlu parádně trefuje do ,,vinglu".
45:05 GÓL FBC Slavia Praha! 9:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #81 Ondřej Jűngling, asistoval #26 Jakub Procházka (9:3)
45:05 Slavia rychle odpovídá brankou ze standartní situace.
44:49 GÓL FD Teplice! 8:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval z trestného střílení (8:3)
44:49 Po nešikovném zákroku sešívaných, se po trestném střílení s přehledem trefuje Jan Koštoval.
43:16 Bílek se po krásné střele z větší vzdálenosti kulišácky usmívá.
42:39 GÓL FBC Slavia Praha! 8:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #26 Jakub Procházka, asistoval #16 David Laho (8:2)
40:45 Slavia nevyužívá přesilovku, hned poté se dostává do dvou šancí, neproměňuje.
38:23 Vyloučen hráč #64 Ondřej Kus družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
36:57 Intenzita hry stoupá, pribývají také fauly.
32:42 GÓL FBC Slavia Praha! 7:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #33 Ondřej Otáhal (7:2)
32:42 Geniálni nahrávkou nachází Ondřej Otáhal Vojtu Safáře a ten z voleje uklízí míček do prázdné branky.
32:01 Vyloučen hráč #8 Richard Strejcovský družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
28:12 GÓL FBC Slavia Praha! 6:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #37 Michael Pitek (6:2)
28:12 Slavia navyšuje vedení.
27:01 GÓL FD Teplice! 5:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval bez asistence (5:2)
27:01 Špatné bránění Slavie a skvělé zakončení Teplic vyvozuje ve stav utkání 5:2.
25:59 GÓL FBC Slavia Praha! 5:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 David Laho, asistoval #81 Ondřej Jűngling (5:1)
25:59 Laho se trefuje střelou tahem umístěnou do pravého rohu.
25:23 Teplice trefují horní konstrukci branky!
23:00 GÓL FD Teplice! 4:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #13 Matěj Rabel, asistoval #2 Ondřej Brabec (4:1)
23:00 Teplice se vrací do zápasu skvělě vyřešeným breakem.
22:47 GÓL FBC Slavia Praha! 4:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala bez asistence (4:0)
22:47 Teplice oplácí nátlak, Slavia na něj odpovídá brankou z breaku.
21:00 Slavia začíná 2. třetinu nátlakem na soupeře.
19:59 Zajímavá polovina od obou týmů, Slavía těží z produktivity.
17:30 Skvělý zákrok golmana Podluckého.
17:00 Teplice ostřelují branku a střídačku pražského klubu.
16:30 Procházka dokazuje, proč je členem polské repre.
15:33 Parádní blok hráče z Teplic.
14:45 Skvělý dvojzákrok golmana Slavie. Lepí mu rukavice!
14:00 GÓL FBC Slavia Praha! 3:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #24 Filip Bílek (3:0)
10:32 GÓL FBC Slavia Praha! 2:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #5 Vojtěch Šafář (2:0)
10:32 Slavia otevírá skóre dvěma rychlými brankami.
10:13 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #24 Filip Bílek, asistoval #37 Michael Pitek (1:0)
08:29 Na obou stranách to pálí jak z děla.
03:30 David Laho se parádně uvolnil v rohu, bohužel selhal v zakončení.
00:00 Slavia Praha vstupuje do utkání s FD Teplice.