• 61 60:26
    8:7
    (Soukup)

Florbal Sokolov - TJ Lokomotiva Louny-STARNET 8:7p
branky: 14. Kryštof Kadlec, 19. Jan Skopový, 24. Kryštof Kadlec, 40. Štěpán Mosler, 44. Jan Skopový, 51. Aleš Hoch, 59. Štěpán Mosler, 61. Petr Kleiner - 3. Martin Čonka, 5. Aleš Linka, 18. Aleš Linka, 22. Aleš Linka, 25. Aleš Linka, 49. Aleš Linka, 55. Aleš Linka; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 6:7; využití: 3:3; diváků: 5; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 21 - Tomáš Gieszmann 25; po třetinách: 2:3, 2:2, 3:2, 1:0
65:00 Komentář trenéra hostí Jiřího Lindnera: Zápas, ve kterém jsme tahali za delší konec, ale bohužel jsme se vlastími chybami dostali pod tlak, který soupeř dokázal zkušeně využít. Jeli jsme sem pro tři body, takže zisk jednoho hodnotím jako ztátu. Děkujeme soupeři za hru a těšíme se na odvetu.
65:00 Komentář trenéra domacích Jakuba Stejskala: Zápas pro náš prospěch rozhodla třetí třetina, ve které jsme se uklidnili, vyvarovali se chyb vzadu a zápas sme dotáhli do prodloužení, ve kterém jsme využili přesilovku a urvali bod navíc.
60:26 GÓL Florbal Sokolov! 8:7
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #8 Patrik Soukup (8:7)
59:21 Vyloučen hráč #8 Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání
58:17 GÓL Florbal Sokolov! 7:7
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #8 Patrik Soukup (7:7)
57:37 Timeout Florbal Sokolov
54:16 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 6:7
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #71 Ondřej Hrdlička (6:7)
53:58 Vyloučen hráč #99 Petr Kleiner družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
50:42 GÓL Florbal Sokolov! 6:6
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #41 Aleš Hoch, asistoval #27 Lukáš Konvalina (6:6)
48:59 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 5:6
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #28 Milan Čížek (5:6)
47:08 Vyloučen hráč #51 Marek Novák družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
43:37 GÓL Florbal Sokolov! 5:5
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #42 Jan Skopový, asistoval #99 Petr Kleiner (5:5)
39:25 Vyloučen hráč #41 Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování
39:25 Vyloučen hráč #12 Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nesportovní chování
39:25 Vyloučen hráč #12 Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:04 GÓL Florbal Sokolov! 4:5
37:21 Vyloučen hráč #27 Jaroslav Bielik družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání
32:47 Vyloučen hráč #7 Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
29:20 Vyloučen hráč #71 Ondřej Hrdlička družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání
26:46 Vyloučen hráč #8 Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za vysoká florbalka
24:45 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 3:5
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #8 Martin Čonka (3:5)
23:41 GÓL Florbal Sokolov! 3:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #5 Kryštof Kadlec, asistoval #18 Filip Jan Vrbický (3:4)
21:05 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 2:4
18:29 GÓL Florbal Sokolov! 2:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #42 Jan Skopový, asistoval #16 Štěpán Mosler (2:3)
17:54 Vyloučen hráč #28 Milan Čížek družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za hrubost
17:14 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 1:3
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka bez asistence (1:3)
13:39 GÓL Florbal Sokolov! 1:2
04:40 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 0:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #22 Pavel Bezrouk (0:2)
04:20 Vyloučen hráč #27 Lukáš Konvalina družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za vysoká florbalka
02:01 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 0:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #8 Martin Čonka, asistoval #22 Pavel Bezrouk (0:1)